Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar günaydın, grubun en son doğuranı olacağımı düşünüyorum. Bugün nasipse doktora gideceğim 11+3 olduk. Mide bulantısı şikayetim iyice arttı normalde prilam kullanıyorum ama sanki etkisini kaybetti gibi. Bu haftada burun kemiği ve ense kalınlığı konusunda doktor yorum yapar mı ?
Benim 11+4 de yapmıştı normal çıkmıştı 🌹

valla öyleymiş bende philips avent ve philips soothie aldım bebişe umarım sever 🥰🥹
Bende kızıma her çeşit almıştım. Denedim tutmadı asla hiçbirini. En son şu bakkallarda satılan fatoş emzik vardı ya onu aldım onu tuttu 1 ay kadar 😂 ama bu sefer işimi şansa bırakmayıp hastanede vercem direk 🤭

Bakmak istedim ama linkte hata var galiba.
Bende denedim şimdi açılmadı. Tekrar bakar mısınız. Ya da dolapta butikcosy diye arayabilirsin

Dolap’ta keşfettiğime bak! https://link.dolap.com/uzh9k

IMG_8139.jpeg

kızlar merhaba, 14+1 deyiz şuan bir hafta önce regenesis max kullanmaya baslamistim ama aşırı mide bulantısı yaptı doktorum ara verelim dedi şimdi bir haftanın sonunda bugün içtim ve bir saat gecmeden yediklerimi kustum. bu ilacı kullanıp bunu yaşayan var mı yerine alternatif olarak ne kullanıyorsunuz? bilgilendirirseniz mutlu olurum 🥲
Bende içince arkasindan bişey yiyorum bulandirmasin diye
Bende denedim şimdi açılmadı. Tekrar bakar mısınız. Ya da dolapta butikcosy diye arayabilirsin

Dolap’ta keşfettiğime bak! https://link.dolap.com/uzh9k

Eki Görüntüle 3455854
Cok guzel şeyler var cinsiyeti çarşamba ögrencez daha 😍

Kızlar progestan fitil kullanımı sonrası kahverengi akıntı yaşayan var mı ? Normal bir durum mu acaba. Kanamam kesilmişti sma fitil kullanınca kahverengi akıntı geldi
Vajinal kullanım bazen tahrişe sebep olabiliyor demişti benim doktor. Hatta o yüzden ağızdan almayı öneriyor. Senin de öyle bir şey olmuştur belki 🩵

Kızlar progestan fitil kullanımı sonrası kahverengi akıntı yaşayan var mı ? Normal bir durum mu acaba. Kanamam kesilmişti sma fitil kullanınca kahverengi akıntı geldi
Canım bende hastanede yatış olduğum gün doktor fitil olarak yatmadan kullan dedi ama bende ağrı yaptı sabah kontrolde doktora söyledim hem leke hemde ağrı olduğunu, tahriş ihtimaline karşı günde 3 ağızdan al dedi, hala öyle devam ediyorum arada kahverengi geliyor o da normalmiş eski kan dışarı atılsa daha iyiymiş

Canım bende hastanede yatış olduğum gün doktor fitil olarak yatmadan kullan dedi ama bende ağrı yaptı sabah kontrolde doktora söyledim hem leke hemde ağrı olduğunu, tahriş ihtimaline karşı günde 3 ağızdan al dedi, hala öyle devam ediyorum arada kahverengi geliyor o da normalmiş eski kan dışarı atılsa daha iyiymiş
Tamam canım çok teşekkür ederim. Aslında vajinal daha etkiliymiş sanırım da. Böyle akıntı oluncada korkuyor insan. Allahtan kahverengi akıntı eski kan olduğu belli yani. Yoksa çok endişelenirdim

Arkadaşlar kilo durumunuz nasıl ?
Ben 65 kilo ile hamile kalmıştım mide bulantısından 12. Haftaya kadar hiç kilo almadım . Şimdi 15. Haftadayım 69 olmuşum çok moralim bozuldu 😞😞

Arkadaşlar daha önce konusu olmuştu sanırım ama bulamadım mesajları . Çatlaklar için hangi kremleri kullanıyorsunuz yada kullanmayı düşünüyorsunuz . Ben bir yandan acaba doğal olduğu için Shea ve hindistan cevizi yağı mi alsam diye düşündüm . Varmı hiç kullananan yada çevresinde kullanmış olan

X