Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşın bahsettiği kişi benim lütfen tüm konuşmalarımızı ve karşınızdaki kişinin düşüncelerini bilmeden böyle yorumlar yapmayın. İlk hamileligimde erkek istiyordum ve tüm belirtilerim onu gösteriyordu ki erkek oldu. Şuan ki hamileligimde ise karnım yuvarlak ve yukarıda, kusmam olmadı mide bulantısı yaşadım, sağ tarafım hep hareketliydi. Bu yüzden hep kız olacakmış gibi hissettim. Beni görenlerde hep kız dedi ama erkekmiş, tabi ki insan kız kız diye düşünüp tam tersi çıkınca üzülüyor. Hep bir erkek bir kızım olsun istemişimdir. Olmadı. Bende "3. Çocuk için aman tüp bebek yaptırırız olmadı o zaman cinsiyeti ve göz rengini filanda seçeriz" diye yorum yaptım. Sağlıklı kişiye niye tüp bebek yapsınlar zaten? Ayrıca ben kızlarla anlaşamam zaten bir oğlum daha olması benim için daha iyi. İki çocuğum arasında 20 ay olacak umuyorum ki güzel anlaşırlar. Lütfen tanımadığınız kişiler için başkalarının yorumlarına bakarak cahil vb. Söylemler kullanmayınız.

Ben sadece karşı tarafın verdiği bilgi kadarıyla yorum yaptım. Nereden bileyim sizin duygu durumunuzu? Neren bileyim ne hissettiğinizi? Ayrıca hala yanlış konuşuyorsunuz yok kızlarla anlaşamam vs. Eğer bir sıkıntınız varsa bilgiyi paylaşana söylenin bana değil.

Son düzenleme:
Bende size bundan bahsediyorum. Bahsedilen kişiyi tanımıyorsanız yeterince bilginiz yoksa cahil vb. gibi yorumlar yapmayınız.

Bende size bundan bahsediyorum. Bahsedilen kişiyi tanımıyorsanız yeterince bilginiz yoksa cahil vb. gibi yorumlar yapmayınız.
Tamam da hanımefendi burada olan durum konuşulmuş. Ben sizi tanımam etmem karşı taraftaki arkadaş bana çok üzüldü erkek olunca tüp bebek yapacakmış kız olsun diye deyince ben de doğal olarak yanlış buldum x kişisi de olsa y kişisi de olsa yanlış bulurum kişisel değil. Ve evet cahillik bu. Sırf kız olsun diye tüp bebek yapmak bence düpedüz cahillik. Hiç de kusura bakmayın.

Çok geçmiş olsun canım ben hiç hasta olacak gibi de değilim. İnternette araştırdım biraz hormonlardan dolayı da olurmuş ama bilemedim işte

Kızlar bugün doktor cinsiyet için tekrar çağırmıştı baya bi çikolata badem şekeri falan yedim kıpır kıpırdı o yüzden bu sefer kız dedi ama 16. Haftada daha net olurmuş
Sağlıkla gelsin inşallah
Kac haftaliksiniz benimde dün kontrolüm vardı ama hareket etmiyordu sanki daha küçük olduğu için mi bilmiyorum 10+5 olduk biz

Sağlıkla gelsin inşallah
Kac haftaliksiniz benimde dün kontrolüm vardı ama hareket etmiyordu sanki daha küçük olduğu için mi bilmiyorum 10+5 olduk biz
Maşallahhhhh bugün 13+1 olduk daha yeni yeni belli etti kendini valla kaç kere gittim geldim meraktan ki hala bile tam netlik için 16.haftayı bekleyin diyorlar daha küçük annesi bir de uyuduğu zamana denk gelmişte olabilirsiniz 2 gün önce gittiğimde benimki de çok az hareket ediyordu arkasını dönmüş oturuyordu doktor salladı etti bana mısın demedi o yüzden yemekten yarım saat sonra gel bir de çikolata ye yürü dedi öyle yaptım bugün baya hareketliydi o yüzden

Hadi ya maşallah çok tatlıı Insan gorunce mutlu oluyor ya. Cok sukur bugunlere gelebildik. Benimkide ellerini kafasına koymuş dusunceliydi

Hadi gözün aydın cnm olsun ilk bebek miydi

Yaaaa minnoşşş seni düşünüyordur annesiii insan görünce sanki dünya duruyor gibi hissediyor hareketleri o kadar tatlı geliyor ki
Evet ya Rabbım isteyen herkese nasip etsin hayirli saglikli evlatlar. Bu duygu çok farklıymış. Hem korku, hem üzüntü hem sevinç hepsi bir arada

Evet ya Rabbım isteyen herkese nasip etsin hayirli saglikli evlatlar. Bu duygu çok farklıymış. Hem korku, hem üzüntü hem sevinç hepsi bir arada
Evet anne rahmine düştüğü an endişeyi sevinci bir arada yaşatıyor Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bekleyen isteyen tüm anne babalarınında Rabbim kucağını boş bırakmasın

1.si bahsedilen kişi madem sensin (ki sen olduğun muamma) neden kendini forum gibi bir yerde ifşa ediyorsun dimi?
2.si ben bahsettiğim kişinin ne adını ne çocuğunun adını ne yaşadığı şehri vs hiç bir spesifik konuyu belirtmedim neye göre anladın koca forumda beni ve senden bahsettiğimi?
3.sü burada senin açtığın konuları okuduğumda sen de başkaları hakkında fikir danışmışsın objektif yorum alabilmek için başkaları senin açtığın konulara da o zaman yorum yazmasın neden çünkü bahsedilen kişiyi tanımıyorlar?
Ve ayrıca eğer o kişi gerçekten sensen sana olan tavrımı ve düşüncelerine olan bakış açımın gayet de farkındasındır kaç kere de sana senin hakkında düşüncelerimi beyan ettim. Bence tuhaf bir insansın hep böyle düşündüm hep de böyle düşüncem gibi duruyor. Hayırlısı

Sana WhatsApptan yazıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…