Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Arkadaşlar aranızda akıntısı olan var mı ? Varsa nasıl ?

Benim gün içinde akıntım oluyor . Özür dileyerek tarif edicem . Böyle damla damla oluyor beyazlık bırakıyor yapışkan gibi sanki .

Bebeğin suyu falan olmasın korkuyorum sizlerde de oluyor mu akıntı .

Kuzenimin de değişmişti 16.haftada ben de o yüzden emin olamıyordum, sağlıklı olsunlar da hiç farketmez aslında.. sadece alışverişi unisex yapmak gerekiyor galiba
Birde şimdi aklıma geldi de hani renkli ultrasonlar varya ordan da baktı . Ama malesef resmini vermedi .
Dediğin gibi sağlıklı olsunlar önemli olan o . Ama ben zaten hem isim konusunda hemde kıyafet eşya alışveriş konusunda eskiden beri hep unisex taraftayim. Tabi içimden de kız gecmiyor değildi
işin komik tarafı eşimin de benim de birer bebek battaniyemiz duruyor. Benim ki mavi yengem kendi eliyle yapmış . Eşimin battaniyesi de pembe çiçekli onu da kayın validem işlemiş .

Bende oluyor akıntı . Bazen saydam bazen beyazımsı . Ama hamilelikte zaten akıntı artıyor diye araştırmıştım hep ben . Sormak aklıma bile gelmedi hiç sıkıntılı bir durum mu diye .hergun mutlaka iç çamaşırı değiştiriyorum bazen iki kere değiştirme ihtiyacı da hissediyorum ped yada peçete vs başka birşey kullanmak istemediğim için . Tabi sürekli evde de olduğum için benim için çok büyük bir problem oluşturmuyor .

Benim de sağ kasık agrim basladi biraz. Erkekse bebek sağda olurmus, agri solda ise kiz. Bu dogru mu sizce? bn de 14.haftadayim pzt kontrol var sanirim cinsiyeti öğrenicem:)

Ben de aynı durumdayım sürekli değiştiriyorum . O zor gelmiyor . Ama niyeyse korktum bugün . Şeffaf su gibi bazen de beyazlık oluyor yapışkan gibi .
İnternetten tarif ettiğim gibi bakınca da amniyon sıvısı olabilir yazınca korktum .
İnternette de yazanlar hep strese spkuyor beni

Yaaa battaniyeler ne tatlıymış ikisini de bebişinizde kullanırsınız işte çok anlamlı bence..

Daha tecrübeli anneler o zaman bizi bilgilendirirse çok iyi olur . Ben öyle birşey olsaydı bile aklıma gelmezdi sanırım

Daha tecrübeli anneler o zaman bizi bilgilendirirse çok iyi olur . Ben öyle birşey olsaydı bile aklıma gelmezdi sanırım
Evet ne iyi olur
Ben kimseyi korkutmak istemem yazsam mı sorsam mı diye çok düşündüm . Bir türlü içim rahat etmiyor. biraz fazla evhamlıyım sanırım

Benden de beyaz akıntı ara ara geliyor hep. Ama ben hamileliğin başından beri progestan fitil kullanıyorum ve doktorum bu nedenle normal dedi. Bence endişeniz var ise mutlaka doktorunuza sorun. Birsey olacağını sanmıyorum ama içiniz rahat eder.

Bende de oluyor canım bu tarz bir akıntı. Normaldir bence, endişelenme

Benim 3. Hamileliğim ve bu hamileliğimide progestan vs kullanmıyorum akıntım var bazen daha cok bazen daha az hamilelikte gayet normal daha önceki iki hamileliğimde de aynısını yaşadım

Ah aynen öyle , alması çok zevkli
Ay giydirelim , sevelim , popolarını ısıralım bol bol inşallah
Ay bu mesaj kalbimi hoplattı. Evet biliyorum hamileyim Allah izin verirse doğacak ama bazen anaa harbiden bebek olacak diyorum bu bir tek bana oluyor olamaz. Şu an henüz harekette hissetmediğim için bazen bebek olacak hayatımıza biri katılacak inanılmaz geliyor unutmuyorum tabi de unutuyor gibi oluyorum tuhaf bir şey

Canım bebeğin suyu olmaz öyle bende bildiğin su gibi akıntı geldi doktora koştum. Doktor dedi ki daha bebek çok küçük kesesi ne kadar ki suyu ne kadar olsun. Öyle akmaz merak etme demişti. Ama için rahat etmezse doktoruna sor

Haklısınız ya ben her şeyden korkar oldum içim daha rahat şükür teşekkür ederimmmmm

Maşallah ya sanki tontiş olcakmış gibi hissettim baksana şimdiden bacaklar etli etli sağlıkla gelsin minik kuzucuk

Ya ben nazara çok inanıyorum. Gerçekten bazı kişilerin enerjisi öyle kötü ki. Zaten minickler daha o yüzden boşverin aman sosyal medya da paylaşınca ne oluyor sanki. Yakın eş dost akraba bilsin kafi
Nazar haktır yani dinen de varlığı kesin olan bir durum. Bazen eş dosta bile söylememek gerekiyor. Ben bu gebeliğimde 12. Haftaya kadar kimseye söylemedik artık doktor riskli bir durum görmeyince kayınvalideme söyledik. 3 gün geçmeden kanamam başladı tekrar riskli süreçteyim. Ana kayınvalidemin nazarı olduğunu düşünmüyorum onun enerjisi de kendisi de çok iyidir sadece çok heyecanlı biri, mutluluğunu paylaşmayı çok sever eminim birilerine söylemiştir, Ne kadar söyleme desekte içinde tutamaz biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…