Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Zofere baslama derim... gece yatmadan iki prillam iç gerekirse oglen bir daha gerekirse akşam bir daha... ama bunlardan fayda göremezsin zaferi şok hayatına... tercubeliyim umarım dinlersin...
Fayda goremezsen zoferi sok hayatına.. yanlış yazmışım

Zofere baslama derim... gece yatmadan iki prillam iç gerekirse oglen bir daha gerekirse akşam bir daha... ama bunlardan fayda göremezsin zaferi şok hayatına... tercubeliyim umarım dinlersin...
Doktorda öyle dedi prilam işe yaramazda kusarsan zofer kullanırsın dedi. Prilamı aldım henüz zoferi almadım zaten canım. Kızımdaçok içtim zofer umarım bunda ihtiyaç duymam

Merhaba canım hoş geldin aramıza sağlıkla gelsin bebişin
Kalp atışı ve keseyi hafta olarak ne zaman gördünüz ?

Hoş geldin canım , sağlıkla gelsin bebişin sürpriz yumurta olmuş
Şehir neresi ? Bir de tahmini doğum tarihi nedir ?

Herkese merhabalaaaar artık yazılanları okumayıp üye olmaya karar verdim benim gebeliğim haftasıyla uyumlu değil en son doktorumuz 7+2 dedi cinsiyet tahminlerinizi de alırım
İyi yaptın canım , hoş geldin aramıza
Eğer aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya da eklerim seni

Tahmini Doğum Tarihi:
Kese Görünümü (hafta olarak)
Kalp Atışı (hafta olarak):
Varsa Cinsiyet tahmini:

Hoş geldin canım , sağlıkla gelsin bebişin sürpriz yumurta olmuş
Şehir neresi ? Bir de tahmini doğum tarihi nedir ?
evet öyle oldu, Kırşehirdeyim

Ya şöyleki benimki geç döllenme olduğu için henüz bi takvim belirlemedi dr, bu cuma kalp atışına gidince ölçüm yapar netleşir inşallah

Kaçıncı çocuk:2. ( 1. Tüp bebek)
Sat:29 mart (ama geç döllenme dedi doktor)
Tahmini doğum tarihi belli olmadı geç döllenme olduğu için
Kal atışı:7+2
Benim bir tane kızım var yine kız hissediyorum

Arkadaşlar internetten baktım gerekirse 3 tane prilam alın ama zofer kullanmayın ilk 3 ay zofer yarık dudak riskini artırıyormuş. Lütfen önemli zoferden uzak durun. Prilam çok daha güvenli. İlk 3 ay parol dahil bütün ilaçlardan mümkün mertebe uzak durun. Baş ağrısından ölseniz de içmemeye çalışın. İlk 3 ay organların temeli atılıyor çok önemli.

Son düzenleme:
Aynen bsy yapamiyorum şuan cnm.
8+4 canım. 7. haftanın başından beri hafif hafif vardı bulantı. 8. haftada iyice arttı, prilam da kullanıyorum biraz bastırıyordu ama dün zirveyi gördüm resmen
Kuzum 5.haftada başladı bulantım 8haftayi geçtik hala daha deli gibi bulanıyor ve çıkarma oluyor.
Bnm de televizyon telefon nere bakarsam bakmazsam da bulanıyor.prilam kullandığım halde.

Kizlar cumadan sonra pazar akşam yine kanamam oldu uykumdan uyandım.wc gittim top gibi bsy bı düştü .bağırmaya başladım eşime acile gittik serum vuruldu kanama durdu gönderdiler.dun Dr a gittim kontrole .yolculuk ilişki yasak .rapor aldım okula gitmiyorum haftaya da gitmem heralde.progestani akşam sabah devam dedi.kesenin etrafında kanama alanı varmis.fitille inşaallah gecer.kanama alanı olan arkadaşlar nasıl yaptınız sizler.cuma bnm kanamamdan sonra oğlum da evde kaza geçirdi.mutfak kapisinin cami boydan boya.sen oynarken git cama çarp.tabi tuzla buz cam oğlum kapının öbür tarafına geçmis camlarla kolu kesildi ilçede dikilmedi il de üniversite hastanesine sevk yaptılar o kanamalı halimle ambulansla gittik.ahh herşey üst üste geldi.sukur oğlumda bende iyim ama o korku cok kötü.

çok şükür güzel geçti kontrolümüz sata göre 7+6 ama doktor 8+1 dedi kalp atışları da güzel dedi gösterdi kalbini filan herşey yolunda dedi. Çok şükür Rabbime HCG yi de sağlık ocağı istedi gebelik takibi için. Hiç bakılmadi hastane kese görününce. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Cinsiyet erken ama bana erkek gibi geliyor gerçi herkes kız diyor ama

Eklentiler

• IMG-20240604-WA0000.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 68
ya çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah bundan sonrası kolaylıkla geçer

Canım çok çok geçmiş olsun her şey İst iste gelmiş oğlun içinde çok üzüldüm. Valla inanır mısın bilmiyorum ama nazar değmiş bence size. Üzerlik yakın evde , bol bol nas felak oku. Allah çocuklarını sana bağışlasın
Bende de kanama alanı var. Hep yatıyorum. Kanamadan sonra kahverengi lekelenmem olmuştu azaldı iyice. İnşallah seninki de geçer kısa sürede

Çook geçmiş olsun İçini ferah tut ama stres yapmamaya çalış. Benim de aynen öyle pıhtılı kanamam oldu, 15-20 gün boyunca tamamen yattım yerimden kalkmadan. 2 günde bir iğne, günde 3 kere de progestan fitil kullandım. Bol bol su içip dinleneceksin başka bir çaresi yok maalesef. C vitamini de iyi geliyor diyorlar. Bununla gelmiş geçmiş olsu. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi

Çok saol cnm .amiiin inşallah yaaa inanmaz miyim bende nazar diyorum valla ya.nas Felak Ayetel Kürsi ihlas Fatiha 7ser kez hergun okuyorum aslında.kanama kahveye dönüyor tam bitti derken hoop bidaha.
Çok saol cnim.2kez fitil dedi dr.igneyi bırak dedi.3 güne bı vuruluyordum.insallah sağlıcakla alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…