Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar bir şey sormak istiyorum benim tüp bebek olduğum için mi bu kadar endis takinti stres var yoksa sizlerde rahat mı geçiyor doktor 12w haftadan sonra artık rahatla diyor kim bu hamileliğin tadını çıkaranlar ya ben afedersiniz 💩 çıkardım. Sürekli psikolojik şiddet altında gibiyim. Ha sadece bebekle alakalı düşünceler değil evde ailevi de sorunlar etkiliyor ama aşırı tüp bebek denemesi sonucu mu böyle oldum bilmiyorum salamiyorum kendimi :KK43: sanki elimden gelen bir şey olacakmış gibi hiçbir şeyin gelmeyeceğine de eminim
Yok canım benim doğal yolla oldu aynı streste bende varım. Herkes hamileliğin tadını çıkart diyor tam olarak nasıl oluyor o bilmiyorum. Sürekli stresliyim bebeğe bir şey olacak Diye 🥹

Yok canım benim doğal yolla oldu aynı streste bende varım. Herkes hamileliğin tadını çıkart diyor tam olarak nasıl oluyor o bilmiyorum. Sürekli stresliyim bebeğe bir şey olacak Diye 🥹
Stres yapma ona odaklan diyorlar henüz küçük ve hissetmiyorum belki hateketlense fln kendini hatırlattığı için stres azalır ama kaldı 6 ay inşallah bizim bu gereksiz streesimizden zerre etkilenmezler

Stres yapma ona odaklan diyorlar henüz küçük ve hissetmiyorum belki hateketlense fln kendini hatırlattığı için stres azalır ama kaldı 6 ay inşallah bizim bu gereksiz streesimizden zerre etkilenmezler
İnşallah kuzum sonra bir de stres yaptığım için stres yapıyorum bir şey olacak diye 😂 kısır döngü resmen

Kızlar bir şey sormak istiyorum benim tüp bebek olduğum için mi bu kadar endis takinti stres var yoksa sizlerde rahat mı geçiyor doktor 12w haftadan sonra artık rahatla diyor kim bu hamileliğin tadını çıkaranlar ya ben afedersiniz 💩 çıkardım. Sürekli psikolojik şiddet altında gibiyim. Ha sadece bebekle alakalı düşünceler değil evde ailevi de sorunlar etkiliyor ama aşırı tüp bebek denemesi sonucu mu böyle oldum bilmiyorum salamiyorum kendimi :KK43: sanki elimden gelen bir şey olacakmış gibi hiçbir şeyin gelmeyeceğine de eminim
Canım benim doğal yolla oldu ama ben de zaman zaman stresli ve tedirginim.Özellikle mide bulantısı kusma beni çok zorluyor.Bu süreçte her şeyden hızlı etkileniyorum ama kendimi çabuk toparlamaya çalışıyorum olumlu şeyler okuyorum izliyorum.Güzel düşünelim güzel olsun🌺Hepimizin başına her zaman her şey gelebilir ama bu korkuyla yaşamak çok zor ve bir yerden sonra bebişlerimiz de hisseder bizim hissettiklerimizi.

Teşekkür ederim bilgi için dezenfektan alıcam iş yerinde ortak tuvalet sıkıntı.
nioli yağı ne için ?
Enfeksiyon kapmayi önlüyor benim antibiyotik alerjim oldugu icin ekstra dikkat ediyorum🤣
kızlar bulantılarınız ne alemde, benim gibi hala geçmeyen ve prilam kullanan var mı
Prilama baslamadim ama hala gecmedi uyku yapiyor diye baslamadim sana tavsiyem bulantilarin azalinca birden birakma azaltarak ve bi gun kullanip bi gün keserek birak cunku birden birakinca hemen geliyor ilk hamileligimde 5.aya girerken biraktim ben
cinnabon cinnabon ben de bir mavi kalbini alırım canım 💙 bugün 12+4 kontrol vardı hem detaylı ultrasona girdim hem de fetal için kan verdim.. doktor %80 erkek dedi ama herşey çok netti 🤭🤭 fetal dna da hiç araştırmamıştım, doktorumun yıllardır çalıştığı ankaradaki bir laboratuara gidiyormuş kan. Yurtdışındakilerle aynı Amerikan firmasının cihazını kullanıyorlar bi farkları yok şimdiye kadar hata yapıldığını görmedik dedi. Fiyatı nispeten yurtdışına gidenlere göre ucuz sanırım, 10.500 verdik. Fiyat konusunda uygun yer arayan arkadaşlar için yazmak istedim 😊
Ankarada hangi doktora gidiyorsun canim
Kızlar , isim düşünen var mı aranızda ? Ben hiç erkek ismi beğenemiyorum yaa a😂😂
Oglumun ismi goktuğ aybars ve goktug arasinda kalmistim bi kqc ogretmen olan arkadasim goktuglar cok akıllı zeki ve iyi huylu okuyor dedimleri icin goktuğ koyduk digumdan 10 gun sonra koyduk🤣🤣🤣 bunda da heo aklima erkek ismi geliyor 😬
Valla ben hamile oldugumu unutuyorum ilkinde bende senin gibiydim 🤣 sal kendini
Kızlar bebek arabası olarak hangi marka modellere bakıyorsunuz?
Ben ilkinde joie almistim kararsizliktan

Ben daha önce kaybettiğim bebeklerimde almıştım bebek arabasını.
1 yaşa kadar kullanmak için doona aldım , sonrası için de inglesina quid2 modelini aldım 🩵
Araban hazır desene. Cybes eezy s twisti çok duydum ama bir araştırma yapmadım. O yüzden fikir olması açısından tecrübeleri annelere bir sorayım dedim

Enfeksiyon kapmayi önlüyor benim antibiyotik alerjim oldugu icin ekstra dikkat ediyorum🤣

Prilama baslamadim ama hala gecmedi uyku yapiyor diye baslamadim sana tavsiyem bulantilarin azalinca birden birakma azaltarak ve bi gun kullanip bi gün keserek birak cunku birden birakinca hemen geliyor ilk hamileligimde 5.aya girerken biraktim ben

Ankarada hangi doktora gidiyorsun canim

Oglumun ismi goktuğ aybars ve goktug arasinda kalmistim bi kqc ogretmen olan arkadasim goktuglar cok akıllı zeki ve iyi huylu okuyor dedimleri icin goktuğ koyduk digumdan 10 gun sonra koyduk🤣🤣🤣 bunda da heo aklima erkek ismi geliyor 😬

Valla ben hamile oldugumu unutuyorum ilkinde bende senin gibiydim 🤣 sal kendini

Ben ilkinde joie almistim kararsizliktan
Hangi modelini ve memnun kaldınız mı acaba

Evet haklısınız bende devlette devam edicem şimdilik özelde muayene olurken daha detaylı bakıp soyluyordur bebeği gösteriyor güzel güzel herhalde😅
Evet ya burda ultrason görüntülerini görüyoruz ya çok güzel 🥲 devlette doktorlarda çok yoğun yani özel bi ilgi bekleyemiyor zaten insan🤷‍♀️

Araban hazır desene. Cybes eezy s twisti çok duydum ama bir araştırma yapmadım. O yüzden fikir olması açısından tecrübeleri annelere bir sorayım dedim
Benim de ilk bebeğimden maxicosi var. Travel sistem. Blraz kaba ama katlanabiliyor. Doğumdan 3-4 yaşa kadar kullanılabiliyor.
Ben de sürekli endişeliyim. İlk bebeğimde de böyleydim. 9 ay psikolojim bozuktu. Doğru olmadığını biliyorum ama işte..

X