Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ayy kızlar bebeğin hareketleri nasıl hissedilir falan araştırmıştım biraz kelebek varmış gibi bi his diye biseyler okumuştum ama saçma gelmişti nasıl olacak o diye 😁 2 günde 2 kez karnımda kelebek varda sanki beni gıdıklıyor gibi bişey oldu ve baya net hissediliyor 🤩 tam doplerde oğlusumu bulduğum yerde. Çook heyecanlı bi hismiş 🥺🤩

Sorma o korku hep bende de var. Daha önce yaşadıklarımızdan kaynaklanıyor muhtemelen. İnşallah bu sefer her şey sorunsuz olacak sağlıkla kucağımıza alacağız bebeklerimizi 🙏🏻
Bizimde muayene ücreti 2750 tl. Valla dediğin gibi baya para harcayacağız , doğum ne kadar olur ocağa kadar Allah bilir 😂 Gerçi bizim doğumlar aralıkta olabilir benim doktorum serklajlı olanlar genelde 35-36. Haftalarda doğuyor dedi. Bakalım hayırlısı artık.
Amin aminnn🤲
Aman sağlıkla doğsunlarda harcayalım canım, ay bir de doğum ücreti var dimi Allah bilir dediğin gibi 😁 inşaAllah 37 yi görürüz canım🤲

Daha önce enfeksiyon vs geçirenler cevaplayabilir mi ? Kanamadan sonra kahverengi lekelenmem oldu progestan kullanıyordum şimdi akıntım sarı sümüksü bir akıntıya döndü afedersiniz kokuda oluyor ve ara ara alt karnıma en çok sağ tarafıma bıçak saplaması oluyor. Enfeksiyon mu bu ?

Sorma o korku hep bende de var. Daha önce yaşadıklarımızdan kaynaklanıyor muhtemelen. İnşallah bu sefer her şey sorunsuz olacak sağlıkla kucağımıza alacağız bebeklerimizi 🙏🏻
Bizimde muayene ücreti 2750 tl. Valla dediğin gibi baya para harcayacağız , doğum ne kadar olur ocağa kadar Allah bilir 😂 Gerçi bizim doğumlar aralıkta olabilir benim doktorum serklajlı olanlar genelde 35-36. Haftalarda doğuyor dedi. Bakalım hayırlısı artık.
Benimde erken dogum riskim var o yuzden bebis kilo alsin diye cok dikkat ediyorum. Kuveze girsin istemiyorum 2 kilo uzeri saglik sorunu olmaz ise almiyorlar kuveze. Varsa bebise kilo aldiran seyler bilenlerden oneri alirrim ❤️

çok güzelmiş odası sakin tonlarda sizinde🥳
Bende oda duvarı için kararsızım oda şuan gri renkte
Kafamda duvarın yarısını beyaz çıta yapıp üstüne tavşanlar çizmek istiyorum veya duvar kağıdı, sticker gibi
Veya duvarına gökkuşağı çizmek istiyorum fakat planlarımı bozan bş ayrıntı ortaya çıktı
Duvar dümdüz değil 3-5 cm lik bi kısmında bi kolon girintisi var simetriklik açısından
Odası eskiden ofisti daha tam boşalmadı ama girintiyi anlamanız açısından atayım foto
Pintereste cok guzel fikirler bakmani oneririm

Kiz sus agzindan yel alsin 🤣 yarin 4lü taramada kesinlestircem gösterirse pek nazli bi oglum aga gibi yayardi🤣

Ben ogluma forest serisini yaptirmistim tilkili olan bu sayfaya lalitesi cok güzel

Ben ilk bebegimde de bu sayfaya yaptirdim canim kalitesi cok guzel ki bi zahmet güzel olsun piyasaya göre en pahali o satiyordu o zaman

Evet bagimlilik yapiyor canim 2 iciyorsan önce 2 sonraki gün 1e düsür sonra 1 gun 1gun 1e dusur sonra 1 gün ic 1 gün içme sonra 2 günde bir iç derken birak ben oyle birakabildim
Doktorda tam olarak böyle anlattı canım. Ama internette hiç bağımlılıkla alaklı birşey yoktu şaşırdım açıkçası. Ben normalde kızımda da 5 buçuk 6 aya kadar kustum nasıl yapıcam bilmiyorum 🥺

Modellere bayildim hepsi harika. Kizim zamaninda Instagram i karis karis etmistim de boyle cici model bulamamistim. Tebrik ediyorum. Hemen sayfayi kaydettim Instagram acilirsa buradan siparis vereyim bende. Hatıra bir takim kalmasini istiyorum böyle özel bisey olarak. Fiyatlarina ne diyorlardi sormus muydunuz
Modelleri önceki yorumlarda başka bir arkadaş göndermişti. Fiyatı Trendyol ve Hepsi Burada'da 5750 TL, içinde tulum, eldiven, şapka, battaniye vardı. Ben sipariş vermedim eğer yaptırabilirsem anneme ya da başkasına yaptıracağım.

Benim de tecrübelilerden desteğe ihtiyacım var bu konuda. Şu az hava sıcak olduğu için bol elbiselerle kurtarıyorum ama kışın ne yapacağım bilmiyorum. 3-4 ay kadar sonbahar kış dönemi olacağı için çok parça da almak istemiyorum ama ne giyeceğim konusunda da bi fikrim yok 😅 Çamaşırlar bile rahatsız ediyor bazen, battal boy aldım birkaç tane. Mağazadaki kız şok oldu defalarca sordu emin misiniz 4xl istediğinize diye 🤣🤣 Lastikler
oversizelar kurtatici oluyor.ben genelde alicagim seyin bir kac beden buyugunu aliyorum hamilelik sonundada kullanilabiliyor.

