Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Geçen sene ben de dördüzlere gebeydim, doğal gebelik değildi. Doğal gebelik olmayınca sonuna kadar gitmesi çok zor oluyormuş. Nasip olmadı erken Doğumla kaybettim bebeklerimi. Bazen elimizden gelen bir şey olmayınca bazı şeylere mecbur kalıyoruz. Rabbim sizin için de kolaylaştırsın bu süreci.

Amin inşallah. Kaybınız için çok üzgünüm. Neden 2 tanesini redüksiyon yapmadılar? Siz mi istemediniz?

Kesinlike senin içinde daha az stresli bir hamilelik geçer. Kalan ikisi de sağlıklı şekilde ilerler güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah

Doktorumu aradm da progestanı bırak sökülmen kolay olsun dedı zaten kalp atısı kan akımı yoktu soylemıstım üzülme bır adet sonra yeniden baslarız dedı
Canım çok çok üzüldüm ya çok kötü bir duygu yaşadıklarının aynısını ben yaşadım düşük olarak değil ama düştüğüne neredeyse emindim. Allahım inşallah en kısa sürede versin

Amin inşallah. Kaybınız için çok üzgünüm. Neden 2 tanesini redüksiyon yapmadılar? Siz mi istemediniz?
İlk gebeliğimdi, bebeklerim çok sağlıklıydı. Kıyamadık hiçbirine. Doğduklarında da o kadar güzellerdi ki yaşasalar ne kadar tatlı bebekler olurlardı kimbilir. Bu kayıp çok büyük bir yıkım oldu benim için. Ama hayat devam ediyor, yeni bir gebeliğim var artık. Rabbim inşallah bunu bağışlar bize. Şimdi bile ağlayarak yazıyorum bu satırları. Çok ciddi bir imtihan. Henüz kalp atışı duymadım inşallah bu hafta duymaya gideceğiz yine tedaviyle gebe kaldım ama tek embriyo konuldu en fazla tek yumurta ikizleri olur inşallah ama bu da diğerine nazaran daha az korkutuyor beni. Rabbim bebeklerinize alacak nefes versin inşallah. Tüm bebeklerimize alacak nefes uzun ömür hayırlı gelecek versin inşallah

Başınız sağ olsun. Amin inşallah. 2 tanesi için 11. Haftadan sonra redüksiyon yapılacak. Çok çok üzülüyorum. Ben de kıyamıyorum ama yaşadıklarınızı yaşayacak olma ihtimalimin çok yüksek hatta kesin olduğunu anlattılar. Hepsini kaybetmektense 2 tanesinden vazgeçerim diye düşündüm. Önünmde çok zorlu bir süreç var. Şuan belki çok rahat yazıyorum ama benim de bebeklerim çok sağlıklı şuan dördünün de kalbi gümbür gümbür. Doktor da dedi bunlar birbirinden gürbüz diye. Hal böyleyken öldürme fikri nefesimi kesiyor. O gün gelince ne yapacağım bilmiyorum. Beni uyutmalarını rica edeceğim. Ama farkındayım. Buna mecburum. Ailemin yarısı doktor ve hepsi buna mecbur olduğumu kabul ettirdiler. Şuan için sadece bu duyguyla baş etmeye çalışıyorum. Allah başta size sonra hepimize sabırlar versin

Çok teşekkür ederim cnm

Arkadaşlar,dün acile gittim aşir ağrımdan dolayı!biliyorsunuz kürtaj olmuştum,.rahim duvarı inceliği 0,6cm tespit edildi.çok korkuyorum.çok üzgünüm nasıl olucak daha anne olmazsammmm psikolojim bozuldu

Arkadaşlar,dün acile gittim aşir ağrımdan dolayı!biliyorsunuz kürtaj olmuştum,.rahim duvarı inceliği 0,6cm tespit edildi.çok korkuyorum.çok üzgünüm nasıl olucak daha anne olmazsammmm psikolojim bozuldu
Canım kaç olması gerekirken seninki 0,6 cm. Bana kötü gelmedi 6 mm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…