Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Bebeğimin kalp atışını duydum bugün çok şükür 7+5 bugün benide listeye eklemisiniz adet tarihim 17 Nisan kalp atışı bugun
cinnabon cinnabon canım beni de alır mısın gruba
SAT göre 6+6 yum ulstrason 6+4 bugün karından kalp sesini dinledim
Yaş 29 ilk çocuk
Kızlar gözünüz aydın , sağlıkla gelsin bebişleriniz 🌸 aşağıdaki bilgileri tam olarak verirseniz sizleri listeye eklerim 💜
Tahmini doğum tarihi:
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:

Kızlar gözünüz aydın , sağlıkla gelsin bebişleriniz 🌸 aşağıdaki bilgileri tam olarak verirseniz sizleri listeye eklerim 💜
Tahmini doğum tarihi:
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Yaş 29
İlk çocuk
Hatay
Sat 23 nisan
Tahmini doğum tarih 28 ocak 2025
Kese görünümü 5. Hafta
Kalp atışı 6+4
🌸🌸🌸

Canım hem devlet hem özel doktorum bunu onayladı ilk gebeliğimde de bunu kullanmıştım bir sorun olsa söylerdi en azından biri herhalde bilmiyorum

Gorunce yazmak istedim benim doktorum da bu.markayi.onermedi otizme sebep oldugu kanitlandi dedi. Bazi.hamilelerin kullanimina uygun olabilir tabi sizin durumunuzu bilmiyorum sonrasinda internette arastirdigimda da sadece bazi hamislere onerildigini gordum ozellikle folik asit degeri dusuk kisilere. Bu surecte tabiki herkes kendi doktoruna guvenmek istiyo benimkisi sadece bu duyumdan dolayi sorumluluk hissettigim icin bilgiyi aktarmak

Gorunce yazmak istedim benim doktorum da bu.markayi.onermedi otizme sebep oldugu kanitlandi dedi. Bazi.hamilelerin kullanimina uygun olabilir tabi sizin durumunuzu bilmiyorum sonrasinda internette arastirdigimda da sadece bazi hamislere onerildigini gordum ozellikle folik asit degeri dusuk kisilere. Bu surecte tabiki herkes kendi doktoruna guvenmek istiyo benimkisi sadece bu duyumdan dolayi sorumluluk hissettigim icin bilgiyi aktarmak
Teşekkür ederim arkadaşım bu konuyu yarın gidince tekrar doktorumla konuşacağım. 🌸

Sizin durumunuz ilk okuduğum zaman beni çok etkilemişti. Çok zor bir durumdan döndünüz bebekleriniz ile birlikte. Şimdi de biraz karmaşık görünen, sizi üzen bir durumun içinde olduğunuzun farkındayım. Ancak karar almış görünüyorsunuz. İşin içinde doğrudan sizin sağlığınız için de riskler bulunduğu için, benim başıma gelseydi de düşünüp taşınıp vereceğim karar bu olurdu. Kendinizi bununla ilgili üzmeyin bence. Ayrica doktorlar ikiz hamileliği o denli riskli bulsalardı onunla ilgili de benzer uyarılar yaparlardı diye düşünüyorum
Ne kadar tatlısınız 🥰 evet durumu kabullenip kesinlikle karar verdim. Şimdi daha rahatım ama o gün geldiğinde nasıl olurum hiç fikrim yok ☺️ hakkımızda hayırlısı olur umarım 🙏🏻🌸

Ne kadar tatlısınız 🥰 evet durumu kabullenip kesinlikle karar verdim. Şimdi daha rahatım ama o gün geldiğinde nasıl olurum hiç fikrim yok ☺️ hakkımızda hayırlısı olur umarım 🙏🏻🌸
Canım o gün geldiğinde elbette üzüleceksin , için buruk olacak ama sonuçta bu vermen gereken bir karardı o gün üzülürsün ama sonra unutmalısın. Peki bir şey soracağım redüksiyon hangi iki bebeğe yapılacak ? Tek yumurta ikizi olana mı ?

X