Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bende doktorumla görüşmeden daha kullanmayacağım
Bana doktorum başından beri ağızdan verdi . Mide bulantısı yaparsa vajinal alabilirsin dedi sadece. Kanamam olduğunda ekstra proluton iğne yazdı . Kanamalar artarsa progestan i 2 ye çıkaralım demişti . Şükür artmadigi için şu an için ağızdan 1 tane progestan ve haftada bir proluton iğne kullaniyorum

Ben oğlumda palmers bitirmiştim ama yinede çatladım bu sefer burts bees aldım yanına da lierac alırım daha fazla çatlamak istemiyorum şuan bebek yağı kullanıyorum

Ben oğlumda palmers bitirmiştim ama yinede çatladım bu sefer burts bees aldım yanına da lierac alırım daha fazla çatlamak istemiyorum şuan bebek yağı kullanıyorum
Burt's bees in Shea yağlı annelere özel bir kremi var bakmıştım ona ama biraz da pahalı olunca açıkçası ordan aklıma geldi Shea yağı. Bir kaç da Instagram videosu çıktı karşıma hamilelikte Shea yağı kullananlar ile alakalı

Çok geçmiş olsun size de bana da 2 tane iğne verdi ayriyetten.

Maşallah canım çok güzel çıkmış darısı bizlere olsun benim de ense kalınlığı 1.2 mm çıktı

Kızlar emzik konusunda benim söyleyecek tek şeyim anneleri ve bebekleri rahatlattığı benim ikizlerim yoğun bakımda kaldılar 10 gün öyle çok emmek istemişler ki hemşireler emzik istemişti hemen tutmuşlar yoğun bakımdan çıkarken bile ağızlarında emzik vardı beni de emdiler ilerleyen zamanlarda hele diş döneminde çok kurtarıcı ben bazen buzluya koyar kısa süre içinde verirdim ağızlarına soğuk soğuk diş sancılarına da çok iyi gelirdi ben 20 aylıkken bıraktırdım zor da olmadı bırakmaları

Gördüm o çıkıntıyı ama paralel gibi geldi bana yine de rabbim ne verirse başım gözüm üstüne
Canım doktor bana 11 haftada kız demişti büyük ihtimalle bende video ya aldım eve gelip izledim yavaşlatarak sonra dedim ki bu bebek erkek buna benzer bir çıkıntı gördüm zaten 15 haftada doktorum erkek dedi bilmiyorum sizinki çıkıntıyı bizimkine benzettim hayırlısı olsun hakkınızda

Bende burts bee aldım yurtdısından gelcek birisi varsa tanıdıgınız orda baya ucuz

Arkadaşlar kilo durumunuz nasıl ?
Ben 65 kilo ile hamile kalmıştım mide bulantısından 12. Haftaya kadar hiç kilo almadım . Şimdi 15. Haftadayım 69 olmuşum çok moralim bozuldu
Benim hiç bulantım olmadı 54 le hamile kaldım sımdı 56,5 um 14,5 haftamdayım ister istemez alıyoruz doğuralım veriririz sağlıkla

Ben 65 kilo ile hamile kalmıştım mide bulantısından 12. Haftaya kadar hiç kilo almadım . Şimdi 15. Haftadayım 69 olmuşum çok moralim bozuldu
Olsuun kuzum hiç canını sıkma. Kilo gidiyor emzirirken. Kafana takacağın en son şey bu olsun bende 64.5 la hamile kaldım şuan 66 yım 13+4 yim kiloyu hiç dert etmicem kendime veriliyor çünkü.

Sağlıkla gelsinler canım devlet hastanesi ultrasonu o kadar kötü ki kendi özel doktoruma gideceğim ay sonu iyice netleşir zaten

Bir kereden bişey olmaz inşallah ama benim drum bilek ağrım için kullanacağım zaman izin vermedi, biraz güçlü bi krem kullanmadım ne olur ne olmaz diye

Henüz kilo almadım hiç 1 kilo vermiştim hatta hala öyleyim, bu aydan sonra almaya başlarız ama yaz ayı olmasının avantajı oluyor pek iştahlı olmuyor insan sıcaklardan dolayı

Hindistan cevizi yağı kullandım ben ama kış ayına dnek gelmişti daha çok o zamanlar kullandım. Yazın çok terlediğim ve karın bölgem sürekli nemli olduğu için hiçbir şey kullanmamıştım bu da son aylara denk gelmişti Ağustos sonu doğum yaptım ama benim genetikte olabilir hiç çatlağım olmadı, hc yağı ile Yves Rocher in vücut nemlendiricisini kullanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…