Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Artık göbüşlerin belli olmaya başladığı zamana girdik

Cnm bı ara bende de oluyordu B12 eksikligim vardı ondan demişti dohtor ilaç kullanmıştım gecmisti

Cnm bı ara bende de oluyordu B12 eksikligim vardı ondan demişti dohtor ilaç kullanmıştım gecmisti
Benim b12 değerim üst sınıra yakındır hep hatta elenatal 2’ye ek olarak solgarın dil altı b12 hapını bile alıyorum haftada 2-3 gün. Canımı sıkıyor, vitaminler yetmiyor mu acaba anlamadım

Kızlar günaydın. Instagramda gönderilerdeki yorumları gorebiliyor musunuz. Bir de e nabiza girmem gerekiyor habire atıyor beni

Bende de sık sık çıkardı eskiden özellikle soğuk su içtiğimde ya da soğuk biseyler yediğimde de çıktığını fark ettim ona dikkat ettim artık neredeyse hiç çıkmıyor diyebilirim. Sizde ona biraz dikkat edin bakalım bir degisiklik olacak mi

Ya bi reels izleme eğlencem vardı o da gitti tüm gün evdeyim bulantıdan zaten birleyen yapamıyorum artık reels de izleyemicem
ben de aynıyım tum gun yatıyorum tam gecmedı agrılarım kalkınca kasık ağrısı olabılıyor. elımde tel ya burda ya ınstagramdayım. mılletten ne ıstıyorlar yaaa

Canım bende de var aft.Çıktığı an anladımki bağışıklılığım düştü hasta olucam (bende öyle oluyor) ertesi gün ateşlendim vücudumda enfeksiyon varmış ve antibiyotik falan yazmadı doktor bakalım kendi kendine geçmesini bekliyorum bende

Zaten yapmak istediğinde yaptırmalı zorla bir şey yaptırmak istesende inatlaşır yapacaşı varsa da yapmaz ayrıca otorite de öyle zorla olmaz her şeye sert otorite kurulursa çocuk çocukluğunu yaşayamaz yaa benim de var çevremde mesela bir bakışımla çocuk donup kalıyor diye övünenler felan sen takma canım onları

Kızlar bugün sabah uyandığımda birden burun kanamam oldu ve bir süre durduramadım çocukluktan beri de hiç böyle kanamamıştı normal midir sizce?

Kızlar bugün sabah uyandığımda birden burun kanamam oldu ve bir süre durduramadım çocukluktan beri de hiç böyle kanamamıştı normal midir sizce?
kan hacmi artıyor kalp daha çok çalışıyor normal gıbı ama druna danış yıne de canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…