Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Canım benim arkadaşım ikinci gebeliğinde farketti göğsünde ağrı ve bir kaç şişlik hissedince korkmuştu baya meme kanseri falan mı oldum diye :) Sonra hastaneye gidince öğrendi göğsünde birden fazla süt kisti mi süt bezesi mi ne oluşmuş. Kötü birşey değilmiş hormonal oluşuyor sanırım. 6 ayda bir kontrole gel demişlerdi. Çocuğunu doğurdu emzirdikçe azaldı. Geçmese ilerde aldırsa bile tekrarlayabiliyormuş. Çok önemli bir durum değilmiş, kafana takma geçer inşaAllah

Kuzum evet onu bizde düşündük eşimle.oglum maşallah çok enerjik bı çocuk ve parkta bı sn bı yerde durmaz.arabasyla gidince de hiç arabadan inmez.dolaysyla enerjisini hiç atamiyor.parka giderken genelde arabayı almyoruz şarjı bitmiş fln diyoruz.alali 1sene faln oluyor evin icinde binerdi sonra yaz olunca parka çıkarmaya başladık ama pişman da olduk dedigimiz konudan dolayı.ama surda bi kaç sefer daha biner sonra soğuklar olunca binemez artık.

Merhaba arkadaşlar aranızda yeni katıldım Allah nasip ederse Ocakta doğum yapacağım
Şuan 16 haftalık hamileyim
Üçüncü gebeliğim,iki tane oğluşum var,bu bize sürpriz oldu planlı değildi,10 yıl geçmişti aradan,bayaga zor kabullendim,ama alıştım şuan
13+4 de doktorum kız demişti hatta üç çizgiyi gösterdi ,geçen gün gittim kordon mu pipi mi çok arada kaldı 20 dk inceledi ama bebiş secde pozisyonundaydi arkadan bacak arasindan görmeye çalıştı,sonra bir çıkıntı görüp erkek kesin dedi,ama ben ikna olmadım
Önceki ve en son resimleri ekledim anlayan var mı?

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-17-19-35-48-566_com.miui.gallery.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2024-08-17-16-10-20-763_com.miui.gallery.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2024-08-17-13-15-28-926_com.miui.gallery.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2024-08-17-10-51-17-649_com.miui.gallery.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20240817_103001.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba arkadaşlar yazmıştım geçen ay kanamam olmuştu ilaçlarla durdu kan sulandırıcı ve aspirin kullaniyorum geçenlerde gene kanamam başladı çok korktum hastaneye gittim bebek yasiyordu ilacara devam ediyorum ama hala kanama alanlarım duruyor normalde küçülmesi gerekmezmiydi hem özelde hem devlete gidiyorum devlet doktoru riskli gebelik bolumene yollafi kaç gündür randuvu alamadım arkadaşlar pskolojim bozuldu bebeğe bişey olur diye bu kanama her ay tekrarlicakmi böyle 17 haftalık hamileyim acaba kan sulandırıcı karnı sebep oluyor bilemiyorum ki evde üç çocuk var ister istemez ilgileniyorum kndimi çok yormuyorumda ama pskolojim çok bozuk sürekli tekrar baslicak bebeğe bişey olacak diye hareketlerinde nadiren hisediyorum bana dua edin geçsin bu kanama alanları rabbim hiç kimseyi evladiyla sınamasın

Tez zamanda geçer inşallah

Son bir haftadır bu gruptaki mesajları okudukça içim sıkılıyor. Sıkıntılı durum yaşayan herkesin Allah yardımcısı olsun, bebişleri sağlıkla büyüsün. Ama aşırı derece olumsuz etkileniyorum. Kafamda sürekli senaryolar dönüyor. Grubu bir süre okumak, takip etmek istemiyorum. Herkese beden ve mental sağlığı yüksek hamilelik diliyorum.

