Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Allah hepimize kolaylıklar versin canım, herşeyin bir zorluğu var.
Benim yengeme de özeldeki prof doktoru sezaryen yaparsan doğumunu yaptırırım, ama normal doğum yaptırmıyorum ben artık yorgunum her an hastaneye gelemem demişti
sen nerde yaptıracaksın canım sakarya da mı
Yok canım İzmit te yine Eray hoca da yaptıracağım

kızlar bebek odası için mobilya aldık içinde beşik yok bu aldıklarıma ek kitaplık tarzı bi raf almayı düşünüyorım , bir de hem anne yanı olabilen hem de 1 2 yaşına kadar idare etcek ahşap bi beşik bakıyorum ona karar veremedim. dolabın ayakları değişcek kulplarda hepsi bulut olcak

Eklentiler

• IMG_8930.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_8929.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 82
Bizde sakarya da arayışa geçtikte eylül başı için düşünüyorz

Çita fikri çok güzel bence. O girintili olan yere boydan kitaplık mı yapsan acaba ? Ikea da var ya raf raf ayrı takılan onlar gibi , nasıl olur ?
Yatağı o duvara koymayı planlıyorum diğer kapının olduğu duvarda baya büyük kolonlar var orayada komidin koyacağım veya komidini camın önüne koyarım kapının olduğu duvara ilerde oyun köşesi vs yaparım
Duvar konusunda kararsızım ama ya istediğiö duvarıda atatım buraya
Çıtanın üstüne tavşan çizmel istiyorum onun fotosu yok ama çizmek istediğim tavşanları atayım
Diğerleri pastel tonlarda şekiller desenler

Eklentiler

• IMG_0812.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_0813.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_0816.png
    511 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0815.png
    329,4 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_0814.png
    294,7 KB · Görüntüleme: 63
Çok guzell canimmm bende bu tarz istiyorum

Bende bağlatmıştım bende tüm eşyalarımı dağıtmıştım şimdi hangi birini alacağım onu düşünüyorum

bu duvar desenleri benimde çok hoşuma gidiyor ama çizemem stiker tarzı bişeyler bakıcam bnde

Bir tane hamile kotu bir tane de hamile taytı kışı kurtarır. Üzerime ben eşimin sweetlerinden giyiyordum bir kaç tane de oversize almıştım. Mont da önü açık giydim çoğu zaman zaten hamileliğin son aylarında ekstra sıcak basıyor bu arada ben suwenden emzirme atleti almıştım çok kullanışlı ve penye sütyen gibi üst kısmı sütyen takmaya da gerek olmamıştı kesinlikle tavsiye ederim. Aldığım emzirme sütyenlerini bir kere bile giymedim. Alt çamaşırda da suwenden yüksek belli almıştım çok rahat ettim sonradan da bırakamadım hala devam

erkek bebekler için duvara stiker bakanlar varsa bizede fikir olsun
Eveett ben de bakınıyorum.Yarıya kadar renkli duvar paneli benzeri şeyler gördüm üstüne de stiker .Genelde yatağın olduğu yere yapıyorlar ama benim ikea divanım var biraz yüksek kalıyor belki farklı bir duvara yaparım

duvar paneli bnde istiyorum ama biz şehir dışında lojmanda kalıyoruz yapılabilir mi bilmiyorum o olmazsa duvara yapışkanlı bişeyler bakıcam

Bende çok sevdim emzirme atleti o.oglumda sürekli kullandım bı kaç tane emzirme sütyeni aldım kullanmadım bile.simdi yine atlet olandan alcam .ben şimdi bile kullanıyorum atleti.sutyenler sıkıyor çünkü.o rahat oluyor.

Kızlar ayrıntılı ultrason fiyatları nasıl sizin oralarda ? Bizim doktorun ki 5750 imiş 40 dk sürüyormuş. Mecbur vereceğiz ama çok değil mi ya
Gerçekten çok
Ben maraştayım tek muayene ücreti 750 di 900 yaptılar . Bana bir nevi normal geldi .
Geçen hafta ankarada iken idrar yolu enfeksiyonu olunca mecbur eltimin doktoruna gittim . 3000 tl aldı tek muayeneden ve sadece 2 dk baktı belki o kadar bile değil .
Maraş’a şükrettim bunu verince

Baglattiktan sinra haldeki hamile kaldin
Baglattigin haldemi hamile kaldın canım
Evet 3 sene olmuştu bağlatalı.

Detaylı ultrasonu neden şehir hastanesinde yada doğum hastanesınde yaptırmıyorsunuz .. 5000 gerçekten çok fazla ..

Diğer hamılelıklerımde özelde doktora gitmeme rağmen kendi doktorum. Ya doğum hastanesinde yaptırmamı yada şehir hastanesi gitmemi istemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…