Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar uzun zamandır yoktum işe gidiyorum ve eve gelip direk uyuyorum haftasonu bile kafam kalkmıyor sıcaklar yorgunluk bitirdi beni sizler nasılsınız umarım herkes iyidir. Daha neler olmuş bakamadım tam sadece son yazılanlardan bir cinsiyet haberi var onu gördüm çok sevindim bende test için kan verdim bugün bakalım inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Kızlar dün gece benden su aktı külot üstüm başım sırıl sıklam oldu. Bugün frauklinike gittim şansıma Azeri bir doktora denk geldim Türkçe konuştu benle bir mutlu oldum bir mutlu oldum anlatamam. Güzel güzel tek tek açıkladı magnezyum verdi demir ilacını sordum içme zaten kabızsın gerek yok dedi sancı için magnezyum iç yeterli dedi. Folik asit magnezyum devam edeceğim. Bebeği yine vajinal ultrason ile gördüm ultrason fotoğrafı vermedi ama ekranda gördüm kocaman olmuş hareket ediyordu kıpır kıpır kafası vücudu kocamandı. 11+5 görünüyor dedi. Cinsiyetini çok merak ediyorum ama söylemedi zaten burada nipty ile söylüyorlar. Ve zaten erken ama ekrandan çözmeye çalıştım çözemedim. Bakalım türkiyede 3 boyutlu ultrasona gideceğim parti yapcam bide. Bi kızım var bi de oğlum olsun istiyorum bakalım. Allah sağlık versin de gerisi boş.

Geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim. Türkçe bilen biri ilaç gibi gelmiştir. Baya cinsiyeti belli olacak zamana gelmiş seninki. Ne zaman geliyorsun sen türkiyeye en son geleceğim demiştin ben uzun zaman bakamayınca geldiğini düşünmüştüm açıkçası birde sen ve kızın hastaydı en son şimdi nasılsınız ?

Canım şu an Allah’a bin şükür iyiyiz 2 gün önce eşimin gözleri iltihap olmuştu o da düzeldi türkiyeye 10 Ağustosta geleceğim 12 Ağustosta 3 boyutlu ultrason bakan bi profa gideceğim. İşte cinsiyet partisi yapmak istiyorum çünkü kızımda yapamamıştım 2li taramada bizi korkuttular cinsiyetini öğrendiğimiz gün o yüzden bu sefer eğlenceli olsun istiyorum. Sence o zaman 14+3 falan olacak o zaman ultrasonda cinsiyeti belli olur mu?

Hemen sordum sorumluya cuma akşam sonucun hazır dedi. Çıkmamış daha yani çıkmış aslında şuan raporlaniyormus. Heyecan korku her şey var.
Çok iyi az kaldı desene o zaman senin sonuca da
İnşallah çok çok güzel sonuçlarla geleceksin buraya canım benim. Allah evladını sana bağışlasın inşallah bu kadar fedakar annesi var o da gerekeni yapacak merak etme
Yaaaa şahane haber buuuuu Grubun ilk cinsiyet haberi senden geldi. Darısı geri kalanlarımıza aminnnnn
Amiiin canım benimmm
Artık diğer eğlenceli bölüme geçtin. İsim ne olacak fikir var mı aklinda
Evet yaaa çok şükürrr Rabbim her isteyene nasip etsin Minel ismi hoşuma gidiyor şimdilik bakalım
Ya çok şükür tebrikler gözün aydınnn
Çok teşekkür ederim canım benimmm
Gözünüz aydın,sağlıkla doğsun kaç günde çıktı sonuç
Sağol canım benimmm 6 günde çıktı valla hızlı oldu
Hadi güzel sonuçlarla gel inşallah canısı
İlk cinsiyetimiz belli oldu grupta süper. Ekliyim mi tabloya canım? İsim ne düşünüyorsunuz?
Ekle kuzucum tabloya isim olarak henüz karar vermedik ama Minel çok hoşuma gidiyor bakalım

Tamam canım o zaman cinsiyeti ekliyorum pembiş pembiş

Canım sen 5 Şubatta mı doğuracaksın yani beklenen tarih 5 Şubat mı?

İyi bari az kalmış gelmenize. Üst üste bir sürü sıkıntı yaşamışsınız sizde bu son olmuş olsun da bundan sonra rahat et inşallah canım Bence de yap bende yapmak istiyorum böyle küçük aile arasında istiyorum bende bu güne kadar tüm çektiklerimizin acısı çıkacakmış gibi geliyor tabii bu sadece temenni ama olsun güzel şeyler yaşamayı hakediyoruz Genelde 12 ci haftadan sonra tahmin söylüyor doktorlar diye biliyorum ama 14+3 te bence belli olur Test sonucun ne zaman çıkacak gelmeden mi yaptıracaksın onu?

Teşekkür ederim inşallah güzel haber vereceğim bende Ama benim test yurtdışına gidiyor iki hafta bekleyeceğim kısa gibi geliyor ama şimdiden gün saymaya başladım

Ay ben de öyle düşünüyorum canım ilk hamileliğimde 2li tarama testi kötü çıktı nipty yaptırdım onun sonucu çıkana kadar down korkusu yaşadım 31 haftalık hamileyken cüce dediler sonra değil dediler 34 haftada kızım doğmaya kalktı durdurdular 37de suyu azalmış plesenta eskimiş dediler sezaryene aldılar uzamış sarılık yaşadık 21 aylıkken kafası küçük mikrosefali dediler endokrin psikiyatri genetik nöroloji mr uğraştık durduk. Gen testinde gen kaybı çıktı bize de test yaptılar. Aynı gen kaybı eşimde de var o zaman sağlıklı dediler konuşması gecikti logopediye gitsin dediler test süreci 1 sene sürer dediler ömrümüzü yediler kısaca. 2 kaybım daha vardı kızımdan önce vs vs. Yani şu ana kadar yaşadıklarımı düşünüyorum mutlu olmaya ve eğlenmeye ihtiyacım var ve bu cinsiyet partisi en azından beni çok mutlu edecek gibi geliyor bilmiyorum artık mutlu olmak istiyorum ihtiyacım var. Aynen aile arasında sevdiklerimde balon patlatıp pasta yicez öyle gösterişe gerek yok. İnş kesin cinsiyeti görebilir doktor ultrasonda gerçi adam Akdeniz Üniversitesi kadın doğum bölüm başkanı Prof randevuyu aldım muayene ücreti 3250tl. görsün bi zahmet Nipty testini 7 Ağustosta burada yaptıracağım ne zaman çıkar sonuç bilmiyorum ama.

Yaaa tesadüfe bak belki sen de 5 Şubatta doğurursun kız. Bebişinle aynı gün ne kadar güzel olur
Ay olmaz ağzından yel alsın kız benim eşim de 4 Şubat olmasın başka zaman olsun ben eşim kayınvalidem hepimiz kovayız bu da mecbur kova görünüyor ama bari Ocak sonu falan olsun

Ay olmaz ağzından yel alsın kız benim eşim de 4 Şubat olmasın başka zaman olsun ben eşim kayınvalidem hepimiz kovayız bu da mecbur kova görünüyor ama bari Ocak sonu falan olsun
Hahaha kova nasıl bir burç yaa hepsi hakkında bir bilgim var bir kova yok. Ama böyle çok cool geliyor kulağa kova burcu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…