Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar, mideniz nasıl bu ara, biz 15 haftalık olduk midem de garip bir his var hep bulantı desem değil, ağrıma değil, arada bir gurulduyor, sanki açım yada çok yokum gibi çok garip bir his var ve bu his hiç geçmiyor

Oldu oldu. M Melekogretmencnn bir arkadas yazmis. Profil deki forum seceneklerine girip oradan baskalarinin mesaj imzalarini voster i aktive etmek gerekiyor
Evet cnm bende yaptım artık görünüyor
2li yaptırmış miydiniz
Kimse yazdı mı bilmiyorum ama sizinki de görünüyor şu an
Evet oldu bnm de görünüyor
Valla az önce bı cikardim ki boğazım mahvoldu.bi meyveyi yemeyi seviyorum ama yiyince de rahatsız ediyor.zaten akşamları yemek sonrası kötü oluyorum bide o meyveyi yiyince hepten kudurdu midem.ve bütün ne varsa çıktı.bitsin artık bulantilar

Çok sağol canım çok teşekkür ederim. Evet haklısın kimlr konuşsam ishal felaket bi salgın var çok dikkat etmek gerek. Benimçok şükür muz kesti. Kızımda daha iyi. Sabah avokadolu omlet yemişti acaba omu onu öyle yaptı dedim. Umarım salgına yakalanmamışızdır

Ya zaten ilk başta elimle hissettim. Pıt pıt bir şey atıyor gibi. Heralde benim bileğimdeki atar damardan geliyor o dedim. Parmak uçlarımla dokundum. Hâlâ aynı. En son dediğim gibi baktım.
Bugün öğlen bende uyuyordum bir ara kızımın sesine gözüm açılır gibi oldu pozisyon değiştirdim elimi karnıma koydum çat diye oynadı hem içten hem elimde hissettim. Doktorum asla desede hisseden benim o değil. O yüzden dediğin doğrudur canım kaçıncı gebeliğin genelde ikinci gebelikte daha erken hissediliyor benimde ikinci gebeliğim

Ay sabahları kalktığımda berbatım. Resmen kusacak duruma geliyorum kendimi sıkıyorum sıkıyorum sıkıyorum. Kahvaltıdaiki yudum yersem kâr oluyor bazı günler güzel yiyorum. Öğleden sonra geçiyor. Nadiren gün içinde de dediğin gibi hislet yaşıyorum. 2 gündür iştahım kesildi bişey yiyemiyorum.

Helloo alışveriş konuşulmuş, bayılırım ben öğrendiğimden beri ufak ufak şeyler almaya başladım, tüp bebek annesiyim çok hevesim vardı reflü yatağı ve bebek arabası konuşulmuş, arabayı cybex eezy s twist tercih ettik. Reflü yatağı konusunu çook araştırmıştım, aslında bilinen doğru değilmiş doktorlar reflüyü engellemediği gibi ani bebek ölümü riskini artırdığını söylüyor aslında almayacaktım ama taşınabilir bir yatağın seyahatler için iyi olabileceğini düşündüm o yüzden Umay Bebe’nin çanta şeklindeki reflü yatağını aldım. Link atayım Umaybebek Umay Ãantalı TaÅınabilir Reflü YataÄı, Babynest, Anne Ãantası - Dokuma Kahve Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kıyafetleri de ağırlıklı olarak H&M ve Zara tercih ediyorum, Kitikate ve Cigil de hoşuma gidiyor. Hm ve zara’nın bebek bölümü pahalı sanıyordum ama mahalle arasındaki yerel bebek mağazalarından çok daha uyguna geliyor ve kaliteleri çok iyi. Ben aktif olarak alışveriş yapıyorum şu anda 14.haftam bitmek üzere, fikir alışverişi iyi olur

Kızlar ben kızımda Lcw dan çok ürün aldım ve çok memnun kaldım organik iplikten üretiliyor ve renklendirici içermiyor. Şimdiki bebeğimede lcw ağırlıklı alırım diye düşünüyorum. Bu akşam gittim çıtçıylı body aldım 2 lisi 179.90 dı. Birtakım 1 3 ay bir takımda 3 6 ay aldım. Tulum ağırlıklı almayı planlıyorum bebek içinde anne içinde rahat oluyor.

Sizdenricam tecrübeli ve bilgili arkadaşlar kış bebesine ağırlıklı neler alınmalı. Hangi üründen ortalama kaçar tane alınmalı. Mesela dr kontrolüne giderken sadece giydirip sarıp mı götürcez yoksa peluş tulumlar mı almalı. Kızım ilkbahar bebesiydi çok rahattım kış bebesini bilmiyorum.

