Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Tamam canım buna baktırırım

Kızlar bu hafta sonu bebek arabası puset park beşik gibi ürünlere bakacağız önden bir araştırma yapmak istiyorum da hangi özelliklere dikkat edilmeli, marka vs tavsiyeleriniz nelerdir
Ben kanz x go plus bebek arabası almıştım, park yatak da meltem kral beşik. İkisinden de çok memnun kaldım. İstersen bak bunlara

Kızlar başım ağrıyordu bir duşa girip çıkayım dedim ama çıkınca bir üşüdüm titredim resmen sizde de oluyor mu böyle

Kızlar bilmeden aft için uyuşturucu özelliği olan merhem sürdüm tükürükle tabii yuttum istemeden. Sonradan aklıma geldi prospektüs okudum hamileler kullanmamalı yazıyor. Ay bi şey olur mu şimdi çok kafama takıldı yaaa

Çok az biseydir herhalde zararı olmaz diye düşünüyorum

Ben kanz x go plus bebek arabası almıştım, park yatak da meltem kral beşik. İkisinden de çok memnun kaldım. İstersen bak bunlara
Bebek arabası için bir arkadaşım bastonlu modeller bir şey asmak için daha kullanışlı oluyor dedi. Bu sizin bahsettiğiniz gibi modeller için askı aparatları oluyor mu? Sanki öyle hatırlıyorum

Kızlar başım ağrıyordu bir duşa girip çıkayım dedim ama çıkınca bir üşüdüm titredim resmen sizde de oluyor mu böyle
Pencere açık yatıyorum gece uyandım donmuşuz titredim resmen içim titredi bir süre sonra geçti artık camı asla açmam gece ben afedersiniz lavaboda bile ıkınmamaya çalışıyorum korkudan klozet de kullanamıyorum

Kac saattir geçmiyor ya parol içtim o da geçirmedi
Ben 14.haftadayım burnum tıkanıyordu şu sıralar kullandığım uygulamada da yazıyor burun mukozası şiştiği için baş ağrısı olur diyor. Ben nane yağı,lavanta yağı ile masaj felan yapıyorum bana mısın demiyor parolda etki etmiyor bende

Eklentiler

• IMG_0049.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 14
Bende burun tıkanıklığı yok ama baş ağrısının başka sebepleri de olabiliyormuş kan şekerinin dusmesi tansiyon filan yazıyor belki onlardan biri de olabilir

Bende burun tıkanıklığı yok ama baş ağrısının başka sebepleri de olabiliyormuş kan şekerinin dusmesi tansiyon filan yazıyor belki onlardan biri de olabilir
Belkide olabilir. Normalde de baş ağrısı zor,hamilelikte zorluğu 2 ye katlanıyor resmen inşallah kısa sürede geçer ağrılarımız

Kızlar bir günde neler yiyorsunuz. Et hiç yiyemiyorum çok severdim nefret ediyorum şimdi
Protein alımına dikkat ediyorum ama porsiyonlarım büyük olmuyor. Günde 2 kez öğlen ve akşam meyve yemeye çalışıyorum bunlardan biri mutlaka muz diğeri de ya 1 elma ya da bir dilim karpuz. Bir de akşamları maden suyu ve kabak çekirdeği yemeye çalışıyorum. Sabahları her gün yumurta yiyemiyorum ama badem ve ceviz tüketmeye çalışıyorum. Benim böyle. Aynı kilodayım şu an için ama göbeğim 5 aylık gibi öğleden sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…