Ben bunları aldım 😅
Güle güle giyinsin. Hepsi çok güzel. Ben de arabalı 3'lü tulumundan aldım daha bir tek oradan. Biraz az çeşit yok mu sence de kumasi cok güzel ama insan daha çok renk ve model görmek istiyor. Helikopterli modeli çok beğendim galiba bir de onu alacağım. Bir de yeşilli güzel bir şey bulursam oğluma hiç yeşil almamışım

Güle güle giyinsin. Hepsi çok güzel. Ben de arabalı 3'lü tulumundan aldım daha bir tek oradan. Biraz az çeşit yok mu sence de kumasi cok güzel ama insan daha çok renk ve model görmek istiyor. Helikopterli modeli çok beğendim galiba bir de onu alacağım. Bir de yeşilli güzel bir şey bulursam oğluma hiç yeşil almamışım
Teşekkür ederiz 🌸Bazı mağazalarında çok fazla çeşit oluyor ama indirimde az çeşit var şu an 🤷🏼‍♀️

Ya kızlar duymuşsunuzdur belki gümrük vergileri ile ilgili değişiklikler yaptılar. Next in sitesinden almayı düşündüklerim vardı. Acaba zam gelmeden bugün alsam mı diyorum 🤔

Aman aman sus benim de yas riski cikti. Birazdan gelmesin bize yasi fazla olanlar riskli gebelik oluyor vs vs vs vs basimizi sisiren ben hakliydim demeye🤣🤣🤣
Ayy evet haklısın cano🤣🤣ama biz zaten biliyorduk ki dimi 🥴🫣
Kızlar ayrıntılı ultrason fiyatları nasıl sizin oralarda ? Bizim doktorun ki 5750 imiş 40 dk sürüyormuş. Mecbur vereceğiz ama çok değil mi ya 😂
Süresi iyi de ücreti baya pahalıymış 🥴🫡
Ben de hem heyecan hem korku var 😁 eşim iyice paranoyak oldun diyor 😁
At inşaAllah herşey sorunsuz ilerler, bir an önce ocak gelirde doğururuz🤭

Bize de 4250 dediler dün 🙄 e muayene ücreti de 3500 dü zaten , dün nedense 2750 aldılar herhalde artık takipli hastası olduğum için biraz ücrette kolaylık yaptılar bilmiyorum 😁
Tek bildiğim doğurana kadar bir araba parası harcayacağız herhalde 🤦🏻‍♀️😁
Aman Allahım ne olmuş ozellerde fiyatlar🥴🫡
Ben bunları aldım 😅
Güle güle giysin cnm 🥰
Benimde erken dogum riskim var o yuzden bebis kilo alsin diye cok dikkat ediyorum. Kuveze girsin istemiyorum 2 kilo uzeri saglik sorunu olmaz ise almiyorlar kuveze. Varsa bebise kilo aldiran seyler bilenlerden oneri alirrim ❤️
Kaşar peyniri ,sade soda,muz bunları yemiştim oğlumda kendim 12 kilo aldım ,oğlum maşallah iyiydi.

Ayy evet haklısın cano🤣🤣ama biz zaten biliyorduk ki dimi 🥴🫣

Süresi iyi de ücreti baya pahalıymış 🥴🫡

Aman Allahım ne olmuş ozellerde fiyatlar🥴🫡

Güle güle giysin cnm 🥰

Kaşar peyniri ,sade soda,muz bunları yemiştim oğlumda kendim 12 kilo aldım ,oğlum maşallah iyiydi.
Malesef bazı iyi doktorlarda böyle fiyatlar canım😬
Riskli olmasam hiç uğramam özele ama işte bazı doktorlara mecbur kaldık bu dönemde
İnşaAllah bunca emeğimiz karşılığını bulur da, alırız çocuğumuzu kucağımıza🤲

Malesef bazı iyi doktorlarda böyle fiyatlar canım😬
Riskli olmasam hiç uğramam özele ama işte bazı doktorlara mecbur kaldık bu dönemde
İnşaAllah bunca emeğimiz karşılığını bulur da, alırız çocuğumuzu kucağımıza🤲
Amin inşallah canım bnm.dogru diosun.oglumda da pandemi de İstanbul'daydik devletten sıra alinmiyordu mecbur özele gidiyorduk ve adım attığın paraydi.buyuk şehirler genelde hep böyle.suan memleketimdeyim de devlete gitme şansım var şükür.oglumda da pandemi olmasa memlkette dogururdum bende.ozeldeki Dr um direk sezaryen dedi hiç bı sorun yokken.devlette olsan normali kesinlikle denerdim.ozeller hep para tuzağı işte.simdi şehir hastanesi çok iyi ayrıntılıyi da orda yaptircam Perşembe günü.

Ben de hem heyecan hem korku var 😁 eşim iyice paranoyak oldun diyor 😁
At inşaAllah herşey sorunsuz ilerler, bir an önce ocak gelirde doğururuz🤭

Bize de 4250 dediler dün 🙄 e muayene ücreti de 3500 dü zaten , dün nedense 2750 aldılar herhalde artık takipli hastası olduğum için biraz ücrette kolaylık yaptılar bilmiyorum 😁
Tek bildiğim doğurana kadar bir araba parası harcayacağız herhalde 🤦🏻‍♀️😁
sen nerde yaptıracaksın canım sakarya da mı

X