Aynen alışveriş hakkında uygun olanlari paylaşmak çok iyi.H&M aynen ya çok uygun.ogluma hamileyken koton ,lcw H&M karışık almıştım ve pandemi olduğu için genelde netten almıştım güzel ürünleri oluyor ve de uygun.gecen de mayo bakıyordum H&M de uygun gordum ama bedeni olmayabilir die tereddütte kaldım.cunku Ağustos sonu tatilimiz ve ozamana karnım şişer diye düşündüm almadım ama baya baya uygundu.
Canım asla 1 3 ay alma çok küçük geliyor bebeğe.ben oğlumda pandemiydi hep netten alışveriş yaptım genelde 3 6 aydan başladım.hic bitane bile 1 3 ay almadım.

Hayırlısı hocam. Ben de aynı durumdayım. Ayrıntılı ultrasyonu bekleyelim dedi. Allah’ın izniyle sağlıklı doğar bebeklerimiz inşallah

Hayırlısı hocam. Ben de aynı durumdayım. Ayrıntılı ultrasyonu bekleyelim dedi. Allah’ın izniyle sağlıklı doğar bebeklerimiz inşallah
İnşallah kuzum ama bu yaş riskini bekliyorduk dedi Dr. Bana..
1:93cikti. Senin sonuca baktım eski paylasimindan .yaslar aynı riskler de aynı.yalniz senin HCG yüksek çıkmış benimkinden ayrı olarak.

ben juno aldım ama bu çanta şeklindekilerden bende almayı düşünüyorum bir yere götürürken rahat olur. İnstagram’a fiyat sormuştum 1-2 yere ama 1000 üzeri fiyat söylemişlerdi bu Umay bebeninki güzelmiş fiyat olarak da. Bende senin gibi çok hevesliyim , kaybettiğim bebeklerimde her şeyi aldığım için bu sefer alacak pek bir şeyim kalmadı biberonu Dr. Brown almıştım ama onu kullanmaktan vazgeçtim comotomo marka alacağım biberonu.
Kıyafet konusunda Marks and Spencer a da bakmanızı öneririm. Kaliteli ve güvenilir. Ben tekstil mühendisiyim , bebek ürünleri üretimi zaten çok hassastır tüm firmalar çok dikkat eder bu konuya çünkü uluslararası güvenlik ve kalite kuralları var. Ama ürünlere yapılan testler bakımından sektörde en güvenilir firmalar Marks and Spencer ve H&M. Sonrasında Next , GAP , Carter’s , zara vs. gelir. Daha Sonrasında ülkemizde olmayan markalar var. Bizim ülkemizde olanlardan lcw bebek ürünlerinde H&M test standartlarını uygular , zara baby de kalitelidir ancak inanmayacaksınız ama test konusunda lcw den sonra gelir.
Ben biraz bu konularda çok takıntılıyım kitikate de güzel bir marka ama test standartları hakkında bir fikrim yok. Bebeklere kıyafet alırken eğer ürünün üzerinde baskı varsa bilmediğimiz markalardan kesinlikle almamalıyız çünkü baskılı ürünlerde kullanılan boyalar kanserojen olabilir. Yani bir ürün alırken genelde kumaşına bakarız ah ne kadar güzel yumuşacık vs. Diye ama bebek ürünlerinde kullanılan boyar maddeler çok çok önemlidir.
Alışveriş iyidir ya yapalım bol bol annem çok kızıyor ama almama , bir şey alırsam ondan gizli alıyorum

İkinci gebeliğim ama maalesef ilki bu kadar büyüyememişti

Kizlar günaydin alişverislere baslanmis ben hic bisey almadim ilk bebegimde hep h&m ve next almistim hep nude renkler aldim ki bi de kizim olursa ona da kullanirim diye cinsiyeti ögrenince bende ufak ufak almaya baslayacagim ilk bebegi olanlara tavsiyem h&m kaliplari cok geniş ve büyütme ek cit citlari katlamalari vs oluyor özellikle fitilli takimlari çok uzun süre kullanilabiliyor surekli kiyafet almak zorunda kalmiyosun siddetle tavsiye ederim bana bi kac lcw organik pamuk geldi agzi gözü yamuldu kaliplari da vi degisik geldi bana sevmedim ha birde carters cok guzel oluyor kışın peluş tulumlarini cok kullandim bunda da alacagim cunku oglum agustos bebegıydi asla ayni seyleri kullanamicaz galiba cartesin kaliplari kucuk buyuk almanizi tavsiye ederim

Rahim büyüyor ondan canim benim ilkinde surekli doktoru taciz ediyordum bi de riskli gebelikti rahim buyume agrisi cok oluyordu bunda o kadar bariz agrimiyor mesela ama ayaga falan kalkinca kasigim batiyor
Gecmis olsun canim 12 haftayi gectiysen icebilirsin parol ben magnezyum yagi kullaniyorum agriyan yerlerime
Kızlar bende vajinal kaşıntı başladı ne kullanmam lazım bilmiyorum acaba mantar mı oldu bu durumu yaşayan doktoruna danışan var mı
Sirkeli su ile yikamayi önermisti doktorum tahlil yaptiktan sonra
Pierre cardin almistim oglumun kafasini koydugu yerler çöktü korbel candir herkes alsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…