Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
6+1 de vajinal ultrasonda kalp atışını duydum 7+2 de karından 🥰❤️🙏🏻
Kızlar nasılsınız , umarım her şey yolundadır 🌸Kese ve kalp atışı görenleriniz kaçıncı haftada gördüklerini yazabilir mi , tabloyu güncelleyelim ☺️

@orchagoci canım senin bir de kürtaj olacaktı galiba ne durumdasınız ?
@Kaya burcu
@nnurrcann
@Denizzz000
@Ayyayya
@adaa00
@Tugcelif4264
@whiteswan98
@pankekkk
@fehva1
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi
@suheddaaaa
@dikloron
@kub111
@aysoo1831
@goldenswan
@Hatun AYYILDIZ TEK
@flamenko
M Minikkedi00
@Lady Luck
@mervesusam
@Papatya445834
@sansyanimda
@Dodine
@partalina_
@mellness87
@zey62
@fnd05
@Zuzushh the YARGI Machine

ya inanmak istemiyorum böyle olduğuna 😔 çok mu kanaman var
Yok peçeteye geldi kırmızı kahve karısık avuç ıcı kadar ama kasık ve bel agrısı benı yıkıyor bende inanmak istemiyorum ağlamaktan ıcım çıktı 🥺 ama galiba bıraktı gıdıyor bugünde öyle dua etmıstım Allah'ım kürtaja gerek kalmasın düşecekse kendiliginden düşsün doye dua kapın acıkmıs demekkı

Yok peçeteye geldi kırmızı kahve karısık avuç ıcı kadar ama kasık ve bel agrısı benı yıkıyor bende inanmak istemiyorum ağlamaktan ıcım çıktı 🥺 ama galiba bıraktı gıdıyor
Hemen kötü düşünmesek , belki bir umut vardır hala. Bu kanamayı bir çoğumuz yaşadık ve şu an bir problem yok. Belki seninki de öyle bir şeydir. Pazartesi mi gidecektin farklı doktora

Hemen kötü düşünmesek , belki bir umut vardır hala. Bu kanamayı bir çoğumuz yaşadık ve şu an bir problem yok. Belki seninki de öyle bir şeydir. Pazartesi mi gidecektin farklı doktora
Çarşamba ya kanama dan degılde bu adet agrılarım basladı bel ve kasık ondan anladım ilk düşugumde de böyle olmuştu

İnşallah bir dahaki sefere sağlıklı bir gebeliğin olur canım 🙏🏻 tez zamanda , kendini hazır hissettiğinde sana gelsin bebeğin inşallah 🌸
Mart nisan annesı olurum velkı ben de 🥺🥺🥺 çok zormuş gerçekten ıkıncı dusugum ama ılkınde sadece kese vardı sımdı bebek de var aklıma hep dıyorum acaba ben mı bı hata yaptım acaba ben mı agır kaldırdım ben mı yanlıs bır hareket yaptım hep kendimi yıyıp duracağım 🥲🥺

Mart nisan annesı olurum velkı ben de 🥺🥺🥺 çok zormuş gerçekten ıkıncı dusugum ama ılkınde sadece kese vardı sımdı bebek de var aklıma hep dıyorum acaba ben mı bı hata yaptım acaba ben mı agır kaldırdım ben mı yanlıs bır hareket yaptım hep kendimi yıyıp duracağım 🥲🥺
Canım hiç öyle şeyler düşünme , bebeğin bu dünyada yiyecek ekmeği varsa sen damdan atlasan bile hiç bir şey olmaz. Burada bi arkadaşımızın doktoru demişti bebekler ahtapot gibidir eğer isterlerse sıkıca tutunur diye bence doğru bir söylem. Güzel haberlerini bekliyoruz 🌸

Canım ben de de var demiştim de senin kaç haftalıktı bebiş ben de deneyeyim ona göre ve cok ugrastırdı mı kolay mı buldun
Bugün 8+2 canım. Bebe yağı sürdüm karnıma önce , doktorun ultrasonu koyduğu yerlere koydum 1-2 dk falan uğraştım. Biraz derinden geliyor ses ama geliyor 🤩 çok uzun süre tutmamaya çalıştım zararlı olabilir diye düşündüğüm için ☺️

X