Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

1.si bahsedilen kişi madem sensin (ki sen olduğun muamma) neden kendini forum gibi bir yerde ifşa ediyorsun dimi?
2.si ben bahsettiğim kişinin ne adını ne çocuğunun adını ne yaşadığı şehri vs hiç bir spesifik konuyu belirtmedim neye göre anladın koca forumda beni ve senden bahsettiğimi?
3.sü burada senin açtığın konuları okuduğumda sen de başkaları hakkında fikir danışmışsın objektif yorum alabilmek için başkaları senin açtığın konulara da o zaman yorum yazmasın neden çünkü bahsedilen kişiyi tanımıyorlar?
Ve ayrıca eğer o kişi gerçekten sensen sana olan tavrımı ve düşüncelerine olan bakış açımın gayet de farkındasındır kaç kere de sana senin hakkında düşüncelerimi beyan ettim. Bence tuhaf bir insansın hep böyle düşündüm hep de böyle düşüncem gibi duruyor. Hayırlısı 🤷‍♀️
Senin bahsettiğin kşi 27 haftalık hamile mi imzasında öyle yazıyor.

Konuyu anlamadım ben sindi ya bunlar tanıdık mi çıktı vatsap tan nasıl yazıyor numaramız gözükmüyor ki olay tam nedir
Onlar komşu sanırım canım. Ondan var birbirlerinde numaraları ama hanımefendi bir enteresan geldi esti gürledi kendini haklı çıkarmak için sonra da gitti sanırım.

Kızlar günaydın, son günlerde ağzımda aft/yara çıkıyor. Biri bitse diğeri çıkıyor.
Diş eti problemleri olurmuş hamilelikte ama diş eti kanaması vs değil bu sanki bağışıklığım düşmüş gibi. Bununla birlikte, her gün vitaminimi (elenatal 2) düzenli alıyorum, yemediğim kadar çeşit çeşit meyve yiyorum, sağlıklı besleniyorum. Dişlerime de iyi bakarım, ağız hijyenimle ilgili de bir şüphem yok.
Yaşayan var mı böyle bir durum?
Ağızda yaralar bağışıklığın düştüğünün göstergesi,bol bol antioksidan içeren besinler yiyin

Ay yok ben kendi yaşadığım şehirin bile adını geçirmedim hiç kimseyi ifşa falan da etmedim
Burayi bulmasi da ilginc, ve birde uzerine yazmasi. Ben olsam ifsa etme geregi duymazdim kendimi. Ozellikle kizinin ismiyle hesap acacagini tahmin edecek kadar ilgilenmesi tuhaf geldi bana.

Ağızda yaralar bağışıklığın düştüğünün göstergesi,bol bol antioksidan içeren besinler yiyin
Bugün kefirin içine kırmızı meyveler koydum böğürtlen frambuaz falan, hem çok güzel oldu hem de isabet olmuş antioksidan içeriğinden dolayı ☺️
Önerileri için tüm kızlara teşekkürler 🫶🏻

Aman ifşa etse ne olacak. Noldu si.di. benim için hala sarı çizmeli Mehmet aga
Boş işte bana benim üstten davrandığımı vs söylüyor beni bana mı anlatıyorsun ya ikili ilişkilerde üstten değilim sadece tavrını beğenmediğim düşünceleri bana uymayan kişilere üstten davranırım nedir yani şimdi de özgüvenli olmak suç mı oldu 😂

Kızlar günaydın, son günlerde ağzımda aft/yara çıkıyor. Biri bitse diğeri çıkıyor.
Diş eti problemleri olurmuş hamilelikte ama diş eti kanaması vs değil bu sanki bağışıklığım düşmüş gibi. Bununla birlikte, her gün vitaminimi (elenatal 2) düzenli alıyorum, yemediğim kadar çeşit çeşit meyve yiyorum, sağlıklı besleniyorum. Dişlerime de iyi bakarım, ağız hijyenimle ilgili de bir şüphem yok.
Yaşayan var mı böyle bir durum?
Bende var normal zamanda çok nadir olan bir şey son dönem de çok olmaya başladı bugün eczaneden ilaç alcam

X