Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben oğlumda hastanedeyken verdim emzik hemen emdi meme reddide yaşamadık ama biberon hiç kullanmadık doktorumda önermedi sarılık zamanı küçük kaşıkla mama veriyordum sonrada gerek kalmadı

Kızlar günaydın, grubun en son doğuranı olacağımı düşünüyorum. Bugün nasipse doktora gideceğim 11+3 olduk. Mide bulantısı şikayetim iyice arttı normalde prilam kullanıyorum ama sanki etkisini kaybetti gibi. Bu haftada burun kemiği ve ense kalınlığı konusunda doktor yorum yapar mı ?

Tsh düşüklüğü problemi yaşayan oldu mu? T3 ve t4 de sınırın üstünde çıkınca ben biraz panikledim 15 gün sonra test tekrarı olacak. Korkuyorum açıkçası, ilk gebeliğimde böyle problemler yaşamamıştım

Kızlar selam. İkili test sonuçlarım çıkmış ama değerlerden anlamıyorum. Anlayan varsa bakabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20240722_120941.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba bende kızımdan Mamas Papas ocarro var abartmıyorum 4 yaşına kadar kullandım tam olarak yatıyor çift yönlü sürüş var ve tekerlekleri çok konforlu bebeği hiç sarsmıyor 4 ay pusetiyle kullandım sonra normal şeklinde. Tek parça katlanıyor sadece baston arabalar kadar hafif değil

Buyur canım ben atmıştım

Eklentiler

• BEBEK ALIŞVERİŞ LİSTESİ.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 67
Evet masaallah çok sağlıklı bir bebikto geliyor. 0.8 mm çıkmış ense kalınlığı. Benimki de 1 mm çıktı. Kan sonucunuz ne zaman çıktı?
Ay maşallah rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah en büyük duam her gün ayın 17 sinde verdim kanı bugün çıktı kuzum 5 gün falan sürdü. Yarın gidip göstereceğim sonuçlarımı

Benim kızım emiyor uykuya dalarken 6 yaşında. Biberon meme reddi yapabilir mi belki , çünkü çekince daha kolay gelen bir besin var . Ama emzik içi boş bişey karnı doyurmuyor ki , ve sakinleştiriyor özellikle uyurken.

Merhaba, Mamas Papas'lara dokundum kumaş kalitesi çok hoşuma gitti. Ama arabanın bagajına nasıl sığar eşimle bilemedik. Çok büyük ve eminim çok da rahattır bebek için. Ama arabamız Polo. Bagaja sığar mı hiç bilemedik.

polo ise sorun yaşarsınız bence almayın yani sığar tabi ki ama yanına valiz koyamazsınız çünkü düz katlanan bir araba minik olmuyor maalesef :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…