Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Yani ben bu süreçte o kadar çok evham yaptım ki (yapım hiç öyle değildir) herhangi bir kaygı endişe istemiyorum hayatımda açıkçası. Aman bebek iyi mi kalbi atıyor mu sağlıklı mı diye devamlı endişeliyim benim derdim bana yetiyor 😂 başkalarının bana ben sormadan fikir vermesinden de hiç hoşlanmam boş konuşuyorlar çünkü 😂 yurtdışında transferden hemen sonra eve gönderiyorlar, 5 dakika yatmıyor bile kadınlar o zaman sadece bizimkilerin tutması lazım. Benim bulantılarım ve halsizliğim olmasa hayatıma tamamen devam ederdim, siz de nasıl mutlu olacaksanız öyle geçirin günlerinizi 🙏🏻
Kesinlikle çok haklısınız sizinde mi tüp bebek kaçıncı haftanız umarım sürecinizi en iyi şekilde atlatırsınız benimde 7+6 bugün hafif mide bulantım oldu gibi ama istifra etme boyutu kadar değil inşallah olmaz gerçekten zor mide bulantısı 🥺

Merhaba arkadaşlar, dün doktora gittik. Sat a göre 6-2 üstten ultrasonla 6-5 bebeğim. Kalp sesini dinledik. Kafama takılan doktor haftaya cuma tekrar gel, kalp atışlarının güçlenmesini bekleriz biz dedi. Tekrar göreyim dedi. Sizce bir sorun mu gördü? Videoyu defalarca izledim ama öyle cılız bir atım değil. Korkuyorum çok. Daha önce 2 kere kalbi durdu bebeklerimin. Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum
Merhaba ben de ilk doktor kontrolümde kalp atışına vajinal baktırdım ona rağmen doktor henüz yeni demişti sonraki gelişinde gelişimine bakarız dedi.2 hafta sonra tekrar gittim sağlıklı görünüyor dedi.Hemen kötüsünü düşünmeyelim sağlıcakla gelsin bebişlerimiz🌺

Kızlar benim de henüz çok minik ama sizce cinsiyeti ne olabilir 🌺

Eklentiler

• IMG_8385.jpeg
    IMG_8385.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 55
Kesinlikle çok haklısınız sizinde mi tüp bebek kaçıncı haftanız umarım sürecinizi en iyi şekilde atlatırsınız benimde 7+6 bugün hafif mide bulantım oldu gibi ama istifra etme boyutu kadar değil inşallah olmaz gerçekten zor mide bulantısı 🥺
Evet evet tüp bebiş benim de. 9+5 oldu, benim 6.haftadan beri bulantılarım çok fazla. Gerçekten zor oluyor.

Kızlar ebebek'te baya indirim vardı, ikinci üründe de %50 indirim vardı ekstra. Ben bugün yatak matak aldım hatta çok erken olduğunu bilsem de 🤣 düşünürseniz siz de bakın bitmeden 🌸
Ben dün epey bir bakındım, pahalı olan şeyleri sepete attım -bebek kamerası ve buhar makinesi- Trendyol fiyatına göre 400 lira daha pahalı görünüyordu ikinci üründe %50 indirim olmasına rağmen. Bazen yanıltıcı olabiliyor, dikkat edin. Erken ama ben de aldım bir sürü şey, hem devamlı zam geliyor hem çok hevesliyim n’apalım kenarda dursunlar 🤓🤭

Ay beni de yorumlayın 😊
Çözemedim erkek gibi duruyo ama😁
Yaa gerçekten tutuyor mı tahminleriniz 🤭 ben çook kız hissediyorum ama gebelde erkek hissediyor yakınlarım. Kaçıncı hafta fotoğrafında anlıyorsunuz? Bana da bakabilir misiniz 🤗
Tutuyor mu bilmiyorum ben plasenta yerine göre söylüyorum internette öyle yazıyordu😁😁 solda ise erkek sağda ise kız deniyor

Kese erkek gibi ama bilemedim😁😁 Çin takvimi de yanılmıyor diyorlar kızlar ben baktım bana kız çıkıyor sizler de bakın😍
Ya ben onu anlamadıö son adet tarihine göre mi yoksa hamile kaldığın aya göre mi giricez mesela benim sat 24 nisan hamile kaldığım ay mayıs oluyor. İkisinde de farklı cinsiyet çıkıyor

Ya ben onu anlamadıö son adet tarihine göre mi yoksa hamile kaldığın aya göre mi giricez mesela benim sat 24 nisan hamile kaldığım ay mayıs oluyor. İkisinde de farklı cinsiyet çıkıyor
Ben son adet tarihine göre girdim tüm sitelerden denedim hatta hepsinde kız çıktı😂😂

X