Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Ay keşke benim de iştahım olsa 6 kilo verdim ben şu 3 aylık süreçte bundan sonra alırım artık ikizlerime 50 kilo ile hamile kaldım 47 kiloya düştüm 65 ile doğuma girdim bunda 57 kiloydum hamile kaldığımda şu an 51 kiloyum bakalım kaç ile kapatacağız serüveni
Ah kızımda bende böyleydim. 64 le hamile kalıp 56 ya düşmüştüm sonra 74 le doğuma girmiştim 🙃 umarım tez zamanda geçer kilo verme sürecin canım 🌸

Kızlar 14+1 olduk biz ben folik asil çok kullanamadım bulantı yaptı 3 hafta falan ancak kullandım şuan kullandığım bi ilaç yok vitamin vs kullanmamız gerekiyormu doktor kontrolüme daha 2 hafta var
12+0 da doktorum folik asiti kesti ve ferrum, devit 3 ve iMom yazdı omega ve multivitamin içeriği. Bir doktoruna danış canım. ❣️

Benim oğlumun ismi de Göktuğ gerçekten çok akıllı çok zeki çok sakin ama bazen de aşırı zor bir çocuk çok severek koymuştuk ismini
Zor bir çocuk degil cok sukur ama bana cok bagimli 🤣 bazen gercekten bi duvara sürtesim geliyor kafami sinirden geldimi inadi tam geliyor 🤣
Kızlar kabızlık durumuyla nasıl bir çözüm bulabildiniz acaba ?
Benim bunda olmadi cok sukur ama ilkinde her sabah aç karnina 1 yemek kasigi zeytinyagi iciyordum 🤮
Bende 6 kilo aldım 😂😂 keşke sizin gibi olsam 🤦🏼‍♀️
Oy maşallah 🤣
Merhaba kızlar, 12+4 hamileyim
Dünden beri sol kasıkta batma ve bacağa vuran yoğun bir ağrı var
Sizlerde de böyle ağrı yaşayan var mı🤷🏻‍♀️
Bende 12+3teyim ayni seyler bende de vardi 2gundur bugun iyiyim
Kızlar pzt Dr a sıra almıştım fakat sabretmedim bugün gittim.3.erkeğimiz geliyor 🥰 Kazam mübarek olsun 😂
cinnabon cinnabon cnm bize de 🩵 kalp koyabilir misin 🫣
Bordo bereli erkek anasi yükleniyor 🤣🧿

