Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ay canımın içi çok sevindim. Stres olmakta çok haklısın ama üzülme annesi ben inanıyorum bebiş sağlıkla gelicek

Çok gecmis olsun canim yat dinlen bol bol yanina birini cagirabilirsen super olur oglun ile ilgilenir en azindan

Merhaba yaş 35
3.cocuk
Ankara
Sat.26nisan
Tahmini doğum tarihi 31ocak ama öncekiler sezaryen bu da sezaryen olacak inşallah sağlıkla gelsin
Bayramdan sonra doktora gideceğim 8.haftada inşallah betahcg sağlık ocağında baktırdım pozitif

Canım çok geçmiş olsun dikkat et dinlen sende Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah koyunseyler düşünme yormamaya dikkat et kendink

İnsallah canim. Hepimiz saglikla kavusalim minnoslarimiza. Doktorun enerjisi bile o kadar etkiliyor ki.
Kesinlikle öyle. Mesela dün doktor kalp atışı dinlemeye çalıştı alamadık ben korktum ekrandan gösterdi kalp hareketini bak burda var dedide öyle rahatlattı beni doktor tavrı çok önemli.

İlk sancılar kasılmalar da biraz zorlu oluyormus genelde ozaman fikirler degisebiliyormus şuan bilmediğimiz için tabi çok bı yorum yapamıyoruz
Ben 3 kez böbreklerden taş düşürdüm doktor bana hep senin doğumun çok kolay olacak ilerde diyordu ondan da etkilendim sanırım. Doğum sancısı ile eş değermiş böbrek taşı ağrısı biraz antrenmanlı hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…