Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
kızlar merhaba, 14+1 deyiz şuan bir hafta önce regenesis max kullanmaya baslamistim ama aşırı mide bulantısı yaptı doktorum ara verelim dedi şimdi bir haftanın sonunda bugün içtim ve bir saat gecmeden yediklerimi kustum. bu ilacı kullanıp bunu yaşayan var mı yerine alternatif olarak ne kullanıyorsunuz? bilgilendirirseniz mutlu olurum

Ben kullanıyorum da ilaçla beraber zeytin de yiyorum. Kusmamı engelliyor

Ayy ikili test için geldim bi dua edin çok stresliyim. İnşaallah ense kalınlığı falan her şey normal çıkar da rahatlarım
İnşallah iyi sonuçlar alırsın cnm.
Ben oğluma emzik vermedim biberon bilmez hala daha.parmak emme gibi de bsy olmadı şükür .emzik dış ve damak yapısını bozar diye vermemiştim ama bunda vermeyi düşünüyorum.kurtarici olabilir belki.
Ben oğlumda sma vermistim bı iki kez hastanede sonra sütüm geldi eve çıkınca vermedim zaten istemedi de.
Gozunaydin cnm.
Bizim ikili testte de ense kalınlığı 1 mm çıktı çok şükür. 12+6 dedi. Normalde 12+2 diye biliyordum. Cinsiyet erken dedi bana da
Gözün aydın cnm.
Ben bu haftalarda gitmiştim Dr baktı.zaten 11 ila 14 arası ikili tarihleri.
Bnm düşüktü.digerleri normaldi.dr a dedim Dr da yüksek olunca biz müdahale ediyoruz.t3 ile t4 normal olduğu için bunun düşük olması bizim için iyi dedi.
Kızlar selam. İkili test sonuçlarım çıkmış ama değerlerden anlamıyorum. Anlayan varsa bakabilir mi?
Güzel cnm .hayırlı olsun

Ben kullanıyordum hamile olduğumdan beri.aynen aşırı bulantı yapıyordu.bi Dr um doğuma kadar devam edelim dedi.bi Dr um da bırak şimdi 20.haftada başla dedi.zaten bitmişti almadım daha.suan D3 ve demir ilacı kullanıyorum.

Aranızda bez stoklayan var mı? Ben 210 tane prima premium 1 numara aldım, Amazonda indirim vardı. 2 ve hatta 3 numara da almayı düşünüyorum. Ama alsam mı şimdiden emin olamadım.
Canım oğlum 3600dogmustu 200 küsur 1 kullandık.2 bı paket bile bitiremedik .direk 3e geçtik.oglumda bende baya stok yapmıştım.ama hala bunda bsy almadım.

Teşekkür ederim canım

Canım oğlum 3600dogmustu 200 küsur 1 kullandık.2 bı paket bile bitiremedik .direk 3e geçtik.oglumda bende baya stok yapmıştım.ama hala bunda bsy almadım.
O zaman 1'i yeterince almışım gibi. Ben de az mı aldım acaba diye düşünüyordum. Hiçbir fikrim yok. 1000 TL üzeri olunca yüzde 20 indirim oluyordu o nedenle baya uyguna geldi. Ben de 3×70'lik şeklinde aldım. 2'den de 70'lik alsam sonra 3'ten daha fazla alsam makul galiba. İndirim varken almak istedim.

Bende vereceğim emzik vermeyen arkadaşlarımın hepsinin pişmanlığı doğduğu gibi vermemeleriydi
Bebek aç olmasa bile sakinleşmek için bile emmek istiyormuş öyle zamanlarda emzik herkesi rahatladır diye düşünüyorum vende ama tabiki bebek konusunun doğrusu yanlışı yok herkese nasıl doğru geliyorsa öyle yapsın

O pişmanlığı olan annelerden biride benim canım. Doğunca vermedim sonrada kabul etmedi. Beni emzik olarak kullanmayı seçti güzel kızım şimdiki bebem doğunca emzirip ağzına emziği direk takıcam valla

Bence iyi yapmışsın , Bende aldım prima premium care. 210 tane 1 numara , 180 tane 2 numara , 144 tane 3 numara
3 numara baya gidiyor.
Valla anne memesini emzik gibi kullanıyor çocuklar.bnm oğlum emzik vermedim 7 24 memedeydik.ne zaman memeyi bıraktı ,uykusu düzene girdi, olduk olmadık yerde meme istemesi bitti.

Merhabalar ben sezeryan olduğum için kendime hemen gelemiyorum yada sütüm doğum korkusu stres derken az gelebiliyor o yüzden mamada alıyorum zaten biberonun başlığı önemli 06 yada 03 önemli değil meme şekline benzeyen biberon ağzı olabilir mama olarak doktora sordum anne sütüne en yakın olan Aptamil demişti onu aldım emzik te zaten oda bebeğin durumuna bağlı gazlı çocuk olunca istemsizce tok olsada aranır o zaman emzik onu rahatlatır ama şöyle bir şey var belki bunlar benim çocuklarıma özgü bir şey her çocuğun farklı huyları var zaten annelik sizi yönlendiriyor

3 numara baya gidiyor.

Valla anne memesini emzik gibi kullanıyor çocuklar.bnm oğlum emzik vermedim 7 24 memedeydik.ne zaman memeyi bıraktı ,uykusu düzene girdi, olduk olmadık yerde meme istemesi bitti.
valla öyleymiş bende philips avent ve philips soothie aldım bebişe umarım sever

Emzik ve biberon kullanımı tamamen size kalmış aslında her bebekte meme reddine yol açacak diye bişey yok biraz da bebeğe göre değişiyor, memeye düşkün bebeler tutmuyor genelde ve evet ilk 1 ay emzik verdiniz verdiniz yoksa çok zor alıyorlar, ben emzik verdim ilk ayında ama benim bebeğim müptelası değildi zaten ilk 6 anlamıyor bile kriz anlarında kullandım ama şimdi nerde görse ağzına atar bende gündüz vermemeye çalışıyorum uyuyacağı zaman veriyorum

Bizim ikili testte de ense kalınlığı 1 mm çıktı çok şükür. 12+6 dedi. Normalde 12+2 diye biliyordum. Cinsiyet erken dedi bana da
Bizim bacak arasına baktı dedi ki

Bence bu bebek şu beyaz nokta çıkıntı gibi sanki
Erkek mi diyorsun

Kızlar dün gece sırtım çok ağrıdı için voltaren krem sürdüm ama sabah içime biraz şüphe düştü sizce bir şey olur mu bazı doktorlar lokal uygulamada sakınca görmüyor ama bilemedim yine de ya bir kere sürmekten bir şey olmaz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…