Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hayırlı geceler çok fazla başım ağrıyor benim ya günlerdir sürekli baş ağrısı çekiyorum dün parol içtim ama banamısın demedi o yüzden bu gün kullanmadım zaten yaramıyor diye normal mi bu baş ağrısı ya kafam kopacak gibi🥺
oglak_kadini oglak_kadini aşkım çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede toparlarsın 🙏🏻

Şuan leke hiç yok wcye arada gidip kontrol ediyorum beyaz çamaşır giydim özellikle bakıyorum inşallah anlık bişeydi diye düşünüyorum. Progestan fitil i eşim aldı nöbetçi eczaneden hemen başladım. Ama ağrım sancım yok. Yarın kontrolden sonra yine yazarım inşallah iyi haberleri. 🙏🏻
Canim icini ferah tut bende de olsu acik kahverengi 10 kr boyutunda kahverengi akintilar hatta birsurede devam etti, gittigim kadin dogumcude , perinatologda agri ve kirmizi kanama yoksa dikkate alinacak bir durum degil dediler. İcini ferah tut, yarin guzel haberler alacaksin insallah.

Kızlar hayırlı geceler çok fazla başım ağrıyor benim ya günlerdir sürekli baş ağrısı çekiyorum dün parol içtim ama banamısın demedi o yüzden bu gün kullanmadım zaten yaramıyor diye normal mi bu baş ağrısı ya kafam kopacak gibi🥺
oglak_kadini oglak_kadini aşkım çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede toparlarsın 🙏🏻
Canım 5 gündür bende aynı şekilde baş ağrısıyla baş etmeye çalışıyorum bir anda başladı anlamadım ve hergün tekrarlıyo hiç yaşamamıştım 5 gün öncesine kadar.Bende bir gün parol içtim ama işe yaramıyor dediğin gibi bende kullanmadım diğer günler.Evimde nane yağı var onu şakaklarıma alnıma masaj yapıyorum doktorum önermişti az da olsa rahatlatıyor ama sen yinede araştır 🌸Birde duş rahatlatıyor

Herkese geçmiş olsun. İnşallah bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırız. Bende 9+3 oldum ama hic bir belirtim olmadığı için çok endişeleniyorum bisey mi oldu acaba diye. Daha kontrolüme 1 hafta var. Belirtisi olan ya da olmayan arkadaşlar karninizda bir hissiyat var mi peki. Siz bisey hissediyor musunuz benim gibi olanlar var mi

Herkese geçmiş olsun. İnşallah bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırız. Bende 9+3 oldum ama hic bir belirtim olmadığı için çok endişeleniyorum bisey mi oldu acaba diye. Daha kontrolüme 1 hafta var. Belirtisi olan ya da olmayan arkadaşlar karninizda bir hissiyat var mi peki. Siz bisey hissediyor musunuz benim gibi olanlar var mi
Ya ben de aynıyım canım 9+3 oldum bugün ve hiçbir belirtim yok doktor son kontrolde 12. Haftada gel ense kalınlığına bakalım dedi. Daha 3 hafta var nasıl dayanacağım

Ya ben de aynıyım canım 9+3 oldum bugün ve hiçbir belirtim yok doktor son kontrolde 12. Haftada gel ense kalınlığına bakalım dedi. Daha 3 hafta var nasıl dayanacağım
Senin daha çok varmış. Beklemek çok zor gerçekten hele birde hiç bisey hissetmeyince daha da zor oluyor. Çok şükür kolay bir hamilelik geçiriyoruz ama içimde hep bir korku var. O yuzden hep birilerine sorma geregi duyuyorum sen bisey hissettin mi diye. Allah hepimizi sağ salim kavuştursun inşallah.

Benim de belirtim kalmadı 11+6yim ama 9. Haftadan beri kuş gibi geziyordum. Bu güne kadar iki büklüm etti bu ameliyat. 4 saatte bir fka bakıyorlar. Bebisin dünyadan haberi yok oynuyor iceride.

Bende aynıyim. Dün doktora gittik. Ultrasonda görünce çok değişik oldum. Elleri ayakları vardi. Ama içimde hep bir korku. Benim migdem bence stresten bulanıyor. Dün o kadar çok ağladım. Ufacık bir şey için saatlerce ağladım. Bebeğim hissediyor diye kendime kızdım. Ama gözyaşlarımi tutamıyorum. Ben böyle hayal etmemiştim. Hamilelik daha eğlenceli geçer diye düşünmüştüm. Ben bir yerde ağlıyorum sürekli

Bende aynıyim. Dün doktora gittik. Ultrasonda görünce çok değişik oldum. Elleri ayakları vardi. Ama içimde hep bir korku. Benim migdem bence stresten bulanıyor. Dün o kadar çok ağladım. Ufacık bir şey için saatlerce ağladım. Bebeğim hissediyor diye kendime kızdım. Ama gözyaşlarımi tutamıyorum. Ben böyle hayal etmemiştim. Hamilelik daha eğlenceli geçer diye düşünmüştüm. Ben bir yerde ağlıyorum sürekli
Çok sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza da alırsınız. İllaki stres yapıyoruz ama çok aşırıya kacmamak lazım biraz kendimizi düşünmekten alikoymamiz lazım yoksa bu aylar geçmez.

Nipt testini öneriyorum dedi düşünürsen ikiliye fln gerek kalmaz dedi ben hala kararsızım ikiliden sonra ihtiyaç olursa nipt yaptırırız diyoduk bakalım
Hadi hayırlısı inşallah bende bir hafta sonra randevum en son bir ay önce görmüştüm meraktayim açıkçası seninki günüyle uyumlu mu cikti

X