Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Evde olunca insan sürekli dinlemek ister ultrasonun bi zararı yok dıye okudum hep ama bunu dr.una sor yıne de ıstersen
Ultrasonda da kalp atışını dinlemek bebeği yoruyor demişti doktor. Hatta benim doktorum sadece bir kere 3 saniye falan dinletti bir daha dinletmedi. Bende bunu sürekli yapmam da bazen içime kuşku düşüyor o zamanlarda yaparım

Evet bende öyle oluyorum , yemek yemezsem çok halsizleşiyorum ve midem bulanıyor
aynısı biliyor musun çok acıkıp hızlıca karnımı doyuruyorum halsizliğm devam ediyor sonrasında midem bulanıyor bi kaç gündür buna dikkat etmeye çalışıyprım daha iyiyim. Yemeklerimi çok acıkmadan pişirmeye çalışıyorım

Canım daha önce kayıp yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Asla kendini suçlama böyle olacağı varmış herşey Rabbimin elinde . Allahım tez vakitte sağlıklı şekilde tekrar nasip etsinn

Nedir bu ilac canim bende kötüyüm cokk
Yaa şimdi gördüm. Çok üzgünüm. Geçmiş olsun. Şimdi burdan yazmam doğru olur mu bilemedim :/ ben yazayım ama doktorunuza danışmadan en azından aile hekiminize danışmadan sakın kullanmayın. Prilam Dr 10mg/10 mg doktorum akşamları yatmadan 2 tane geçmezse +1 tane de sabah al demişti. Sadece azaldı geçmedi içini okudum. 1 sabah 1 öğlen 2 gece aldım. Ertesi gün toparladım baya. Sonraki gün 1 sabah 2 akşam devam ettim. Şimdi hiçbir şey kalmadı. Bir ara bitti sandım. 1 gün hiç almadım. Her sey basa sardı şimdi hala kullanıyorum. Ama tekrar yazıyorum. Doktora danışmadan kullanmayın lütfen. Çok geçmiş olsun

Ben 11. Haftamı bekliyorum. Kürtaj demeyelim için çok kötü oluyor 5+5 ilk 3 kese göründü. 4. Kese 5+9 göründü. 2 tanesinin kalbi 5+9da dinledik. Dördünün de kalbini tam 7. Haftada dinledik.

Ben 11. Haftamı bekliyorum. Kürtaj demeyelim için çok kötü oluyor 5+5 ilk 3 kese göründü. 4. Kese 5+9 göründü. 2 tanesinin kalbi 5+9da dinledik. Dördünün de kalbini tam 7. Haftada dinledik.
Çok özür dilerim seni üzmek istemedim
Hayırlısı olsun inşallah

Ama ben gördüm ya orda ınıp kalkan bısı vardı ve çok çok çok derınden bır

Aşkım 4 tane maşallah nasıl oldu tedavi mi rabbim sağlıkla ilerlemelerini nasip etsin

Ben başından beri takip edemediğim için görememişim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Normal mi tüp bebek mi acaba . Eminim çok farklı duygudur
İkisi de değil aslında. Yumurta takibi. Gonal f ile yumurtaları büyütüp ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Hiç bu kadar yumurtam yoktu nerden çıktılar anlamadım maalesef iki tanesine redüksiyon denilen bir işlem ile yok edecekler. (Öldürecekler demek istemiyorum. Psikolojim alt üst) çok şükür diyoruz ne yapalım. Siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım

Aşkım 4 tane maşallah nasıl oldu tedavi mi rabbim sağlıkla ilerlemelerini nasip etsin
Amin inşallah hepimizinkini gonal f ve ovitrelle ile oldu. Biz de şaşkınız. 2 tanesini redüksiyon denilen bir işlem ile yok edecekler biraz zor bir süreç ama fikre biraz daha alıştım. Şükür vardır bir hayır heralde

Hakkında hayırlısı olsun. Senin için hangisi en iyiyse o olsun. Gerçekten çok risklidir dördüzler. Kendini kötü hissetme asla. Bazen beklemediğimiz şeylerde yaşayabiliyoruz.

Çok riskli ikiz gebelikler bile sağlıklı haftasında doğsun diye çok çaba sarf ediliyor. Hayırlısı olsun canım sana sağlıklı güzel iki bebiş gelsin inşallah

Hakkında hayırlısı olsun. Senin için hangisi en iyiyse o olsun. Gerçekten çok risklidir dördüzler. Kendini kötü hissetme asla. Bazen beklemediğimiz şeylerde yaşayabiliyoruz.
Amin hepimiz için hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun. Hep böyle dua ediyorum. Yaşamaları imkansızmış zaten. Benim de hayati tehlikem varmış. Doğal yol ile olmadığı için vücudum hazırlıklı değilmiş. Dördünü de kaybederiz dediler. Vardır bir hayır mutlaka mucize bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…