Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Başından beri en çok aserdigim şey çiğ köfte hergun yiyorum desem. Bazen iki defa yiyesim geliyo vazgeciyorum o derece
Benim canım en çok yeşil erik istiyor böyle tuzlaya tuzlaya ama Almanya’da yeşil erik yok 9 gün kaldı hadi bu günü sayma 8 gün kaldı Antalya’da yeşil erik yicem. Bu arada bizim eyalette çiğköfte satan bir yer de yok

Ayy cnm ya ya erik bulamaman gerçekten üzdü.ama çiğ köfte çok basit Google yaz orda tarifi var ben dışarıya güvenmediğim için evde mis gibi yapıyorum bol sirkeyle yikadigim yeşillik göbek marul roka ve turşu ile yiyorum sende öyle yapsan çok basit emin ol

Kız imkanın varken ye ya benim imkanım yok hiç yiyemedim gönlümce
Dışardakilere hem güvenemiyorum hemde eşim hassas bu konuda bayat olur zehirlenirsin diye olabildiğince uzaklaştırıyor beni evde yapmak daha iyi olur sanırım az kalmış türkiyeye gelince doya doya yersin inşallah

İlk haf
Kızlar canım aşırı fazla çiğköfte istiyor
İlk haftalar yediğim tek şeydi yediğimi de cıkartırdım o yüzden hıc bu ara yemek istemiyorum ben gece gündüz peynir ekmek üzüm yiyorum başka bir şey bulantımı azaltmıyor buna da şükür bulantı bitsede her şey ı yesem kilo almaktan korkmuyorum oğlumda da yedim hata son ay abartıyordum toplamda 12 kilo aldım hepsini de verdim 20 günde umarim bu seferde böyle olur ikinci hamilelikte bünye değişir mı kı acaba kilo kalır mı diye düşünüyorum arada ama olsun veririm her türlü 2 çocukla

Ben migros ta paketli olanlar dan alıyordum çokta güzel di cevizli bende senin gibi dışarıya güvenemedim havada sıcak bozuk olur falan kendinde yapacak gücü hıc bulamadım ama migros ta var

Bir şey isteyince o an yoksa benım rüyama girdı bi kaç kere inşallah günlerin çabuk geçer de istediğin kadar yersın

Tabi aç karnına hiçbir şey yiyip içmeden. Uyanıp idrar yapın. Sonra tartıya çıkın yoksa sabahki ölçümle akşam arasında 3 kilo fark çıkabilir :)
Evet evet ben de öyle yapıyorum, diyet yaptığım zamanlardan alışkanlık :) o yüzden 3,5-4 kg arasında bir kilo almışlığım var kesin

Kızlar günaydın, son günlerde ağzımda aft/yara çıkıyor. Biri bitse diğeri çıkıyor.
Diş eti problemleri olurmuş hamilelikte ama diş eti kanaması vs değil bu sanki bağışıklığım düşmüş gibi. Bununla birlikte, her gün vitaminimi (elenatal 2) düzenli alıyorum, yemediğim kadar çeşit çeşit meyve yiyorum, sağlıklı besleniyorum. Dişlerime de iyi bakarım, ağız hijyenimle ilgili de bir şüphem yok.
Yaşayan var mı böyle bir durum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…