Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İyi bari onlar seni toparlar hemen. Valla nerden gelip bulduysa çok zor hastalık hem sen hem kızın bir anda

Anne adı: beyzailay yaş:24 çocuk sayısı: 1 (ilk) sat:27/04 kese: 4+5 kalp atışı: 6+3 cinsiyet tahmini:- cinsiyet:- Tahmini doğum: 1 şubat Bebeğin ismi:- şehir: Ankara ekler misiniz ben ekleyemedim

Canım sag ol icim rahatladı bu bel ağrısı evde temizlik yaparken çok oluyordu bunda geçmeyen agri var olunca korkuyorum bi de adetken bu kadar agrim olmazdı gogsum bu kadar hassas olmazdı ilk kez öyle yoğun acılar yaşıyorum

Benim de 7 hafta 5 günlük oldu bebiş. Çok sık acıkıyorum ama biraz yiyince de hemen doyuyorum. Sürekli biseyler atıştırma isteği var bende. Bulantisi olmayanlar sizde de boyle mi durumlar
Istah acikligi bende de var hafif bulantı olunca tuzlu bisiler yiyorum kuruyemis gibi rahatlıyorum iştahım açık çarşamba diyetisyene gideceğim ben böyle kilo alırım korkuyorum yani

Canim çok çok geçmiş olsun sifa çorbalari b bol c vit ve dinlenme ile geçer virüse yapılacak şey pek yok rabbim tez zamanda şifa versin sizlere

Acil şifalar diliyorum bende pandemi zamanı salmonella kapmıştım (lahmacun yanında gelen yeşilliklerden) 2 gün hastanede yattıydım 20 küsür tane serum takmışlardı. çok zor Allah şifa versin. Çok bol su için, ateş için parol iyi. Kefir ev yoğurdu bağırsaklar için iyi. Hemen toparlarsınız inşallah.

Canım bizim eyalette özel hastane yok.
Yaa canım çok üzüldüm eğer ishal kusma çoksa bol bol sıvı almayı ihmal etme benim doktorum idrarda keton a çok dikkat etti ben iki gün beslenemeyince keton yükselmesin dedi sende bol bol sıvı tüket keşke imkanın olsa da biryerler de serum taktırabilsen

Kızlar merhaba benim son adet tarihim yok kese boyutu 0.899 cm doktor 4-5 haftalık dedi. Geçen hafta cumartesi beta 13bindi. 17sinde gidicez muayene üstünden 10 gün geçmiş oluyor. Sizce kalp atışı duyulur mu sizin ölçümlerine göre kaç haftalıktınız yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• C3F4C51F-B78B-4946-9DA6-2B07AE46650A.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 47
Balım bence kalp atılı için hiç acele etme ben 4+6 da gidip kese gördüm doktor 10 gün bekle dedi ben daha fazla bekleyip 7+0 da kalp atışı duyabildim daha önce gittiğimde duyulmadı kendini durduk yere korkutma bence

Doktor kontrol sürem varken bakacak ya kızımı 6+4 te duydum ama son adet tarihim vardı onda bunda yok sizin kese boyutunuz neydi peki

Doktor kontrol sürem varken bakacak ya kızımı 6+4 te duydum ama son adet tarihim vardı onda bunda yok sizin kese boyutunuz neydi peki
Ultrason kağıdında sol altta GA yazar o haftanız ve gününüzdür, GS kesenin büyüklüğüdür. Netten bakarak uyumlu mu değil mi takip edebilirsiniz kolayca ki zaten kesenin büyüklüğüne göre ultrason uyumlu hafta ve günü söylüyor

Son adet tarihi olmadığı için doktor 4-5 haftalık dedi ga gibi bi ibare yok bi tarih girilmediği için. Tarihi kendimiz ilerleyen zamanda belirleriz demişti. Arkadaşların kese boyutuyla kıyaslama yapmaya çalıştım o yüzden yoksa bu bilgilerin hepsini biliyorum. Aslında anlamaya çalıştığım çarşamba günü kaç hafta günlük olacağıydı

Şu mantığı yaptım yani 4 haftalık ise şöyle bi yol izlenir 5 haftalıksa kalp atımı başlamış olur vs meraktan yani. Cumartesi günü beta 13bin çıktı beta kaç bine çıktığında kalp atışı oluyor onu biliyor musunuz en azından onun hesaplamasını yaparım yada boşu boşuna da gitmiş olmam

Merhaba bişey soracağım sat tarihiniz neden yok?doktor tahmini haftayı size söylemiştir sizde gün gün oyoe hesaplarsaniz doğru çıkar sonuç

Merhaba bişey soracağım sat tarihiniz neden yok?doktor tahmini haftayı size söylemiştir sizde gün gün oyoe hesaplarsaniz doğru çıkar sonuç
Çünkü 4 aylık bir kızım var ilkel yollarla korunurken hamile kalmışım. Hiç adette görmediğim için nasıl oldu hangi gün oldu vs hiçbir bilgim de yok. 4-5 haftalık dedi işte ama betanın 4 haftalıkken 13 bin olacağını sanmıyorum kızımı adet gecikmesiyle 800lerde öğrenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…