Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İdrar yolu enfeksiyonum varmış kültür verdim sonucu bekliyorum. İnşallah kötü bısey olmaz bu işin sonunda
Belirtiniz yoksa korkmayın. Bana da yüksek enfeksiyon var dediler ama hiç belirtim yoktu. Kür verdim temiz çıktı. Siz bol bol su için

Ben tüp bebekle hamile kaldım. Doktor sık sık görmek isterler gelmek ister misiniz dedi. Bende yok gerek yok ne zaman gelmem gerekiyorsa geleyim dedim. Ama beklemek çok zormuş. En son 6 haftalık gördüm. 11. Hafta gidicem. Ama cidden zormuş içerde iyi mi emin olmak istiyormuş insan

Belirtiniz yoksa korkmayın. Bana da yüksek enfeksiyon var dediler ama hiç belirtim yoktu. Kür verdim temiz çıktı. Siz bol bol su için
Var maalesef Benim belim agrıyor ve kasıgıma sancı batıyor iki bebek de sağ kasıgımın o taraftaymıs. Sancı o yüzden dedi doktorum ama belimden dolayı idrar baktık bol lökosit ve 2-3 eritrosit yazıyor . Kültürü de verdim böyle çıkınca. Çok keyfim kaçtı, Hakkımızda hayırlısı artık...

8hafta olduk daha ilkez yarın gedebilecegim doktora umarım benimledir bebeğim
Arkadaşlar son bat günümü tam bilmiyorum 17 Mayıs ile 20 Mayıs aradı ama tam gününü işaretlemedim. Sorun olurmu tam günümü bilmek lazım 20 Mayıs dedem mesela

Canım benim basın sağolsun. Bana doğal yoldan mümkün değil dediler benim şu an çok mutlu heyecanlı olmam lazımdı. Ama içimde şüphe var korku var. O kadar az insana söyledim ki. Sanki biri duyunca bir şey olacak hissi var. Hayatımin en çok dua ettiğim dönemindeyim.

Bana hep son adet tarihimi soruyorlar. Bir sorun olmaz herhalde 2 3 günden

Benim de 7 hafta 5 günlük oldu bebiş. Çok sık acıkıyorum ama biraz yiyince de hemen doyuyorum. Sürekli biseyler atıştırma isteği var bende. Bulantisi olmayanlar sizde de boyle mi durumlar
Benim de iştahım çok yok ama sık acıktığını hissediyorum. Frenliyorum kendimi. Meyveli yoğurt yapıyorum ya da kefir içiyorum. Ara öğünleri böyle atlatmaya çalışıyorum. Hedefim 10-15kg almak

Benim de 7 hafta 5 günlük oldu bebiş. Çok sık acıkıyorum ama biraz yiyince de hemen doyuyorum. Sürekli biseyler atıştırma isteği var bende. Bulantisi olmayanlar sizde de boyle mi durumlar
Benimde 8. Hafta doldu hiç bulantım olmadı herseyi de yerim ama normalde 2 öğün beslenen biriydim şu an mümkün değil o kadar aç kalamıyorum akşam üstü saat 4-5 gibi meyve yada çiğ kuruyemiş yada kefir falan ara öğün gibi yapıyorum. Yoksa baya halsiz düşüyorum şekerim düşüyor gibi oluyor.

Benim de iştahım çok yok ama sık acıktığını hissediyorum. Frenliyorum kendimi. Meyveli yoğurt yapıyorum ya da kefir içiyorum. Ara öğünleri böyle atlatmaya çalışıyorum. Hedefim 10-15kg almak
Evet ya dikkat etmek gerekiyor da işte biraz zor oluyor

Bende eskiden dikkat ediyordum ama şu an hiç dikkat edememeye başladım. Bir düzene koymam lazım artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…