Birçok grupta olupsuz şeyler yazılabilir olabiliyor yapacak bişey yok insanlar sorunlarını yazıyorlar okuyup okumamakta herkes özgür
Ben de sana katılıyorum. Etkilendiğimiz doğru ama buraya yazanlar da bir umut destek almak için yazıyor . Son bir haftadır ben de olumsuz şeyler yazdım buraya . Arkadaşın mesajını okuyunca kendimi kötü hissettim .
Bizdeki bu halin sebebi çoğumuzun önceki kayıplarından dolayı .
Okumamakta herkes özgür tabi ama buraya öyle yazınca da bir nevi uyarı gibi olmuş

Aynen canım bende katiliyorum olumsuz şeyler hepimizin başına gelebilir ozaman hep iyi şeyler yazıp kötülerin yazmayalimmi napalim ben anlamıyorum gerçekten

Canım benimde kanamam vardı doktor 18. Haftaya kadar kanayacak büyük ihtimalle 20. Haftadaysa kadar normal demişti. Bir avuç dolusu kan gelmedikçe ve ağrın olmadıkça korkma demişti. Sen bir de ekstra kan sulandırıcı kullanıyorsun. Normal kanamasından daha çok kanıyordur. Sıkma canını. Ağrın sızın yoksa bebek kalp atışı var kese normalse Allah’ın izniyle doğar sağlıkla. Ama ihmal etme 2 haftada bir kontrole git mutlaka

Lütfen böyle yazan arkadaşları ciddiye alıp sorunlarınızı yazmaktan vazgeçmeyin, burada destek oluyoruz birbirimize.
Destek olmak demek sadece iyi günde olan birşey değil, etkilenen arkadaşlar okumasın, geçsin mesajı.
Benim bu 5. gebeliğim birincisini 20. haftada ikincisini 13. haftada kaybettim, diğer ikisi kimyasal ve dış gebelikti.
Bu yaşadıklarımdan dolayı herkesin yazdığından, kötü olayından etkilenme konusunda sanırım kimse benim elime su dökemez ama hiç rahatsız olmuyorum, aksine bol dua ediyorum, bildiğim destek olabileceğim birşey varsa söylüyorum
Lütfen herkes içinden geldiği gibi yazmaya devam etsin

Hepimizin basina gelebilecek seyler yasaniyor ve burda paylasilip ayni durumu yasayandan bilgi alisverisi yapilabiliyor yada basina gelebilecek seyi gorup onlem alabilme imkanimiz oluyor.Sizde bir hayir duasi edip gecebilirsiniz.sonucta iki dk sonramizda bile ne olucagi belli degil.herkese saglikli gebelikler dilerim ...

Kesinlikle öyle haklısın canım mesela Zeynep arkadaşımıza hepimiz ne kadar dua ettik biraz olsun destek olabildiysek ne mutlu bizlere

Size katılıyorum bende Rabbime binlerce şükür kötü şeyler yaşamamış olmama rağmen okuyorum dua ediyorum arkadaşlara herzaman buraya yazmasamsa bütün anneler dualarimda.ama bazı annelerimiz çok hassas onlara da saygı duyuyorum okumamalari daha iyi kötü etkileniyorlarsa

Birçok grupta olupsuz şeyler yazılabilir olabiliyor yapacak bişey yok insanlar sorunlarını yazıyorlar okuyup okumamakta herkes özgür
Katılıyorum.
Ya herkes özgür bosverin bence .
Kizlar tansiyonlar nasil benim dun biraz yukseldi sukur dinlenme ile gecti ama dikkat etmmezsem hemen firliyor
Limonlu su fln iç cnm.

Kizlar tansiyonlar nasil benim dun biraz yukseldi sukur dinlenme ile gecti ama dikkat etmmezsem hemen firliyor
Canım bende tansiyon cihazı yok malesef herzaman kontrol edemiyorum etmek lazımmış aslında. olunca baş dönmesi mi oluyor nasıl oluyor tam bilmiyorum dikkat et yedikleri den mi oldu acaba sıcaklarda etkileyebilir yüksek tansiyon istemiyor gebelikte diye biliyorum

Ya şu yazilari görünce bazen bı hamilelik psikolojisi diyorum ama istemiyorsaniz okumayın .yukarda takibi bırak butonu var ordan takibi bırakın bildirim de gelmez.insanlari da zan altında bırakıyorsunuz.olumsuz şeyleri paylasacagiz ki önceden önlem alma durumumuz olsun.genelde de bunları yazanlar ayda yılda topigimize gelip bı msj yazıp gidenler.baska gruplarda aktifseniz orda takılın .biz grubumuzdan memnunuz iyiysiyle kötüsüyle .yeri geliyor alışveriş fikirleri paylaşıyoruz yeri geliyor kötü durumlari paylaşıyoruz .istemeyen sessizce takibi bıraksın.burda yazmaya gerek yok

Al kız al lazım oluyor evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…