Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    136
Kızlar bir de gap te indirim vardı. Bunları aldım ben de. Body ler 399 tl ceket 1000 tl İdi.

IMG_8204.jpeg
IMG_8205.jpeg
IMG_8207.jpeg

Son düzenleme:
Normal canım bende de oluyor. Lansinoh göğüs ucu kremi aldım arada bir onunla nemlendiriyorum.

Canım çok geçmiş olsun. Siz iyi olun da yatarsın bir şey olmaz 🙏🏻

Gözün aydın , sağlıkla gelsin inşallah 🩵🩵

Çok şükür canım 🙏🏻 sağlıkla gelsin prenses 🩷🩷

Ya ben de senin gibi düşünüyordum. ilk gebeliğimde 20. Haftada eşimle elimizde İ love mom , İ love dad yazan çoraplarla resim çektik bebek geliyor diye paylaştım , 4 gün sonra bir anda açılmam oldu erken doğum yaptım. Doktor bile çok şaşırmıştı çünkü her şey çok normaldi.
Bana hep yıldızımın düşük olduğunu söylüyorlardı ama ben çok takmıyordum açıkçası. Ama bu olay başıma gelince artık çok dikkat ediyorum. Bu hamileliğimi de ailelerimiz dışında kimse bilmiyor mesela.
Ya ben nazara çok inanıyorum. Gerçekten bazı kişilerin enerjisi öyle kötü ki. Zaten minickler daha o yüzden boşverin aman sosyal medya da paylaşınca ne oluyor sanki. Yakın eş dost akraba bilsin kafi 😂

Oy çok tatlı 😍😍😍 güle güle giysin inşallah 🌸🧿
Gap body'lerden benim de beğendiğim 3 tane var. Almayı da düşündüm kısa kollu olanlardan. Sen hangi beden aldın 6 12 mi alsam acaba diye düşündüm kısa kollular ya bizim bebeklerin yaz mevsimine gelir gibi. Bir de yakalarında çıt çıt var mı?

Eklentiler

• 1000134070.jpg
    1000134070.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 48
  • 1000134068.jpg
    1000134068.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000134066.jpg
    1000134066.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 26
Gap body'lerden benim de beğendiğim 3 tane var. Almayı da düşündüm kısa kollu olanlardan. Sen hangi beden aldın 6 12 mi alsam acaba diye düşündüm kısa kollular ya bizim bebeklerin yaz mevsimine gelir gibi. Bir de yakalarında çıt çıt var mı?
Bunlar da çok tatlıymış 😍 ben bodyleri 6-12 ay aldım , ceketi 12-18 ay aldım. Yakalarında çıt çıt yok.

Çok geçmiş olsun canım yaa ilaçları bırakınca daha da rahatlarsın..
doktor hangi haftada erkek demişti de şimdi kız dedi? Bana 13de erkek dedi ama değişir mi diye emin olamıyorum hala..
İğneler zorluyordu beni . İnşallah artık hepimizin riskleri yavaş yavaş azalıyor bundan sonra biraz daha normallesebiliriz.

12. Haftadaydi erkek dediğinde .bence de çok çok erkendi . Ben ultrasonla bakarken cinsiyet ne zaman belli olur diye sordum . Doktor da ben gördüm ki söylememi istersen söyleyebilirim demişti . Çok büyük ihtimalle değişmez demişti . Hatta bende bir çıkıntı görmüştüm yani yalan degil.

Bugün de büyük ihtimalle ya parmağı girdi araya yada kordon dedi . Çünkü şu an baya net goruluyor kız dedi . Şu an da 15+3 teyiz.

İğneler zorluyordu beni . İnşallah artık hepimizin riskleri yavaş yavaş azalıyor bundan sonra biraz daha normallesebiliriz.

12. Haftadaydi erkek dediğinde .bence de çok çok erkendi . Ben ultrasonla bakarken cinsiyet ne zaman belli olur diye sordum . Doktor da ben gördüm ki söylememi istersen söyleyebilirim demişti . Çok büyük ihtimalle değişmez demişti . Hatta bende bir çıkıntı görmüştüm yani yalan degil.

Bugün de büyük ihtimalle ya parmağı girdi araya yada kordon dedi . Çünkü şu an baya net goruluyor kız dedi . Şu an da 15+3 teyiz.
Kuzenimin de değişmişti 16.haftada ben de o yüzden emin olamıyordum, sağlıklı olsunlar da hiç farketmez aslında.. sadece alışverişi unisex yapmak gerekiyor galiba 😄

Ne içinmiş canım bu test neden istedi acaba 🧡🌹
Valla bende bilmiyorum ama internette bu şekilde yazıyor ;

Anne adayından alınan kan örneği ile yapılan AFP testi, bebekte spina bifida ve anensefali gibi hastalıkların varlığının araştırılması için yapılır.

Valla bende bilmiyorum ama internette bu şekilde yazıyor ;

Anne adayından alınan kan örneği ile yapılan AFP testi, bebekte spina bifida ve anensefali gibi hastalıkların varlığının araştırılması için yapılır.
Ama sanırım siz de fetal DNA testi yaptırmıştınız. Olsa çıkmaz mıydı onda

Kızlar az evvel ciğer ile ilgili olan hurafeyi denedim. Doğranmış bi parçayı peçeteyle alıp vücudumda bir yere değdirip attım bakalım bebekte doğum lekesi olacak mı orda. Kardeşimin kayınvalidesi iki hamileliğinde de yapmış ve doğum lekeleri olmuş güya.
Onu bilmeden yaptığında oluyor cnm.kardesim yemiş poposunu bide boğazının yanını kaşimiş.kizinda var.bende oğlumda ilk haftalar çok çilek yedim elimi yıkamadan kafamı kaşimişim.oglumun kafasında 2 tane küçük kırmızı çilek var.
Kızlar bizim bugün kontrolümüz vardı , her şey yolunda çok şükür. Bebiş ultrasona göre 16+5 görünüyordu. Ayın 20 sine ayrıntılı ultrason için randevu aldık. Ayak ayak üstüne atmış takılıyordu içerde 😂
Eki Görüntüle 3457948
Maşallah çok tatlı yaa💙🤣20snde kaç haftalık oluyorsun cnm.
Mezardakilerin yarisi nazardanmis derler bizde🥹🥹
Bende aşırı inanırım ya nazara.
Kızlar bir de doktor AFP diye bir test istedi onun için kan verdik bugün. Sizden de istedi mi böyle bir şey ?
Benden istemedi Dr ne içinmiş acaba

X