Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Aynen valla patates çocuk olabilir benimkide
Bide ekşiciyim ben ekşi meyveler tuzlular en sevdiğim tatlı hiç istemşyo canım acaba kız mı bizimkisi
Ya benimde canım hiç çikolata falan istemiyor. Çekmecede bir sürü çikolata var normalde gider gelir bir parça koparırdım hamile olduğumdan beri hiç canım istemiyor 😅

Ya benimde canım hiç çikolata falan istemiyor. Çekmecede bir sürü çikolata var normalde gider gelir bir parça koparırdım hamile olduğumdan beri hiç canım istemiyor 😅
Acaba kız mı olacak? Benim canım her türlü tatlı ve eti çekiyor. Ben erkek hissediyorum, Çin takvimi, Rus takvimi falan hep erkek. Ramzide kız.

Aaa aynısı bendr de var. Dondurmaya bayılırım 1 haftadır buzluğu açıp bakışıyoruz zorluyorum kendimi hadi yiyim beee diye yok içimden gelmiyo 🤭 ama tuzlu ve ekşilere dayanamıyorum hep yiyesim var 🤪 kızımda deli gibi tatlı yedim ben bu seferde tuzlu ekşi ne olacak acaba 🤭

Bende öyle gerçekten. Zaten zaman akmıyor burası, sizler iyi geliyorsunuz. Sizlerin fikrini almak beni çok tatmin ediyor. 🌸
Ah ağzınız bal yesin inşallah inşallah 🌸 ama inanıyorum çok geçmeden onuda bırakıcam 🥰
Zaman akmıyor dediğinize göre siz de benim gibi sabırsızsınız galiba 🙃 Benim ilk gebeliğim, buradan çok fazla şey öğrendim. Muhakkak öğreneceğim de. Geçen doktor bana hamile kalmadan önce Smear testi öneriyoruz, istersen şimdi de yapalım dedi. Doktora anneme sorayım bir dedim 😅 Anneme sormadan ya da burada araştırmadan, sizlere danışmadan saçma da olsa bazen doktorların önerilerine de uyamıyorum(Tabi zorunluluk arz eden şeyler istisna). Sizin doktorlarınızdan Smear öneren var mı? Ne düşünüyorsunuz sahi?

Zaman akmıyor dediğinize göre siz de benim gibi sabırsızsınız galiba 🙃 Benim ilk gebeliğim, buradan çok fazla şey öğrendim. Muhakkak öğreneceğim de. Geçen doktor bana hamile kalmadan önce Smear testi öneriyoruz, istersen şimdi de yapalım dedi. Doktora anneme sorayım bir dedim 😅 Anneme sormadan ya da burada araştırmadan, sizlere danışmadan saçma da olsa bazen doktorların önerilerine de uyamıyorum(Tabi zorunluluk arz eden şeyler istisna). Sizin doktorlarınızdan Smear öneren var mı? Ne düşünüyorsunuz sahi?
Ben her sene smear veririm rutin takip olsun diye. 15 gun once de hpv verdim saglik ocaginda. Herhangi bir sorun olmadi. Vajinal ultrason yaptiriyorsaniz smear da verebilirsiniz bence.

Ben her sene smear veririm rutin takip olsun diye. 15 gun once de hpv verdim saglik ocaginda. Herhangi bir sorun olmadi. Vajinal ultrason yaptiriyorsaniz smear da verebilirsiniz bence.
Haklısınız aslında da işte ben kendimce korktum düşük falan olur diye. Doktor da olmaz dedi. Aslında yaptırmak gerekiyormuş hamile olsan bile, burada okuduğum birçok konuda kadinlar smear testi sayesinde işte çocukları için de sorun olabilecek bir hastalığın öğrenildiğini ve tedavi olduklarını yazmışlar. Bir dahaki gidişimde iyisi mi yaptırayım.

Haklısınız aslında da işte ben kendimce korktum düşük falan olur diye. Doktor da olmaz dedi. Aslında yaptırmak gerekiyormuş hamile olsan bile, burada okuduğum birçok konuda kadinlar smear testi sayesinde işte çocukları için de sorun olabilecek bir hastalığın öğrenildiğini ve tedavi olduklarını yazmışlar. Bir dahaki gidişimde iyisi mi yaptırayım.
Smearin cubugu vajinal ultrason cubugundan daha kisa hic endiselenmeyin 3 saniye suruntu alip cikariyor. Acik tutmak icin kullanilan o plastik zimbirti geriyor beni de ama oyle derine giden birsey degil.

Biraz değil birazdan fazla sabırsızım 🙈 ilk gebeliğimde de böyleydim şimdide böyle değişen birşey yok. 🤭 smear istemedi benim doktorum hiç öncesinde düzenli önerilir evet ama gebelikte duymadım hiç canım.

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım. Geç döllenme ile hamile kaldım. Adet tarihiyle uyumlu değil bebeğim bir hafta geriden geliyor. Geçtiğimiz hafta 4+3 ile minik bir kese gördüm ❤ doktorum 3 hafta sonra gel dedi, nasıl dayanacağım bilmiyorum.
Hayırlı olsun canım hoşgeldiniz ❣️ valla sabır konusu benim içinde çok zor. 4+5 te belli belirsiz kesen var demişti doktor. 5+2 de kesem netti. 2 hafta sonra gel dedi banada ama geçmeyecek sanırım zaman 🙈

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım. Geç döllenme ile hamile kaldım. Adet tarihiyle uyumlu değil bebeğim bir hafta geriden geliyor. Geçtiğimiz hafta 4+3 ile minik bir kese gördüm ❤ doktorum 3 hafta sonra gel dedi, nasıl dayanacağım bilmiyorum.
Hoş geldin canımmm 😍😍😍 evet beklemek çok zor haklısın ama başka yapacak bir şey yok 😅 anı yaşarken zaman yavaş gibi geliyor ama bebelerimizi kucağınıza aldığımızda hamilelik çok hızlı geçmiş gibi hissedeceğiz ☺️

Ye ekşiyi doğur ayşeyi derlermiş bakalım doğru olacak mı😂
Ya bakalım heyecanla bekliyoruz 😍
Acaba kız mı olacak? Benim canım her türlü tatlı ve eti çekiyor. Ben erkek hissediyorum, Çin takvimi, Rus takvimi falan hep erkek. Ramzide kız.
Ya benim bi hissim yok ama o takvimler hep erkek gösteriyor. Bakalım hayırlısı , sağlıkla gelsinde 😍

X