Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür bebekle ilgili bişey yokmuş herşey yolunda kalbi 165 atıyor dedi doktor bebek çok sağlıklı dedi
Gozun aydin canim, sana demistim Allahin izniyle birsey olmaz diye. Bana da doktorum nipt test onerdi. Yasim 37 ve kilolu gebeyim. Nerden bakarsan risk grubu malesef. Ama olsun rabbim yardimcimiz insallah

Biz de bugün 8+2 günlük olduk teyzeleri. Elhamdülillah her şey yolunda, henüz cinsiyet için çok erken ama erkeğe benzemiyor mu Sağlıcakla hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı

Eklentiler

• 57057871-B1BF-454A-9209-52BC3223D0A3.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 68
Tebrik ederim canım şuraya pembiş bir kalp koyalım o halde ben Ocak grubunda da varım, orada çoğunluk erkek kız bebiş haberi almak heyecanlandırdı beni
Yaaa gerçekten mi valla içimden geçen oldu çok mutlu oldum kızım olacağını duyunca bende yeri çok başka kızın sağlıcakla gelsin tüm kuzular

Kızlarrr kızlarrrrr fetal dna sonucum temiz çıktı veeee kızım oluyor Allahıma şükürler olsun
Aaaa cok şaşırdım bu kadar erken çıkmasına aaaa ve kızın için coook mutlu oldum. Allah kuluna uzun sağlıklı bereketli ömürler versin ayyyy cok mutlu oldum kizzz

Aaaa cok şaşırdım bu kadar erken çıkmasına aaaa ve kızın için coook mutlu oldum. Allah kuluna uzun sağlıklı bereketli ömürler versin ayyyy cok mutlu oldum kizzz
Sorma kuzum valla ben de çok şaşırdım ama çok da mutlu oldum yaaa sabah aldığım en harika haber oldu sıra sende artık sen verirsin müjdeni Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Sorma kuzum valla ben de çok şaşırdım ama çok da mutlu oldum yaaa sabah aldığım en harika haber oldu sıra sende artık sen verirsin müjdeni Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin
Hemen sordum sorumluya cuma akşam sonucun hazır dedi. Çıkmamış daha yani çıkmış aslında şuan raporlaniyormus. Heyecan korku her şey var.

Ben de inşallah buraya sonucum tertemiz diye yazacağım clve darısı hepimizin başına. Hepimiz sağlıkla alalimm...

Ameliyatımdan Bir kesit. Bu kadar ağrıya, acıya ve aldığım risklere değecek inşallah.

Eklentiler

• 1000011178.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 66
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…