Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Kan vermeden emin olamazsınız. Ben reglime daha 1 hafta varken baya lekelendim hatta erken regl oldum sandım ama tek seferlikti kesildi. Sonra 1-2 gün kala tekrar. Ağrım da vardı. Ben regl olamayacağım galiba bu ay söktürücü mü içsem diyordum. Meğer bebiş yerleşmeye çalışıyormuş onun lekesi akıntısıymış 🤣 Reglim 2 gün geçince kan verdim beta 880lerde çıktı. Sen de bekle bakalım ama gebelik gibi anlattığın 😊
Ah umarım öyledir,açıkçası o hayal kırıklığını bir daha yaşamamak için kan testi yapamıyorum 🥲 bekliyorum dediğiniz gibi bir iki gün geçsin bari

Merhaba, hayırlı olsun, bende öyleydim elimde pedle dolaşıyordum ha oldum ha olacam bekliyordum sancımda vardı ama olmadım 10 gün gecikti ben zaten emzirdiğim için düzensiz olduğunu düşünmüştüm meğer hamileymişim. Sizde bi kan verin isterseniz orda kesinleşir 🌸
Teşekkür ederim cevaplarınız için hayal kırıklığı yaşamamak için bat günümü bir iki gün geçsin diye bekliyorum umarım benimledir evladım ❤️🙏

Güzel anneler, 3 gündür başım çok ağrıyor ilaç içmemek için direniyorum. İlaç olarak ne kullanabilirim? Yada farklı bir yöntem var mı yapabileceğim 😔

Güzel anneler, 3 gündür başım çok ağrıyor ilaç içmemek için direniyorum. İlaç olarak ne kullanabilirim? Yada farklı bir yöntem var mı yapabileceğim 😔
Gecmis olsun ben de migrenli bir insan olarak doktoruma bunu sormustum. Parol ve minoset hamilelikte icilebiliyormus. 1 parol ic ustune bir turk kahvesi ic rahatlarsin demisti. Ben dayanabildigim kadar ilac icmemeye calisiyorum. Dun yogun bir agri yasadim soyle bi cozum buldum tyrk kahvesi icip ustune maden suyu ictim gercekten rahatladim. Baska bir gun de 2 tane maden suyu icmistim o da rahatlatmisti

Gecmis olsun ben de migrenli bir insan olarak doktoruma bunu sormustum. Parol ve minoset hamilelikte icilebiliyormus. 1 parol ic ustune bir turk kahvesi ic rahatlarsin demisti. Ben dayanabildigim kadar ilac icmemeye calisiyorum. Dun yogun bir agri yasadim soyle bi cozum buldum tyrk kahvesi icip ustune maden suyu ictim gercekten rahatladim. Baska bir gun de 2 tane maden suyu icmistim o da rahatlatmisti
Yaaa size de geçmiş olsun malesef bende migrenli biriyim. Baş ağrısı arttıkça midem bulantimda artıyor çok fenayım. En iyisi bir parol bir kahve deniyim dayanamıyorum. Maden suyuyla pek aram yok malesef. Ama cevabın için teşekkür ederim 💖

Merhaba bende de migren var çok tuttumu kesmiyor ama farkettiğinde hemen parol içersen daha iyi geçiyor bana da doktorum verdi en hafif o zaten. Birde Nurse Harvey's Head Stick eczanelerde ve internette var baş bölgene sürersen baya rahatlatıyor bitkisel içerikli geçmiş olsun

Merhaba bende de migren var çok tuttumu kesmiyor ama farkettiğinde hemen parol içersen daha iyi geçiyor bana da doktorum verdi en hafif o zaten. Birde Nurse Harvey's Head Stick eczanelerde ve internette var baş bölgene sürersen baya rahatlatıyor bitkisel içerikli geçmiş olsun
Çok sağol canım akşam eşime aldirayim bari. Bende de migren şapkası var onu da taktım hafifledi gibi geliyor ama psikolojik galiba

Kızlar merhaba, nasılsınız nasıl gidiyor?
Bugün iş yerinde yemek yedim grip olduğum içinde yemeklerin pek tadını alamıyorum. Yemeği yedikten sonra yemeğin ekşidiğini öğrendim bozulmuş sanırım bir zararı olur mu 🤦🏻‍♀️😬

Haberdar et benıde
Bunun en sağlıklı yorumunu doktorun yapar canım ama bence korkulacak birşey yok doktorun böyle düşük artışlarla sağlıklı gebelik geçirenler var demiş zaten. Sıkma canını 🥰
Merhaba kizlar, bugun doktor randevum vardi ve kalp atisini gorduk Cok sukur.

