Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Evet aynı yerde yaptirdim. Suan icin cok uzgunum ama hayirlisi neyse o olsun.

Kese

N gayet güzel görünüyor canım doktorla konuştunmu tekrar baktımı keseye
Cuma gittim zaten yani 2 gun once.Bugun de kendim gidip kan verdim.. Betayi doktor istemedi. Hatta o birak artık takip etme dedi. Deger dusuk dediğimde de evet benim görüşüm de dusuk oldugu yonunde dedi. Ama kese göründü bakinca. Iletisim numarası yok doktorun. İçim daraldı acile gitsem acaba bakarlar mi Burada dogum hastanesi var ama aciline ilk hamileligimin ilerleyen dönemlerinde bebegim gün boyu kipirdamadiginda gitmiştim. Simdi girsem ne derler ultrasonla bakarlar mi bilmiyorum.

bi de tecrübeli annesin ya sabret annesi cuma günü inşallah duycaksin. darısı da bizim başımıza hepiniz duyalım kolaylıkla sağlıkla alalım stres olmayalım
Valla bende kendimi öyle sanıyodumda değilmiş her hamilelik sıfırdan başlatıyomuş insanı bununla anladım amiiin canım amiin inşallah

Kese göründükten sonra betaya bakmaz doktorlar bence içini karartma. Ama çok aklın kaldıysa bir uzman doktora danış sor.

Kötü düşünme canım inşallah hayırlı haberler alırsın

Bende geçmeyen bir iştahsızlık var canım hiç birsey çekmiyor ve ne yesem midem de eksime yapıp kusturuyor beni. Tatlıyı hayatımdan çıkardım resmen çünkü görünce bile midem kalkıyor bir kaç kez yedim çok kötü kustum ama yüksek tansiyon sebebi ile tuzlu gidalarda belli bireyler yiyebiliyorum ne yapacağımı şaşırdım

Bende de geçmeyen bir iştahlılık var

Tatlıyı benim de canım hiç çekmiyor ama hiç kusturmadı. Bazı hamileler senin gibi oluyor. İlk 3 ay bizim yediklerimiz bebeği pek etkilemiyor 3 aydan sonra önemli. O yüzden kafana takma şimdi

Evet dediğin gibi bu aydan sonra inşallah değişir
Yemek yemeyi özledim çünkü

Merhaba kızlar
Benim arada kanamam oluyor ya akıntı gibi az ama aklıma takıldı. Koyu renkti, bugün açık renk geldi telaşlandım. Doktora gittim şu an yedi haftalık civarı kalp atışını duyduk. Kanama alanı da yok dedi ama neden oluyordur kanama acaba?

Kızlar selam benim 31 mayısta beta hcg 148 çıkmıştı. Kasılmalar ara ara az az oluyor. Çok uzun yürüme veya temizlik falan yapmıyorum.
Bugğn yani 3 haziranda iç çamaşırımda koyu az bi leke gördüm korktum. İlk hamilelik yaş 37
İlk gebelik kontrolüm cuma veya cumartesi demişti doktor. Onu bekliyorum ama sizin deneyimlerinizi merak ediyorum kızlar

Tekrar beta verdiniz mi?

İnş cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…