Aa iyi o zaman onlardan alayım. Günde bir şişe çok olmaz dimi?
Valla bı litre çok olur mu bilemiyorum ben bı bardak içiyorum onu da dolapta soğuk içiyorum.yoksa ılık icilmio 😏
Oğlum olursa direk Can olacak 🌸erkeklerde klasikleşmiş isimleri seviyorum Ali, Ömer gibi 🥰
Kızım olursa da Lina, Pera, Deva bu üç isim kafamı kurcalıyor. İlk kızımın adı da Duru Liva ❣️
Lina uygun gibi kızının adına sanki cnm.
Kızlar selam. 12+2 den devam ediyoruz. Birşey sormak istiyorum sizlerin iştah durumu nasıl. 12. Haftaya kadar 1 kilo aldım henüz ama son bi kaç gündür inanılmaz bir iştah artışım var. Dün akşam yemeklerim bitti gece acıktım bişey bulamadım zeytin ekmek yedim löpür löpür 😂 nasıl geçicez bunun önüne yahu. Özeldeki doktorum şimdiden sonra kg alımına dikkat et yavaş yavaş yürüyüşlerede başlayabilirsiniz demişti. Akşamları yemeklerden sonra sahil beni beklesin artık napayım 😂
Bende kilo almadım vermiştim hatta.dun süzme yoğurda semiz otu ve sarımsak yapmıştım ondan yedim .gece bı uyandım acaba ondan mı bilmiom karnım agrio afedersiniz ishal olmuşum .ee yerini doldurmak lazım 🤣gecenin 3nde kuru ekmek ve meyve suyu götürdüm valla.🤣🤣napim karnım guruldadi🤣🤣üstüne midem bulanmaya basladi sabaha kadar balkonda otur dur bakalım 🤣🤣
ben hep kız ismi düşünüyordum hep böyle kafede kızımla bi şeyler yerken ya da yürüyüş yaparken gibi hayaller kuruyordum.. bi de sülalede hiç kız torun olmaz mı? yok yani, asker taburu gibi aynı. benimki kız vs diyordum ama meğer tabura bi asker daha geliyormuş 🤣🤣
Hayırlı olsun canım 🤗
Kızlar kabızlık durumuyla nasıl bir çözüm bulabildiniz acaba ?
Yaş üzüm,kayısı vs ye cnm.
Kızlar selam size birşey danışmak istiyorum ben şubat anneleri grubundan geliyorum şu an 7 + 4 günlük gebeyim dört gün önceki muayenemde doktor bebek kalp atışını dinletti bana ama kesenin yakınında kanama alanı olduğunu söyledi prog Están fitil verdi on gün kullan sonra kontrole gel dedi bu sürede sadece yatacaksın deyip rapor verdi acaba aranızda bu süreci yaşayan var mı nasıl geçti gün içinde neler yaptınız bana yardımcı olabilir misiniz🙏
Canım aynı haftalarda cogumuzda oldu.ben daha dün bıraktım progestan fitili.14.haftama girdim bugün yani düşün.oyle böyle bı kanama değildi yani.bide aksi gibi okula girdim kapıda başladı sıcak sıcak bsyler girdiğim gibi çıktım izin alıp.31mayista olmuştu dün bıraktım.ve de sürekli rapor aldım bende yatabildgim kadar yattım .oğlum var arada onun için mecbur kalktım.esim okuldan geldi o hazırladı sürekli.
Kızlar pzt Dr a sıra almıştım fakat sabretmedim bugün gittim.3.erkeğimiz geliyor 🥰 Kazam mübarek olsun 😂
cinnabon cinnabon cnm bize de 🩵 kalp koyabilir misin 🫣
Aman Allahım bnm de umudum azalıyor kızdan yana 🥴🥴🥴hayırlı olsun kuzum 🤗
Bende öyleyim kaşarlı tost yiyebiliyorum yumurta asla yiyemiyorum çocuklara pişirirken bile mahvoluyorum resmen
Bende xnm kaşarlı tost yiyebiliyorum .yunurta ilk önceleri yiyordum haşlama yada yağda salçalı ama şuan yiyemiom.hamis olmadan önce akşamları ceviz fındık kaju vs yiyordum onlarda sıfırlandı ağzıma koymadım daha.

Kızlar selam size birşey danışmak istiyorum ben şubat anneleri grubundan geliyorum şu an 7 + 4 günlük gebeyim dört gün önceki muayenemde doktor bebek kalp atışını dinletti bana ama kesenin yakınında kanama alanı olduğunu söyledi prog Están fitil verdi on gün kullan sonra kontrole gel dedi bu sürede sadece yatacaksın deyip rapor verdi acaba aranızda bu süreci yaşayan var mı nasıl geçti gün içinde neler yaptınız bana yardımcı olabilir misiniz🙏
Neredeyse hepimiz yaşadık. Ben de günlerce yattım. Ara ara oturmanızda sorun yok ama mümkün mertebe yatın tabii. Bol bol su için, su da çok önemli. 12. haftama geldiğimde artık normal hayatına dönebilirsin demişti doktorum bana da. O zamana kadar günde 3 fitil, 2 günde bir iğne. Hiç korkmayın, bol dinlenme bol sıvı ile devam. İnşallah geçecek 🌸

