Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar ben bugün başka bir doktora gittim ( bebeğin beyninde kist var, ama korkulacak bir şey değil bu zamanla kaybolacaktır demişti doktorumuz) gittiigim doktora durumu anlattım "koroid pleksus" kesin dedi ve muayene etti. Tahmin ettiğim gibi bu korkulacak bir durum değil, hatta ben hastalarıma korkmamaları için söylemiyorum, kontrol altında tutuyorum, küçülme olup olmadığını kontrol ediyorum dedi. Bu 7. Aya kadar kapanır kesin, kapanmasa da beyin gelişimine etki etmez dedi. Allah'a çok şükür doktorumuzun söylediklerini bu da söyledi bebeğin gelişimi gayet iyi, bunu düşünerek hamileliğini zehir etme tadını çıkar, ben korkulacak bir şey olsa mutlaka söylerim dedi. İnanın içim rahatladı Allah'a çok şükür

Deneme yanilma ile çözersin zaten ben 5 aylikken birakmistim oglumda bunda kullanmadim uyku yapiyor bana

Çok sevindim canim sende içini ferah tut

Bebişe battaniye yapıyorum kızlar çok güzel oldu
Eki Görüntüle 3462025
Maşallah becerikli arkadaşıma çok güzel olmuş canım ellerine sağlık
Valla Maraş’ta fiyatlar çok iyiymiş gerçekten. Bizim doktor muayenesi de 2750 tl
Benim doktorum perinatoloji uzmanı olduğu için başka bir perinatoloji uzmanına gitmeyi teklif edemem ona o yüzden mecbur kendisinde yaptıracağız ama şehir hastaneleri de gayet iyi diyorlar özel durumum olmasa oraya giderdim
Ay rica ederim tabiki söyleyeceğim İyi yapmışsın canım benim aynı tulumdan bende aldım kardeş kardeş giyerler artık
Oh çok şükür ne güzel bir haber gözün aydın arkadaşım
Cinnabon da fetal dna yaptırmıştı ona da yaptırdı doktoru diye hatırlıyorum
Evet canım bende fetal dna yaptırmıştım ama bu testide istedi doktor çok şükür sonuç temiz çıktı

Yatağı o çıkıntılı yere koyacaksan eğer yatağın üstüne isim falan yazan duvar süsü yaptırabilirsin , yanda kalan duvara da çita ve üzerine sticker , çizim vs. Ne istiyorsan onu yapanilirsen güzel olur bence. Mimari çizim uygulamaları oluyor telefonda ( isimlerini tam bilmiyorum) öyle bir şeyler indirip çizerek deneyebilirsin nasıl görüneceğini

Kızlar ben ishal oldum ya. Niye öyle oldu anlamadım. Normal hayatımda da ara sıra olurum çok afedersiniz çok sık tuvallete çıkarım ben o yüzden zaten aşırı kıvamlı değildir tuvaletim ama şimdi ishal rahatsızlığı var vücudumda. Bazı kişilerde enfeksiyon sebebiyle bebeğini kaybetmiş ya çok korktum. İshal olunca sorun olur mu? Yarın sağlık ocağına gidecektim zaten kan tahlili mi vermem lazım enfeksiyon için ne yapayım sizce? Muz yedim su içiyorum inşallah hemen geçer

Canım geçmiş olsun dehidrasyon olmadığı sürece korkma. Tehlikeli olan idrar yolu enfeksiyonu. Doktorum bana ishalde bol sıvı tüketmem gerektiğini böylelikle atacağımı söylemişti öyle yaptım. Muz haşlanmış patates iyi gelecektir kesecektir.

Sizin de canınız yememeniz gereken şeyler istiyor mu? Canım sürekli ketçap mayonez sıkıp yiyeceğim şeyler istiyor
Bugün hamileliğimin en pis gününü geçirdim ve yememem gereken bir çok şey yedim vicdanım çok rahatsız ama midem çok mutlu. Kırkta bir olan şeylerde birşey olmaz diyordu benim doktorum o yüzden bundan sonra dikkat modu açık

Kızlar ben doktordan çıktım 0,6lık kan sulandırıcıya geçtim artık bununla devam et doğumdan 3 önce bırakalım dedi. Tahmini doğum 11 Ocak oldu kayınbabamın doğum günü ile aynı
Ben diğer doğumum da 10 gün önce bıraktım üç gün az değil mi ki sizin ki normal doğum mu acaba ben sezeryanla oluyorum da

İzin suresinin azligi konusunda cok haklisiniz da calisan ureten diye vurgu yapmaniz ev hanimlarina biraz nezaketsizlik olmamis mi sizce de. Burada herkes calisan degil sonucta.
Ya iç sesim olmuşsunuz gerçekten bende ev hanımıyim yani bilmiyorum o yorumdan sonra kendimi sorguladım bi ama belki de yazarken kendini ifade edemedi o yüzden olabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…