Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim mide bulantım vardı günde 2 3 defa kusma oluyordu prilam kullanmaya başladım 4 gün kullandım ve bugün sabah bulantım hissetmeyince içmeyeyim dedim ama akşam mide bulantılarım tekrar başladı ve az önce kusmaya çevirdi ayrıca son iki üç kusma olduğunda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizce bu normal bir durum mu korkmaya başladım biraz
Normal canım kendini zorladığın için olmuştur kanama ama bence prilam a devam et

İnşallah çıkmaz kolestaz yaşamıştım ilk hamileliğin 35.haftasında,bug0n verdiğim kanda da alt biraz yüksek çıktı daha şimdiden inşallah yine kolestaz olmaz bu sefer hamileliğin başında başlarsa çok riskli. Neyse kafaya takmayacağım artık ya Allah ne yazdıysa o olacak, siz de inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Amin inşallah canm sağol Allah'a ne yazdıysa o sadece sen dikkat et kendine yeterli 🥰

Ben bugün kontrolle gittim ultrason da 6+ 3 kalp atışını duyduk çok şükür iyiyiz sat tarihine göre de 7+0 doğum tarihi net değil bir kaç hafta sonra netleşir dedi ☺ kan tahlili istedi sağlık ocağı nda yaptırcam sağlıkla sıhhat ile hayırlı gelmesi tek duam 🍀 kalp atışı çok az duyduk acaba ultrason dan mı oğlumda gümbür gümbür duymuştum acaba kız mı olacak nazlı nazlı atıyor kalbı 😁
Merhaba benim sata göre 8 hafta doktora göre 7 haftalık. Sordum gayet doğal dedi ve içimi ferahlattı. 7+0dayım boyu 1 cm 🤣🤣 parmak bebeğim benim. Tahlillerimde temiz. Evimde kedim de var. Son derece bakımlı hiçbir sorun olmaz dedi. Belki son aylarda annene verebilirsin mamasını koymak için eğilmemen gerekebilir dedi. Havuza giriyorum haftada 3 gün. Her gün temizleniyor. Onda da sıkıntı yok. Kayınvalidem diyorlar biz köyde hamile olduğumuzu 3. 4. Ayda anlardık. Doktor yoktu bir şey yoktu. Ve kendisi inek sağar tarlaya gider köy evi temizler yemek yaparmış. İçinizi rahat tutun anneler. Bebeklerimiz Allah’a emanet. Bilerek kendimizi zarar verecek pozisyona sokmadığımız sürece gittiğim iki doktor da (ikisi de profesör) hayatın akışına devam edebilirsin aksi halde stres yaparsan bebeğine daha zararlı dediler

Eklentiler

• IMG_1790.jpeg
    IMG_1790.jpeg
    218,5 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar benim mide bulantım vardı günde 2 3 defa kusma oluyordu prilam kullanmaya başladım 4 gün kullandım ve bugün sabah bulantım hissetmeyince içmeyeyim dedim ama akşam mide bulantılarım tekrar başladı ve az önce kusmaya çevirdi ayrıca son iki üç kusma olduğunda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizce bu normal bir durum mu korkmaya başladım biraz
Bogazınız ögürmekten tahriş olmuştur bundan dolayı kan geliyor olabilir korkmayın bence

Bende kullanıyorum ilacı ama aşırı uyku yaptı bende o yüzden çok kullanmıyorum benımde sabah sizin gibi olsun ağizdan kan geldı ama ben zor dan olduğunu düşünüyorum çünkü midem boştu şu bilen içmemiştim zorlanmadan olabilir

Dışarı çıkmıyorsa kedi bir şey olmaz, hele ki aşıları varsa zaten kedide de parazit olmaz dolayısıyla sana geçmez. Bizim evde 2 kedimiz var, sadece toksoplazmam negatif çıktığı içim tuvaletlerini ben temizlemiyorum eşim temizliyor ama kesinlikle uzaklaşmadım hala öperim sarılırım birlikte uyuruz 🥰
Öyle değil maalesef sizin dışarıdan getirdiğiniz mikrop kedide aktif hale geliyor. O yüzden uzak durun deniliyor. Ev kedisi de olsa açısı da olsa onu hasta etmez evet ama sizi eder. Çünkü o aşılı. Üç ay riskli. Bireyler dışarıdan taşıyabiliyor paraziti

Hanımlar merhaba,

Aşırı yorgunluk ve uyku haliyle nasıl başediyorsunuz acaba? Demir takviyesimi almak lazım ki?
Edemiyorum. Bütün gün yattım uyudum. Az yürüyeyim dedim eve döndüm en az 15 bin adım attım sanarken 6500 adım atmışım ama bendeki yorgunluk en az 20 bin adim

Edemiyorum. Bütün gün yattım uyudum. Az yürüyeyim dedim eve döndüm en az 15 bin adım attım sanarken 6500 adım atmışım ama bendeki yorgunluk en az 20 bin adim
Ay canım ben de bugün annemlere ağırladım canım çıktı bir akşam yemeği hazırlarken normalde çeşit çeşit mezeler yemekler yapardım zar zor 2 3 çeşit meze çorba ana yemek yemek yapabildim

X