Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ben çıktım muayeneden. İyi değil malesef. Kese ve yolk sac var ama sönmüş saglikli gibi görünmüyor dedi. Düşük olmazsa cuma günü doktoruna git ilaç verebilir başlatmak için dedi. Cok uzgunum ama hayırlısı böyleymiş diyorum.
Hepiniz saglikli, sorunsuz hamilelikler geçirin insallah. Bebeklerinizi de sağlıkla kucağınıza alın. Bana nasip değilmiş.

Yaaa canıııımmm çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun yine de bir umut cuma günü için içini ferah tut Allah büyük

Çok geçmiş olsun canım

Çok üzüldüm canım benim. Ne diyeceğimi bilemiyorum dilerim sağlıcakla kucağına alacağın günler gelir. Çok geçmiş olsun

Ya inan çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah bi mucize olur bizi haberdar et durumdan

Merhaba hayırlı olsun yerleşme kanaması olabilir diye düşünüyorum

Çok çok üzgünüm canım.. inna ne yazacağımı bilemedim umarım cuma günü mucizeler seni bulur..

Kızlaaar selam
Aşırı bulantıdan dayanamayıp acile gittik. Bebekimi gördüm kalp atışıda görünüyor ama küçük olduğu için net duyamadık salı günü gel net duyarız dedi doktorum prilam ve zofer yazdı umarım rahatlarım. son regl e göre 6+1 usg de 6+3 çıktı bebiş ekliyorum görüntüyü

Eklentiler

• IMG_20240603_215823.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 53
bi sonraki seferi en kısa en kolay yoldan nasip etsin allah. yüreğini ferah tut inşallah

bu zoferi isviçre’de kesinlikle yasak, orda izin veriyorlar yani. askim bi de senin göğüs ağrın olmuyordu di mi

Günaydın grubumuzun güzel hamişleri

Kızlar ya ben sabahları çok aç uyanıyorum sizde de varmı bu durum yoksa benim oburluğumdan mı
Canım ben hep açım köpek gibi doyduğumuda anlamıyorum geçen dişarda yemek yedi 2 saate yine canım başka bişey istedi hep istiyor şuanda bile acım elma yedim kesmiyor camış gibi olcam diye korkuyorum ya

Çok geçmiş olsun canım inşallah kısa zamanda gene güzel haberler alırsın durumdan gene haberdar et bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…