Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Hormonlardan dolayı bende daha çok duygusalım 😅 kesinlikle öyle, iyi düşünelim iyi haberler alalım inşallah 😘
İnşallah 🙏🏻
Her şey çok güzel olacak canım inşallah 🙏🏻 hiç kötüyü düşünme. Bebişin iyi içerde geniş geniş takılıyor şu an 🌸😍
İnşallah canım beni üzmüyor yormuyor bende onu üzmemeliyim strese sokmamalıyım diye düşünüyorum ❤️

kuzum benim mide bulantım 5te başladı 7de pik fena kustum sarı sAri oldu 8de birden kesildi yani sadece sabah açken coook hafif kazınıyo gibi oluyor midem şükür rahatım ama benim annem de hiccc midesi bulanmamış istifra bile etmemis. ona cektim herhalde
Bende şimdiye kadar olmadı inşallah olmaz diye dua ediyorum 🥲 sana da çok geçmiş olsun 💐

Günaydın hanımlar yaa karşı komşumda hamileymiş banyodan sesleri geliyor kadın öğütmekten bir garip oldu ,,, ben de bulantım yok diye üzülmüştüm gerçekten olmaması daha iyiymiş ya
Kesinlikle 🙄 mide bulantısı çok kötü bir şey ya insanı hayattan soğutuyor birde üstüne istifra etmek mahveder insanı olmaz inşallah genelde ilk üç ay olur deniyor bilmiyorum diğer aylarda oluyor mu

Karnım çok şiş fazlasıyla sanki 5 aylık gebeyim biraz büyüdü sanki yaa bilmiyorum ki benimde bel ve sırt ağrım var 🙂↕️
Adet sancısı gıbı ama ne gelen ne gıfen ne kırmızı ne kahve akkntı azıcık geldi bır daha da gelmedi kürtaj dedıler ama galıba o bana inatla tutunuyor

Ay çok iyi yapmışsın. İnşallah güzel haberler gelir 🙏🏻🙏🏻🍀

Neler aldın canım , resimleri varsa at bize de fikir olsun 😅
Canım fotoğraf çekmedim, elime ulaşmadı daha depodan aldık hazırda olmadığı için 🌸 Anne yanı park yatağı aldık, sonrasında oyun alanı olarak da kullanılıyormuş. 3-4 yaşına kadar da yatar yani boyu falan yeter, sallanıyor da beşik gibi. Şu kendiliğinden sallanan ana kucağından aldım, inşallah bebiş de sever ve durur 🤣🤣 Bir de mama sandalyesi aldım. Çok erken ama valla taksitle ne satsalar alırım gibi şu ekonomide, tutamadım kendimi 🤣🤣🤣

Kanama nın devamı gelmedıgı kcın çok umut edıyorum ama kendkmı en kutusuna de hazırlamam lazım 😞😞 ilaçları da kestım
İçinizi ferah tutun. Evet bir yandan kötüye de hazırlanın ama siz iyi düşünün iyi olsun. İnşallah güzel haberlerle geleceksiniz 🌸 Veren de alan da Allah. Eğer size tutunmazsa zaten sağlıklı bir döllenme olmadığı için tutunmuyor olacak. Rabbim geciktiriyorsa daha hayırlısı daha güzeli gelecektir. Siz iyi olun da 🌸

İçinizi ferah tutun. Evet bir yandan kötüye de hazırlanın ama siz iyi düşünün iyi olsun. İnşallah güzel haberlerle geleceksiniz 🌸 Veren de alan da Allah. Eğer size tutunmazsa zaten sağlıklı bir döllenme olmadığı için tutunmuyor olacak. Rabbim geciktiriyorsa daha hayırlısı daha güzeli gelecektir. Siz iyi olun da 🌸
Çok teşekkür ederim gerçekten kımsenın bızı anlamadıgı zamanlarda bırbırımızı anlayıp destek olduğumuz ıcın 🙏🙏 o kadar ıhtıyacım var ki o kadar korkuyorum kı nolacak hıc bılmıyorım

Canım fotoğraf çekmedim, elime ulaşmadı daha depodan aldık hazırda olmadığı için 🌸 Anne yanı park yatağı aldık, sonrasında oyun alanı olarak da kullanılıyormuş. 3-4 yaşına kadar da yatar yani boyu falan yeter, sallanıyor da beşik gibi. Şu kendiliğinden sallanan ana kucağından aldım, inşallah bebiş de sever ve durur 🤣🤣 Bir de mama sandalyesi aldım. Çok erken ama valla taksitle ne satsalar alırım gibi şu ekonomide, tutamadım kendimi 🤣🤣🤣
İyi yapmışsın 😂 ana kucağı hangi markanınkini aldın ve ne kadar dı ?

X