Kizlar kız olursa yüzde 90belli gibi ama erkek olursa Melikşah,Keremcem, Alptuğ isimleri arasında kaldık.ogluma kura çektirdik Keremcemi çekti ,ki ben de onu istiyordum SİZCE hangisi kulağa hoş geliyor.oglumun adı Metehan

Benim az da olsa hala devam ediyor 😞(13+5)
Akşam yatmadan 2 tane prilam kullanıyorum .
Canım sende ne çektin şu bulantılardan daha devam ediyor mu benim ki bitti gibi ara ara yokluyor ama tiksinme bulantı geçti çok şükür 🤲🏻 darısı sana olsun 🥰

Kızlar bebek arabası olarak hangi marka modellere bakıyorsunuz?
En kullanışlı olanı kabin boy çünkü biraz büyüyünce diğerleri büyük geliyor birde çok hafif kullanışlı.Ben iki buçuk yaşına kadar kullandım doğunca ayrı sonradan ayrı almaya gerek yok yani eğer maddi durumunuz elverişli ise birşey diyemem🥰Ama şunu da eklemek istiyorum erkenden almayın bu tür şeyleri beşik bebek arabası yürüteç gibi 🤲🏻♥️

Sevdiğim birlik
Valla bı litre çok olur mu bilemiyorum ben bı bardak içiyorum onu da dolapta soğuk içiyorum.yoksa ılık icilmio 😏

Bende kilo almadım vermiştim hatta.dun süzme yoğurda semiz otu ve sarımsak yapmıştım ondan yedim .gece bı uyandım acaba ondan mı bilmiom karnım agrio afedersiniz ishal olmuşum .ee yerini doldurmak lazım 🤣gecenin 3nde kuru ekmek ve meyve suyu götürdüm valla.🤣🤣napim karnım guruldadi🤣🤣üstüne midem bulanmaya basladi sabaha kadar balkonda otur dur bakalım 🤣🤣

Hayırlı olsun canım 🤗

Canım aynı haftalarda cogumuzda oldu.ben daha dün bıraktım progestan fitili.14.haftama girdim bugün yani düşün.oyle böyle bı kanama değildi yani.bide aksi gibi okula girdim kapıda başladı sıcak sıcak bsyler girdiğim gibi çıktım izin alıp.31mayista olmuştu dün bıraktım.ve de sürekli rapor aldım bende yatabildgim kadar yattım .oğlum var arada onun için mecbur kalktım.esim okuldan geldi o hazırladı sürekli.

Bende xnm kaşarlı tost yiyebiliyorum .yunurta ilk önceleri yiyordum haşlama yada yağda salçalı ama şuan yiyemiom.hamis olmadan önce akşamları ceviz fındık kaju vs yiyordum onlarda sıfırlandı ağzıma koymadım dah

Hayırlı olsun canım 🤗

Bende xnm kaşarlı tost yiyebiliyorum .yunurta ilk önceleri yiyordum haşlama yada yağda salçalı ama şuan yiyemiom.hamis olmadan önce akşamları ceviz fındık kaju vs yiyordum onlarda sıfırlandı ağzıma koymadım daha.
Sevdiğim şeyleri bile canım istemiyor sürekli yemek tarifleri izliyorum ki canım çeksin diye ama yok sonra sonra açılacak iştah ama sıcakların da maşallahı var gerçekten normal insanın iştahını keser

Sevdiğim birlik

Sevdiğim şeyleri bile canım istemiyor sürekli yemek tarifleri izliyorum ki canım çeksin diye ama yok sonra sonra açılacak iştah ama sıcakların da maşallahı var gerçekten normal insanın iştahını keser
Allah'tan burayı serinletti güzel bı yağmur ☺️bende çoğu sevdiğim şeyi başta tavuk olmak üzere tiksindim.dedigin gibi sonra açılıyor istahlar napalim sağlık olsun da ☺️🤲

Sevdiğim birlik

😂😂 ben de sürekli yemek tarifi izliyorum ama yine tiksinip kapatıyorum. İştahım sıfır😏

X