Doktor keseyi gordukten sonra ben betaya bakmiyorum. Evet bir standart var ama kisiye gore de degisebiliyor bu rakamlar vs dedi. Hersey cok guzel gitse bile bir anda kalbi durabilir hamilelik boyle bir sey, onemli olan gelismeye devam etmesi dedi.

Bugun sat a gore tam 7 haftaligim. Ama bebisim cok kucuk. Henuz 2.5 mm civari daha.🥹 Gec dollenme olabilir dedi doktor.

Insallah boyle devam eder.
Sagliksiz gebelik dusuk yapacaksindan kalp atisina. Cok sukur 🙏

Merhaba kizlar, bugun doktor randevum vardi ve kalp atisini gorduk Cok sukur.

Doktor keseyi gordukten sonra ben betaya bakmiyorum. Evet bir standart var ama kisiye gore de degisebiliyor bu rakamlar vs dedi. Hersey cok guzel gitse bile bir anda kalbi durabilir hamilelik boyle bir sey, onemli olan gelismeye devam etmesi dedi.

Bugun sat a gore tam 7 haftaligim. Ama bebisim cok kucuk. Henuz 2.5 mm civari daha.🥹 Gec dollenme olabilir dedi doktor.

Insallah boyle devam eder.
Sagliksiz gebelik dusuk yapacaksindan kalp atisina. Cok sukur 🙏
Çok şükür canım benim gözün aydın dilerim sağlıcakla kucağına alırsın🥰🙏🏼

Ya evet haklısın bazı bebekler sevmiyormuş. Doğduktan sonraki duruma göre bakarım. Babybjörn ile devam ederiz belki otomatiğe hiç gerek kalmaz
Ben mamarodan sonra ogluma fisher price aldim. Suan 2.5 yasini gecti hala kullaniyoruz. Uzerinde oturuyor, uyuyor bile.
Kotu urun degil, çok memnunum ama cok basit bir sistemi var ve titresimi bir ise yaramiyor. Kendi ayagimiz ile sallandiriyoruz. Bunlari dusununce bence asla bu parayi etmez onu soyleyeyim. Fiyati kesinlikle 2 bini gecmemeli bence.
Ben yurt disindayim amazondan almistim 50 euroydu. Bi de yanlislikla 2 tane yollamislar. Dediler o da sizde kalsin geri gondermeyin 😂

Yani bu basit sistemli urunden bile 4momsdan bin kat fazla memnun kaldim. Nuna leaf cok guzel ve 50-60 kg ye kadar tasiyormus. Bir de babybjörnde gozum var. Hayirlisi artik😂

Eklentiler

• Screenshot_20240612_133844_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240612_133844_Hepsiburada.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 38
Yatış yapıyorum hastaneye ilaçla düşük olacak 😭😭😭😭
Canım Rabbimin vardır bir bildiği, çok geçmiş olsun senin için hayırlısı bu şekildeymiş. Sağlıklı bir bebek olsa sana tutunmak için elinden geleni yapardı senin için zor elbette kalbine inşirah ferahlığı versin Allah 🙏🏻 İnşallah bundan sonraki gebeliğin sağlıklı senin için hayırlı olur 🤲🏻

Yatış yapıyorum hastaneye ilaçla düşük olacak 😭😭😭😭
Arkadasim baska doktora da gittin mi?
Erken gebelik kayiplarinin cok buyuk bir kismi kromozom anomalileri yuzunden gerceklesiyormus aslinda. Vucut sagliksiz olani algiliyor ve gebeligi sonlandiriyormus. Bana gecen hafta sagliksiz gebelik dediklerinde hep bunu dusundum bir nebze de olsa bakis acimi degistirdi. Sen de boyle Dusunmeye calis.
Insallah kolay bir sekilde atlatirsin bu sureci. 🙁

Merhaba, hayırlı olsun, bende öyleydim elimde pedle dolaşıyordum ha oldum ha olacam bekliyordum sancımda vardı ama olmadım 10 gün gecikti ben zaten emzirdiğim için düzensiz olduğunu düşünmüştüm meğer hamileymişim. Sizde bi kan verin isterseniz orda kesinleşir 🌸
Merhaba acaba emzirmeye devam ediyor msunuz bebeğiniz kaç aylık
Parol içebilirsiniz

X