Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Allah seni ya evet biz bilinçli kadınlar biraz fazla irdeliyoruz herşeyi. Aslında bilmemek bazen gerçekten huzurun anahtarı. Akışta olmak lazım akışına bırakmak lazım bazen. Cuma günü randevum var sabredemiyorum çarşambaya mı alsam acaba diye düşünüyorum mesela şimdide. Çarşamba 6+3 cuma 6+5 olcam kalp atışı duymak bebişi görmek istiyorum ama napsam bilemedim

bana sorarsan kesinlikle bekle arkadasim cumayı. çünkü emin olursun büyümüş olur duyarsın. valla bilmemek mutluluk haklısın

Üf sabır çok zor ayol kızımda nasıl sabretmişim beklemişim inan hiç anlamıyorum
bi de tecrübeli annesin ya sabret annesi cuma günü inşallah duycaksin. darısı da bizim başımıza hepiniz duyalım kolaylıkla sağlıkla alalım stres olmayalım

Selam kızlar bugün keseyi gördüm, kesenin yanında düzensiz bir şekil de vardı. Ancak lekem ya da kanamam olmadığı için doktor rahmin büyüdüğünü bebek büyüdükçe o alanın bebekle dolacağını söyledi. Kese ve yolk saç ı gördüm. Ama içi sıvı dolu alan korkuttu beni. Deneyimleri tecrübeleri olanların tecrübelerini dinlemeye hazırım. Haftaya da inşallah kalp atışını duyacağız.

Bende ilkinde sadece çin dogru cikti valla ama içime erkek doguyor
Kızlar bugün bulantıyla uyandım. Herşey kokmaya başladı yine, tiksiniyorum. Doktora gittik kalp atışını duyduk evi şu an b.k götürüyor, kalkıp temizleyemiyorum
Benim evde ayni sabahtan beri yedigim tek sey 3 erik 2 3 çubuk kraker
Yok cnm doğum sonrası analık izni Cumhurbaşkanı açıklama yaptı ama detay yok henüz
He anladim canim
Valla eltim 2 oglu var 41 yaşinda suan 3. Için gazliyorum peşimden gelecek sanirim 2oglan analari hep ilerde pisman olabiliyorlar benim oglumda çok hareketli maşaallah kafa göz bi yerlere dalmakta üstüne yok şuan bile evin anasini aglatiyor
Canim kanama ve kanama alani yoksa korkma bence bişey cikmaz insallah

Bebegin hareketlerini hiissedene kadar bu tedirginlik tam gaz devam e.deceksonra Bi sessizlik hissedip huzursuz olunca karnına siyle bir bastracaksin bebis içerken itecek cvp verecek oh diyeceksin. O haftalara kadar bu tedirginlik çok normal

Çok teşekkür ederim canım bilgi için. Hangi firmaya yaptırmayı düşünüyorsun araştırdın mı
Canım doktorum bayramdan sonra konuşuruz dedi şu an bilmiyorum hangi firma olacağını
Sanırım artık benide listeye ekleyebilirisiniz
YAŞ 29
2.ÇOCUK
İSTANBUL
Sat 20 nisan
Tahmini doğum tarihi 21 ocak
Kese görünümü 6+3
Kalp atışı 6+3
Cinsiyet tahmini erkek
Ekledim canım sağlıkla gelsin minik kuş
Eki Görüntüle 3436461 Kızlar kontrolden geliyoruz sat 7+6 ama 7+2 çıktı ölçümlerde kalp atışını dinledim birde karından çekildi anlayanlar bir bakabilir mi acaba
Ooo maşalla büyümüş gözün aydın canım kalp atışını da duydun artık daha rahatsındır sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar bir sorum var. Bebeği en erken 6. Haftada görüyoruz değil mi? Daha erken görme ihtimalimiz yok. Ben şimdi cuma kese için gidicem muhtemelen benim beta 16 bin falan olmuş olacak gitmişken keşke bebek de oluşmuş olsa

Ah süper haber sağlıkla gelsin inşallah
Endişelenme bak doktorun dolar o alan demiş , gönlünü ferah tut

Ben 5+3 te yolksac ve kese gördüm. 1 hafta sonra kalp atışını görmeyi umuyorum zaman geçmiyor böyle olunca.

Moralim bozuldu canım. Ayin 30 unda 602 olan betam bugun 1518 cikmis.Yani bu iyiye işaret değil. En az 2400 bekliyordum. Doktora Cuma günü gittim keseyi görmüştük ama kalp atisi vs yoktu.
Canım aynı yerde mi yaptını testi ? 2 günde bir en az %60 artması gerekiyor seninki de öyle olmuş. Evet artış biraz az ama tam sınırda. Kötüyü çağırma dur. Olabiliyor böyle bazen. Hatta özellikle erkek çocuklarında artış yavaşlayabilir diye duymuştum

Bugün 5+6 hem kese hem kalp atışı görüldü. Erken olabiliyor bazem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…