Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Muhakkak her bebek farklı tepki verir ben kızımda prima premium care ile başladım sonra sleepy e geçmiştim gayet sevmişti. Amaokadar ucuza bulmuşken almak isterdim doğrusu
Sok markette bir alana bir bedavaydi almak istedim ama yenidogan bulamadim

Bende geçen kanamam olduğunda gittim devlete acil vermediler
Acil olduğu için vermemişlerdir belki. Bizim buradaki hastane veriyor
Canım ben hep açım köpek gibi doyduğumuda anlamıyorum geçen dişarda yemek yedi 2 saate yine canım başka bişey istedi hep istiyor şuanda bile acım elma yedim kesmiyor camış gibi olcam diye korkuyorum ya
Ahaha bende aynıyım

Kizlar cok az lekelenmem oldu. Kostur kostur acile gittim. Doktor olabilir ilac kullancak bisey yok dedi. Karindan ultrason bakti kese duzgun fln dedi. Ama kesenin ici bombos 5+3de hic bisey gorunmez mi ya? Bos gebelik olabilir mi dedim? Haftaya bir daha gel bakalim dedi. Kafam karman corman. En son 3 gun once 9000 betayi gormustum. Bir daha kan vermedim.

Canım bende 5. Haftamda gittiğimde kese içi boş görünüyordu endişelenme. Bugünreglime göre 6+1 im acile gittim kese içinde gördük yaramazı. Haftaya gel kalp atışı dinleyelim dedi. Hiç korkma sen bıcırık haftaya görünür

Teoriye göre erkek canım, gelişimi de erkek; önce sağlıkla sonra gönlünüzce olsun minnoş
Ben tam tersi diye biliyorum ama. Karından usg ile bakıldığında ayna gibi düşünmek gerekiyor. Sağdaysa kız soldaysa erkek. Bebiş görüntüde sağda bu durumda kız olması gerekmiyor mu

kuzum yolk sac görünüyo 5+3 5+2 gibi sonra bebek oluşmaya başlıyor o haftanın sonlarına 6. haftaya doğru

kızlar cildiniz ne durumda güzelleşti mi yoksa sivilce mi çıkıyo? yoksa sivilce çıkıyordu da bu aralar kesildi mi

kızlar cildiniz ne durumda güzelleşti mi yoksa sivilce mi çıkıyo? yoksa sivilce çıkıyordu da bu aralar kesildi mi
Benim cildim güzelleşmeye başladı canım ara ara sivilcelenirdim falan ama şuan durgun ve fresh bi görüntü var. Seviyorum cildimi şu sıra :)

Benim cildim güzelleşmeye başladı canım ara ara sivilcelenirdim falan ama şuan durgun ve fresh bi görüntü var. Seviyorum cildimi şu sıra :)
valla adına sevindim arkdasimm benim çenede çıkmaya başladı iki tane misminicik hadi hayırlısı

bende de iştah var midem izin vermiyor allahtan tatli deyince bile midem kalkiyor
Yerleşme kanamasi olabilir canim yine de dikkat et yorma kendini
Canim çok üzüldüm geçmis olsun şimdiden rabbim ogluşuna güzel ömür versin bi kaç ay sonra tekrar denersin❤
İlk bi sivilcelendi regl donemi hep cikar simdi gayet düzgün

Ay kızlar benim dün akşamdan beri aşırı midem bulanıyor ve çok gazım var
Dün kontrole gittim ben doktora aynısını dedim, prilam'ı günde dört tane yutabilirsin onu artır dedi. Gaz içinde yürüyüşü biraz artırabilirsin kendini çok yormadan dedi. Ben kanama yaşadığım için iki kez, yerimden pek kalkmamaya çalışıyordum. Hafif hafif yürüyüş yap, yavaştan normal hayatına dön kendini dinlendirerek dedi bana. Bir de progestana devam ediyorum hala günde 1 tane, o da bulantı yapıyor olabilirmiş. İnşallah onu da bırakacağım haftaya. Progestan kullanıyor muydun sen de?

Progestanı vajinal fitil olarak günde 2 tane kullanıyorum. Doktor midesi çok bulanan bir arkadaşıma Progestandan kaynaklandığını ve fitil olarak kullanmasını önermiş. Öyle bir rahatsızlık vermiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…