Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
4 haziranda betam 9242 çıkmıştı, yarına özelde randevum var sata göre 6+1 oluyorum kalp atışını duyar mıyım sizce

4 haziranda betam 9242 çıkmıştı, yarına özelde randevum var sata göre 6+1 oluyorum kalp atışını duyar mıyım sizce
Ben 6+2de duyamadım burada çoğunluk duyduğu için üzüldüm ama doktor normal olduğunu endişelenmemem gerektiğini söyledi haftaya tekrar gelmemi istedi duyamazsan moralini bozma vakti gelecektir 🙏🏻❤️

Kesinlikle çok haklısınız sizinde mi tüp bebek kaçıncı haftanız umarım sürecinizi en iyi şekilde atlatırsınız benimde 7+6 bugün hafif mide bulantım oldu gibi ama istifra etme boyutu kadar değil inşallah olmaz gerçekten zor mide bulantısı 🥺
kuzum benim mide bulantım 5te başladı 7de pik fena kustum sarı sAri oldu 8de birden kesildi yani sadece sabah açken coook hafif kazınıyo gibi oluyor midem şükür rahatım ama benim annem de hiccc midesi bulanmamış istifra bile etmemis. ona cektim herhalde

Kızlar dayanamadım yarına randevu buldum gıdecehım 3 de
Ay çok iyi yapmışsın. İnşallah güzel haberler gelir 🙏🏻🙏🏻🍀
Kızlar ebebek'te baya indirim vardı, ikinci üründe de %50 indirim vardı ekstra. Ben bugün yatak matak aldım hatta çok erken olduğunu bilsem de 🤣 düşünürseniz siz de bakın bitmeden 🌸
Neler aldın canım , resimleri varsa at bize de fikir olsun 😅

Ben 6+2de duyamadım burada çoğunluk duyduğu için üzüldüm ama doktor normal olduğunu endişelenmemem gerektiğini söyledi haftaya tekrar gelmemi istedi duyamazsan moralini bozma vakti gelecektir 🙏🏻❤️
Kişiden kişiye değişiyor sanırım duyamama ihtimalinide hazırladım kendimi doğruya doğru ☺️ sağlıklı olsunda duyamazsamda sabrederim artık 🥰

Umarım güzel haberler alırsın❤️ benim randevu da Salı günü 7+2 oluyorum bakalım 🙏🏻🫶🏻
Amin inşallah hepimiz güzel haberler alalım ❣️ maşallah ne güzel herkesin kendine göre bir telaşı, duymak istediği güzel haberleri, hayalleri var. Benim için bu yolculuk ilk, fazlasıyla heyecan, sevinç, ara ara korku ve nice duygular 🥲☺️

Amin inşallah hepimiz güzel haberler alalım ❣️ maşallah ne güzel herkesin kendine göre bir telaşı, duymak istediği güzel haberleri, hayalleri var. Benim için bu yolculuk ilk, fazlasıyla heyecan, sevinç, ara ara korku ve nice duygular 🥲☺️
İlk olunca dahada bilinmez oluyor gerçekten 🥹 bazen endişe kaplıyor içimi çünkü göğüs hassasiyeti hariç belirtim yok ama iyi olduğuna inanmak istiyorum ❤️ ay bide eskiye göre duygusallaştım arkadaşım sabah beni sevdiğini değer verdiğini söyledi ve bende ağladım 😂😂normalde yapmayacağım bir şey
Pozitif olmaktan başka çaremiz yok bu süreçte 🙏🏻

İlk olunca dahada bilinmez oluyor gerçekten 🥹 bazen endişe kaplıyor içimi çünkü göğüs hassasiyeti hariç belirtim yok ama iyi olduğuna inanmak istiyorum ❤️ ay bide eskiye göre duygusallaştım arkadaşım sabah beni sevdiğini değer verdiğini söyledi ve bende ağladım 😂😂normalde yapmayacağım bir şey
Hormonlardan dolayı bende daha çok duygusalım 😅 kesinlikle öyle, iyi düşünelim iyi haberler alalım inşallah 😘

Her şey çok güzel olacak canım inşallah 🙏🏻 hiç kötüyü düşünme. Bebişin iyi içerde geniş geniş takılıyor şu an 🌸😍

Eklentiler

• 20240606_230822.jpg
    20240606_230822.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 42
X