Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Çok gecmis olsun canim yat dinlen bol bol yanina birini cagirabilirsen super olur oglun ile ilgilenir en azindan
Saol canım.kardeslerim merkezde ben ilcedeyim herksin çocuğu okula gidiyor.annem yok zaten.annem olsa gelirdieşim yardimci olmaya çalışıyor saolsun.
Canım çok geçmiş olsun dikkat et dinlen sende Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah koyunseyler düşünme yormamaya dikkat et kendink
Saol canım benim

Yaa benim de dün Dr kan idrar istemişti merkezde.ben de ilcedeyim geç çıkacak görünüyordu sonuçlar.gostermeden geldim.bugun bı baktım TSH düşük sınır 0.35 olması lazım.benim 0.28cikmis.t3mu t4 mu neydi yüksek sınırda.

Canım benimde pıhtılı kanamam oldu hatta baya adetin yoğun günü gibi bir kanama karın ve bel ağrısı vardı. Ben düştğ dedim ertesi gün doktora gittim çok şğkürki iyidi kalbinide dinledik bu kanamadan 3 4 gün yine leke olarak devam etti ama rahatladım resmen yoksa hala sızıntı şeklinde kama olacaktı muhtemelen biriken kanı attık

Endişelenme canım herkesin 5 haftası boş gözüküyor sabretmen gerek

Yazabiliyorsun canim benimki direk multivitamin basladi bu gebelikte gece yatarken ucersen iyi olur
Lady Luck kuzum senin göğüs hassasiyeti var mi? büyüdüler mi ya da
Var canim benim büyümüyor ilkinde de büyümedi
Aranızda şimdiden sezaryen düşünen var mı? Benim gibi
Ben ilki sezaryeni de kendim istemistim elletemem orami burami

Karalahana yasak, brokoli karnabahar zaten mevsimi degil, soyali urunler yok. İlac sabah ac karna icilecek.
Bir de 1 ay sonra kan vermeye giderken ilaci icmeden git. Kan verdikten sonra ilac al dedi.
Ay iyi oldu bunları söylediğin teşekkür ederim canım bir ayda düşürürüz bu yüksek değerleri umarım
Ne güzel canım sen içini ferah tut haftaya her sey çok güzel olacak ❣
Çok teşekkür ederim herşey güzel olsun

Benimde hafif hafif var suan bulanti ama digru dusgun bisey yiyemiyorum ev işlerini de kocama kitledim ama bebem sagolsun evin icine ediyor asla toplu kalmiyor 2 bebeli halimi dusunemiyorun doktora midem bulaniyor deyince oh oh cok guzel diyor
Ya o doktor kesin erkek bu bulantıyla yaşamanın zorluğunu bilmiyor kesin
Hoşgeldin , Sağlıkla gelsin canım bebeğin , ekledim tabloya
Hoşgeldin canım sağlıkla gelsin bebişin
Hoş geldin canım , aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya eklerim seni
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Merhaba
Yaş 30
3.gebelik sürpriz bebek
7+2 den selamlar herkese benimde ekler misiniz
Merhaba canım , hoşgeldin bilgilerini tam verirsen tabloya eklerim seni
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Canım kaybın için çok üzgünüm çok şükür diğer bebeğin sağlıklı Allah onu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Aranızda şimdiden sezaryen düşünen var mı? Benim gibi
Bennn hatta ben genel anestezili istiyorum
Hoş geldin canım , sağlıkla gelsin bebişin

Yüksek olması dert düşük olması dert doktora mutlaka hatırlat canım bebeğin gelişimi için bu tsh hormonu önemliymiş

Kızlar birinci kese 4 gün önce 2.kese bugünün sizce kese buyumemiş mı ölçüler den anlayan yorum yapabilir mi lütfen Eki Görüntüle 3437133 Eki Görüntüle 3437134
ikisi farklı yerlerde mi yapıldı, aynı yerde bakılsa bile büyütme olcegini yüzde kaç yaptigi karsidan bilinemez, dolayısıyla mm hesabı yoksa değerlendirme yapmamız savma olur, iki günde zaten çok da fark olayabilir, hiç böyle ufak şeylere endişe yapma, doktorlar bilir en doğrusunu, biz her şeyi anlamaya calisiyoruz ama tıp oluyan onlar en nihayetinde, hiç dert yapma

Mm yazıyor canım ikisin de de 0.4mm artmış çok moralim bozuldu evet farklı hastaneler ama yinede bu kadar az artmazdı herhalde rabbim kimseye yaşatmasın çok zor

Kızlar bunun üzerime bugün vajinada yanma hissediyorum leke ya da kanama yok. Ağrım da yok sizce normal mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…