Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Normal canım kendini zorladığın için olmuştur kanama ama bence prilam a devam et

Amin inşallah canm sağol Allah'a ne yazdıysa o sadece sen dikkat et kendine yeterli

Merhaba benim sata göre 8 hafta doktora göre 7 haftalık. Sordum gayet doğal dedi ve içimi ferahlattı. 7+0dayım boyu 1 cm parmak bebeğim benim. Tahlillerimde temiz. Evimde kedim de var. Son derece bakımlı hiçbir sorun olmaz dedi. Belki son aylarda annene verebilirsin mamasını koymak için eğilmemen gerekebilir dedi. Havuza giriyorum haftada 3 gün. Her gün temizleniyor. Onda da sıkıntı yok. Kayınvalidem diyorlar biz köyde hamile olduğumuzu 3. 4. Ayda anlardık. Doktor yoktu bir şey yoktu. Ve kendisi inek sağar tarlaya gider köy evi temizler yemek yaparmış. İçinizi rahat tutun anneler. Bebeklerimiz Allah’a emanet. Bilerek kendimizi zarar verecek pozisyona sokmadığımız sürece gittiğim iki doktor da (ikisi de profesör) hayatın akışına devam edebilirsin aksi halde stres yaparsan bebeğine daha zararlı dediler

Eklentiler

• IMG_1790.jpeg
    218,5 KB · Görüntüleme: 16
Bogazınız ögürmekten tahriş olmuştur bundan dolayı kan geliyor olabilir korkmayın bence

Bende kullanıyorum ilacı ama aşırı uyku yaptı bende o yüzden çok kullanmıyorum benımde sabah sizin gibi olsun ağizdan kan geldı ama ben zor dan olduğunu düşünüyorum çünkü midem boştu şu bilen içmemiştim zorlanmadan olabilir

Öyle değil maalesef sizin dışarıdan getirdiğiniz mikrop kedide aktif hale geliyor. O yüzden uzak durun deniliyor. Ev kedisi de olsa açısı da olsa onu hasta etmez evet ama sizi eder. Çünkü o aşılı. Üç ay riskli. Bireyler dışarıdan taşıyabiliyor paraziti

Hanımlar merhaba,

Aşırı yorgunluk ve uyku haliyle nasıl başediyorsunuz acaba? Demir takviyesimi almak lazım ki?
Edemiyorum. Bütün gün yattım uyudum. Az yürüyeyim dedim eve döndüm en az 15 bin adım attım sanarken 6500 adım atmışım ama bendeki yorgunluk en az 20 bin adim

Edemiyorum. Bütün gün yattım uyudum. Az yürüyeyim dedim eve döndüm en az 15 bin adım attım sanarken 6500 adım atmışım ama bendeki yorgunluk en az 20 bin adim
Ay canım ben de bugün annemlere ağırladım canım çıktı bir akşam yemeği hazırlarken normalde çeşit çeşit mezeler yemekler yapardım zar zor 2 3 çeşit meze çorba ana yemek yemek yapabildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…