Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Yok cnm doğum sonrası analık izni Cumhurbaşkanı açıklama yaptı ama detay yok henüz

Firmalarla nasıl iletişime geçiyorsun canım Ve sonuç ne kadar sürede çıkıyor biliyor musun?

Allah korusun, iyi dusun iyi olsun canim. Benim sadece uçlarda hassasiyet var o da dokunursam. Oyuzden tam hassasiyet var ya da hamilelik belirtisi diyemiyorum.. Cunku onceki hamileligimde boyle değildi. Baya baya büyümüştü ve göğsümün genelinde hassasiyet vardı.
Bu hamileligimde Kasik agrisi, bel agrisi vs oluyordu birden bıçak gibi hepsi kesildi. Suan hiç hamileymiş gibi değilim.
Bulantim falan da yok.
Beta sonucunu bekliyorum bakalım. Doktor randevun ne zaman?

evet allah korusun tabii ki ama aklıma kötü senoryalor geliyor allahım korusun bebeklerimizi
hormonal adaptasyon oluyor, yani vücut hcg yükselişine alışıp semptomlar durmuş gibi gelebiliyor, Allah korusun hepimizi öyle seylerden, doktorun bilir en iyisini bu arada, bol şans, endiselenme

Kızlar bende ortalıkta belirtim yok bi sorun mu var diye geziyodum ama dünden beri okadar kötüyümki okadar hayat kalitem düştü ki anlatamam şuan bulantıdan tek bir iş bile yapamıyorum resmen. Halinize şükredin ve dua edin bulantı kusmadan devam etsin gebeliğiniz

Ay insallah allah gonlune gore versin. ama senin daha yolun varmis. Ben 40 a merdiven dayadım Bunda kiz oldu oldu olmadı 2 erkek anasi olarak hayatıma devam edicem.

Benim kız kardeşim olmadığı için hep bi kız çocuğum olsun arzusu vardı içimde.
Ama senin de dediğin gibi ilk bebekte bukadar degildi.
Bir de kızlar daha sakin oluyor diyorlar. Dogdugu andan itibaren hayatımızı kaydırmaya basladi bizim oğlan. Hala da devam ediyor son sürat Cok duraksiz. Iki kişi zor basa cikiyoruz disari cikinca. Evde desen surekli koltuk, masa tepelerinde.Surekli kollamaktan, bir sey olacak diye endişelenmekten 2.5 yilda 10 yıl yaslandim resmen

eşim de negatif düşünme diye beni uyarıyor sürekli ama annelik içgüdüsü mü nedir sürekli endişelik hali anlarsın ya canim. allah kolaylaştırsın zorlaştırmasın hiçbir şeyimizi inşallah. göğüs hassasiyetim şöyle normal zamana göre yine var ama ilk 7 haftaya kadar olan süreçtekine göre az ( tabii evet inşallah vücudumuz uyum sağlıyordur da ondan böyle oluyordur. bu ayın 6sına aksilik olmazsa çünkü birden erteleyip haftaya veriyorlar 10. haftadan öncesin diye. geçen haftaydı normalde 8den önce gelme diye bu haftaya ertelediler. valla türkiyedekiler çok şanslı bu konuda.

Allah kolaylastirsin canim. İnşallah kısa sürer bulantilarin. Benim ilk gebeligimde de olmadı bulantı. Ama diğer belirtilerim baya uzun sürmüştü bunda birden kesilince insan tedirgin oluyor. Yoksa zaten kim ister ki midesi bulansin. İnşallah böyle devam eder

canım herkes de kendinde ne yoksa onu istiyo bu annelik de teee başlarken stresmis meğer

peki senin gögüs hassasiyetin ne durumda kuzu. büyüdüler mi ya da ağrı sızı var mı. valla sızı var mu diye her saat başı ellemekten büyüyecek

Anliyorum canim, anlamam mi
inşallah bu kez ertelemezler az kalmis.
Ama bana mantıklı geldi vücudun uyum sağlama konusu. Böyle betanin dusuk olmasi ve belirtilerin kaybolmasi aklıma gelince baktim dusuncelerim negatife kayiyor hemen google a yaziyorum olumlu hikayeleri okuyorum biraz yardımcı oluyor.

Çok haklısın canım ama bende de birden kesildi şuan bulantım dışında bir belirtim yok yani günlerdir hamile değilmişim gibiydi. Ama bir arkadaş demiş ya gebelik hormonuyla yaşamaya alışıyor vücut diye bence o yüzdendir stres olma hiç

Hahahaha ay şu halimle güldürdün beni allah razı olsun ilk hamile kaldığımda aşırı hassasiyet vardı göğüslerimde sonra bi anda kesildi. Bazen ara ara bi hassasmış gibi his oluyor geçiyor şuan elliyorum bakıyorum ı ıh hassasiyet yok

Cümlemizden razı olsun kuzum ya ben bi mıncırıyom ki heh şurda hassasiyet var diye rahatlatıyom kendimi bulantılar kusmalar hassasiyet arıyoz. yani mesela köyde tarlada çalışan bi kadının ne kusma ne hassasiyet umrundadır mesela, akşam gidip uyumayı düşünüyordur huzurla. biz de rahatız diye oluyo herhalde ay kırda bu var burda şu var diye

Ben tuzlu leblebi yiyorum canım

sen doktora gitmiş miydin süreçte dinledin mi miniği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…