Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam. Serklaj yapıldı. Başarılı geçti. Ayıldım ama ağrım çok sonda var. Çok zormuş bu yaaa . Karnın vajinam ağrı içindeyim
Çok geçmiş olsun. Ağrı ile dua etmek zor oluyor. Bizim dualar seninle. Sen içinden ya şafi çekebilirsin. Allah şifa versin. Bebeğini hayırlısı ile kucağına alırsın inşaallah

Kızlar selam. Serklaj yapıldı. Başarılı geçti. Ayıldım ama ağrım çok sonda var. Çok zormuş bu yaaa . Karnın vajinam ağrı içindeyim
Oh çok şükür geçmiş olsun ❤️ ağrıların da geçsin bir an önce 🙏🏼 sonra sağlıkla yavrulara kavuşma yolculuğumuza devam 😍

Canim basarili bir sekilde gecsin ve kolayca taburcu ol insallah. Kabimiz seninle 💙

Neden antiemboli çorabı giydirdiler. Pıhtılaşma ile ilgili sorun mu var? Ya da uzun yatış süreci mi olacak ?
canim Prosedur. Herkes giyiyor.
oglak_kadini oglak_kadini canım güzel geçer inşallah sağlıkla aramıza dönersin inşallah dualarımız seninle😊

Çoookk geçmiş olsun canım normaldir bir işlem yapıldı Allah yardımcın olsun 🙏🏻🙏🏻

Merhaba hoşgeldin cnm iyi çok şükür sonunda ertelenmeden yapıldı gözün aydın inşallah sağlıkla tamamina ulaşırız hep birlikte

Çok geçmiş olsun. Ağrı ile dua etmek zor oluyor. Bizim dualar seninle. Sen içinden ya şafi çekebilirsin. Allah şifa versin. Bebeğini hayırlısı ile kucağına alırsın inşaallah

Oh çok şükür geçmiş olsun ❤️ ağrıların da geçsin bir an önce 🙏🏼 sonra sağlıkla yavrulara kavuşma yolculuğumuza devam 😍

Hadi gözün aydın canım

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce iyileşirsin rabbim şifa versin bebeğinle sana ♡
Kızlar hepinize cokkkk teşekkür ederim. Çok ağrım var geçecek hepsi tabi ki sağlıkla kavuşacağız. 10 gün evde yatarsın dedi. Sonra iyi olacağım.

Kızlar 11+4 teyim ve zayıf olduğum için mi bilmiyorum ama çok hafif göbeğim çıktı.Henüz kilo almadım mide bulantılarından ve kusmaktan.Vücudum inanılmaz kuruyor.Şuanlık bebe yağı sürüyorum ama çatlak kremi almak istiyorum.İnfluencerlara güvenmiyorum.Aramızda 2. 3.Gebeliğini yaşayan anneler var bir önceki gebelikteki deneyimlerini kullandıklarını söyleyen olursa almak isterim 🫶🏼Doktor randevuma var daha ondan doktora soramadım.

9+4 deyim. Daha cumartesi bebeği gördük ulturason randevumuz vardı. Gayet iyidi.
Ama bugün ufak bir lekelenme oldu wc de peçetede fark ettim açık kahverengi
çamaşırımda da ufak bir kahverengi iz vardı.
doktoruma yazdım progeston fitil başla hemen sabah akşam at dedi.
Yarında gel göreyim dedi 😔
Herşey yolundadır inşallah. Şuan kontrol ediyorum gelen bi akıntı yok ama korktum.
Yani sabah diş fırçalarken çok midem bulandı öğürdüm orda biraz kasıldı karnım. Başka neden olabilir hiç bilmiyorum. Yarın doktora gidicem bize dua edin 🙏🏻

Kızlar 11+4 teyim ve zayıf olduğum için mi bilmiyorum ama çok hafif göbeğim çıktı.Henüz kilo almadım mide bulantılarından ve kusmaktan.Vücudum inanılmaz kuruyor.Şuanlık bebe yağı sürüyorum ama çatlak kremi almak istiyorum.İnfluencerlara güvenmiyorum.Aramızda 2. 3.Gebeliğini yaşayan anneler var bir önceki gebelikteki deneyimlerini kullandıklarını söyleyen olursa almak isterim 🫶🏼Doktor randevuma var daha ondan doktora soramadım.
Canım ben hem tüp midede hem de ilk gebeliğimde %100 avokado jeli kullandım tavsiye ederim. Bi de lierac kullandım tüp midede ama gebelikte kullanılıyor mu doktoruna sor.

9+4 deyim. Daha cumartesi bebeği gördük ulturason randevumuz vardı. Gayet iyidi.
Herşey yolundadır inşallah. Şuan kontrol ediyorum gelen bi akıntı yok ama korktum.
Yani sabah diş fırçalarken çok midem bulandı öğürdüm orda biraz kasıldı karnım. Başka neden olabilir hiç bilmiyorum. Yarın doktora gidicem bize dua edin 🙏🏻
Nöbetçi kadın doğuma mı gitsen canım. Ama kanama artmıyorsa ya da şu an kesildiyse yarına çağırmış olabilir. Dua edicem 🙏

Bu arada weleda mama kullanıyorum ben bu gebeliğimde 16 Euro ama trde ne kadardır bilmiyorum

Haftalarımız aynı canım benim de yarın kontrolüm var. Allahın izniyle korkma hiçbir şey olmaz bende günde iki kez progesteron alıyorum . Kendini yorma ani hareketler de sebep olabiliyor lekelenmeye. Benim de bugün oturduğum yerde baya sulu akıntım oldu pantolonu ıslattı o derece. Sanırım bende de enfeksiyon var ☹️

Canım benim stres yapma hiç kendine de bebeğine de 🙏🏼 benim doktorum kahverengi lekelenmeler çok normal olabilir korkma, kırmızı kanama görünce haberleşiriz demişti ilk muayenemde. Progeston aldım elimin altında durur hep. Senin de doktorun demiş, almaya başladın mı?
Ağrın falan da yoksa yarın inşallah tekrar bebişini göreceksin sağlıkla ultrasonda❤️ yorma kendini minimum hareketle uzan yat dinlen🙏🏼

Şuan leke hiç yok wcye arada gidip kontrol ediyorum beyaz çamaşır giydim özellikle bakıyorum inşallah anlık bişeydi diye düşünüyorum. Progestan fitil i eşim aldı nöbetçi eczaneden hemen başladım. Ama ağrım sancım yok. Yarın kontrolden sonra yine yazarım inşallah iyi haberleri. 🙏🏻

X