Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada karnımın alt tarafında gebelik çizgisi çıkmış duştan çıkınca farkettim çok tatlı geldi niyeyse bana😂 eşime seslendim oda koşa koşa geldi bak dedim çizgi çıkmış diyo ki ben de bişe oldu sandım yüreğime indircen😂😂😂
Bende de çıkmış kızımda çıkmamıştı ben gıcık oldum azcık 🥲

Yok senden ötürü demedim benim tanıdıklarım genelde parayı iyi tutar diye dedim. Ben de çorumluyum bu arada benim babam da hep dağıtır kardeşlerine bize adam o kadar senedir çalışıyor kendisine faydası yok şimdi kardeşime ve kızıma harcıyor.
Babamın kardeşleri batasıca😂 komple sildim rahatım. Canım babam ya. Mezarda huzur bulmuştur artık.

Babamın kardeşleri batasıca😂 komple sildim rahatım. Canım babam ya. Mezarda huzur bulmuştur artık.
Ay inşallah kuzum ebeveyn kaybı çok kötü ya başıma öyle bir şey geldiğini hayal bile edemiyorum bi de gurbetteyim vallahi çok kötü olurum Allah korusun

Kardeşime sipariş verdim şimdi bana sarma yapacak annemden güzel yapıyor telefonda dedim hepsini sen saracan benden bir şey istiyor musun dedim yeğenimi getir dedi dedim o zaman tatlı da yap 😂 Çalışsın 😅

Merhaba ikilintest ve ense kalınlığına yarın mi bakılacak sizde..ben de 13+ 0 da kontrole gidecegim de geç mi kaldım diye endişe ediyorum
Bende tam 13+0 da gittim doktor hatta büyümüş bebek daha iyi gözüküyor böyle olunca dedi.Bir sıkıntı olmaz 14. Haftaya kadsr diyolar genelde canım

13+1 dün akşam prilam içmedim kusmaktan heba oldum doktora gittim bugün düşün çok kötüydüm tekrar prilam verdi d vitamini damla ve decavit başladi folik asit bırak dedi. D vitamini damlayı kaç damla damlatmalıyım ekmeğe.
Doktorum bana d vitamini 4 damla dedi canım bende şuan 13+3 üm ayrıca decavid vegyno Ferro adında vitaminler de kullanıyorum

Kızlar 14. Hafta bitti prilamı içmeyeyim bugün dedim kusmaya başladım. Benim gibi olan var mı? Biraz endişeliyim hala kusuyorum neden anlamadım
Ben de aynı durumdayım hatta gece yatmadan iki tane içiyorum uyanınca bir iki kusma yaşıyorum sonra anca rahatlıyorum bazen akşamları dahi oluyor ama benim daha iki gün sonra 14 olacak

Aynen öyle doğru n tarttım 12.5 kg sıpa asla babasına gitmez benim kucağımdan inmez ve inan bana gün içinde koltuğa uzanıyorum gelip göbeğimde kasıklarımda zıplıyor 😂🥲
Oiyy annesiiii❤️ bebişlerimizi allah koruyor🫶🏻 ayrıca bu örneğinle de baya ikna oldum ve kafamdan tamamen sildim attım endişelerimi 😂

Oiyy annesiiii❤️ bebişlerimizi allah koruyor🫶🏻 ayrıca bu örneğinle de baya ikna oldum ve kafamdan tamamen sildim attım endişelerimi 😂
Canım eskiden kadınlar tarlada çalışıyormuş babaannem 4 tane çocuğunu tarlada doğurmuş komşum 40+1 de doğum yaptı doğum yapana kadar oğlu hep kucağında 4 kat merdiven inip çıkıyordu bizim binalarda asansör yok. Bence sakınılan göze çöp batar sen hiç hamile haliyle halter kaldıran sporcuları görmedin mi😂 Yaşayacağını günü ömrü varsa zaten seninledir yavrun çok da üstüne düşme evham yapma Allah korur.

Kızlar bu hafta sonu bebek arabası puset park beşik gibi ürünlere bakacağız önden bir araştırma yapmak istiyorum da hangi özelliklere dikkat edilmeli, marka vs tavsiyeleriniz nelerdir 🌸

Doktorum bana d vitamini 4 damla dedi canım bende şuan 13+3 üm ayrıca decavid vegyno Ferro adında vitaminler de kullanıyorum
Sabah uyanınca çok iyiyim akşam saat 5 ten sonra kötü oluyorum ve serin havada iyiyim sıcak havada başliyor mide bulantım evde iken sorun yok eğer tüm gün evdeysem. Olsa ki hastaneye gitsem yada bir yere gidip geleyim çok kötü oluyorum. Bir önceki gebelik düşükle sonuclandı. Bu sefer az bir ağrım olsa karnımda yada akıntım lekem olsa psikolojim hemen bozuluyor 2 gün depresyondayım. Dün kustum ve sonrasında başladım ağlamaya gücümün son raddesindeyim. Annem çalışıyor kayınvalidem memleketine gitti çok yalnızım sadece canım eşim var yanımda o da işten gelince hep destek oluyor günde 1 yemek yapıyorum sağlıklı beslenmek için onda bile tahammülüm yok hemen kusuyorum sağ salim kucagıma alayım hemen psikologa gidicem 1 5 yıldır çok yoruldum ben çocuk sahibi olmak için yıprandım

Sabah uyanınca çok iyiyim akşam saat 5 ten sonra kötü oluyorum ve serin havada iyiyim sıcak havada başliyor mide bulantım evde iken sorun yok eğer tüm gün evdeysem. Olsa ki hastaneye gitsem yada bir yere gidip geleyim çok kötü oluyorum. Bir önceki gebelik düşükle sonuclandı. Bu sefer az bir ağrım olsa karnımda yada akıntım lekem olsa psikolojim hemen bozuluyor 2 gün depresyondayım. Dün kustum ve sonrasında başladım ağlamaya gücümün son raddesindeyim. Annem çalışıyor kayınvalidem memleketine gitti çok yalnızım sadece canım eşim var yanımda o da işten gelince hep destek oluyor günde 1 yemek yapıyorum sağlıklı beslenmek için onda bile tahammülüm yok hemen kusuyorum sağ salim kucagıma alayım hemen psikologa gidicem 1 5 yıldır çok yoruldum ben çocuk sahibi olmak için yıprandım
Canım kusma konusunu lütfen kafaya takma ben kızımda 6 ay her gün kustum ama eğer bu kadar katlanılmazsa durum senin için tansiyon problemlerin varsa doktorunla konuş ben bu preeklamplamsiyi araştırdığımdan beridir yoğun ve haddinden fazla uzayan kusma ve tansiyon olayına çok takıldım. İstersen sen de bir idrarda protein baktır. Ben bugün gideceğim doktorla konuştum protein bakacağız sana ama Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum dedi. 14. Hafta Preeklampsi tanısı için çok erken sadece ultrason ile anlayamaz bunun tanısı öyle konulmaz dedi.

X