Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Kızlar bu ilacı ağızdan mı alıyorsunuz yoksa fitil olarak mı kullanıyorsunuz doktorum hiçbir şey demedi bana ben ağızdan alıyorum sizce fitil olarak daha mı etkilidir

Çok geçmiş olsun canım benim

Kızlar bu ilacı ağızdan mı alıyorsunuz yoksa fitil olarak mı kullanıyorsunuz doktorum hiçbir şey demedi bana ben ağızdan alıyorum sizce fitil olarak daha mı etkilidir
Eki Görüntüle 3436929
Vajinal fitil olarak alıyorum ben. Doktorum böyle daha etkili olduğunu söyledi, çok zorlanırsan anca o zaman ağızdan al ama ağızdan aldığında yan etkilerini daha net görebilirsin demişti.

2. Çocuk
İstanbul
Mayıs 2
Tahmini doğum tarihi sezeryan olduğu için Ocak
Kese görmedik 4+5
Kalp atişi 06/14 randevu
Erkek

Arkadaşlar benim de kanamam oldu doktora gittim ultrasonla baktı. bebeklerden biri geriden geliyor düşebilir hazırlıklı ol dedi. Daha sonra birkaç gün kahverengi pihtili akıntı oldu sonra az biraz kırmızı kanama olunca doktora tekrar gittim biri düşmüş. Düşenin kesesinin bir kısmı hala duruyor doktor yavaş yavaş atılır o dedi kendi kendine. Diğeri iyi durumda çok şükür. Kalp atışıni duyduk. Aslında önceki kontrolde kalbinin hareket ettiğini gördüm ama kanama olunca o panikle dinlemek aklıma gelmedi.
cinnabon 8+6 kalp atışı listeye ekleme yapabilirsin.

Kayıbın için üzgünüm arkadaşım ama geride kalan miniğin için sağlıkla alırsın inşallah kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…