Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkürler bugun itibariyle basladim diger degerlerim iyi ama yinede 2 alti isteniyormus galiba gebelik doneminde

Merhaba iki gündür bakamadım buraya ne çok şey olmuş dün gittim doktora bende çok şükür iyiydi büyümüşte 8+1 beklerken 8+3 dedi doktor 10nuncu haftada gelişimine göre dna testi yaparız dedi nasıl bekleyeceğim bilmiyorum inşallah herkes iyidir hep güzel haberler alırız böyle

Selam kızlar tabloyu yeniledim. Değişiklikler için beni etiketlemenizi rica ediyorum.

Kızlar 10 Ağustosa bilet aldım Türkiye'ye geleceğim şükürler olsun. Yolculuktan bi tık korkuyorum çünkü hamileyim ve kızımla yalnız uçacağız =/ eşim gelemeyecek

Kızlar bu arada size bir şey soracağım. 7 Ağustosta burada kontrolüm var ve nipty testi yaptıracağım ama 10 ağustosta türkiyeye gideceğim kızımla. Türkiyede kadın doğuma gidip cinsiyeti bir kağıda yazdırıp aile arasında balon patlatmayı düşünüyorum ama eşim yanımda olmayacak ve test Almanya’da henüz çıkmamış olacak. Ultrasondaki sonuç kesin doğru olur mu 13-14 hafta civarı bakılmış olacak çünkü. Ailemle bu tarz bi kutlama yapmayı çok istiyorum çünkü kızımda cinsiyetini eşimle ultrasonda öğrenmiştik hemen doktor söylemişti 5 dakika sonra ikili testin sonucuna bakıp down riski var demişti cinsiyete sevinememiştik bile sonra nipty testi yaptırıp onun sonucu gelene kadar dünyamız başımıza yıkılmıştı. O yüzden bu sefer güzel bir kutlama yapmak istiyorum. Ama almanyada kimsemiz yok eşim kameradan katılır eşime sordum bana uyar diyor mutlu olayım istiyor ilk tecrübeden dolayı. Sizce napayım?

Doktor emin olup güzelce gördükten sonra sıkıntı çıkmaz canım

Merhaba arkadaşlar ben de grubunuza katılmış bulunmaktayım Allah nasip ederse şubat annesi olacağım inşallah bugünleri hepimiz görürüz evlatlarımıza sımsıkı sarılırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…