Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Ya bugün enerjik iyiydi dedim temizlik yapayım banyo fayanslarını falan cifledim evi temizledim falan üstüne böyle olunca korktum. Uzandım canım şimdi dinleniyorum bakalım 🙈
Canım yat dinlen geçer , bi sıkıntı olmaz inşallah 🙏🏻 ama bir daha cif kullanma , bu tarz kimyasalların kokusu ve cildimize teması zararlı. Cif , çamaşır suyu vs. İnternetten daha ayrıntılı araştırabilirsin 🌸

Ya bi de ben normalde ekmek yiyen bi insan değilim şimdi sanki ekmek yemeyince doymuyormuşum gibi geliyor. Ekmeksiz yediğim şeyler midemde ki kara deliğe gidiyor 😂😂
Benimde tüp bebek dediğin gibi hamilelik öncesi şiştim zaten şimdi korkudan tartıya çıkmıyorum valla 😂 ben ilaçlara da hala devam ediyorum bence onlarda etken bu kadar acıkmamıza 😅
Yaa ben de ilaçlara full devam.. biz duble açız 🤣🤣

Ya kızlar benim canım cips yemek istiyor 😭🙈 çok zararlı biliyorum ama canım çok istiyor 🙈🙈🙈
Valla ben yedim iki kez. Oturup bir paket yemedim ama eşimle birlikte yedim. Çiğ köfte de yedim 3-4 sıkım bol yeşillikle. Direkt yasak diye kafama yazarsam daha çok istiyor canım. 2-3 yudum kola da aldım canım isteyince eşimin bardağından. Öyle yapınca bir daha istemiyorsun en azından, nefsin için az bi ye bir şey olmaz inşallah

Yani canın istiyorsa abartmadan yiyebilirsin bence canım..
Bir kase ye nefsin korelsin. Kafaya takinca daha cok istiyorsun.
Ben de dün yarım dürüm çiğ köfte yedim. O da zararlı ama bence nefsi köreltmek için az da olsa yenebilir. Elma cipsi falan mı denesen?

Ay ruffles vardı evde onu açtım şimdi , Allah affetsin 😂😂 azcık yiyip kapatacağım geri 🙈

P purplilac afiyet olsun , dediğin gibi nefsi köreltmek lazım 😂

Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun bebişiniz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🧿
Bende daha bir yıllık evliyim ama henüz düşünmüyorduk bikaç ay öncesine kadar amh düşüklüğü nedir onu da bilmiyordum ve devlette gittiğim doktor elime direk tüp bebek kağıtlarını tutuşturunca çokta sakin kalmayı başaramadım
Sakin kalmak zor gerçekten bende kalamadım ama ilerde pişman olmaktansa önlem almakta doğru tabi

Ya kızlar benim canım cips yemek istiyor 😭🙈 çok zararlı biliyorum ama canım çok istiyor 🙈🙈🙈
Ay benimde patates airfryerde her aksam yemek gibi pstates istiyo canım etle aram hiö yok bu aralar arada bi kebab döner yiyebiliyorum ama oda midemi yakıyo sizdede mide yanması var mı

Valla ben yedim iki kez. Oturup bir paket yemedim ama eşimle birlikte yedim. Çiğ köfte de yedim 3-4 sıkım bol yeşillikle. Direkt yasak diye kafama yazarsam daha çok istiyor canım. 2-3 yudum kola da aldım canım isteyince eşimin bardağından. Öyle yapınca bir daha istemiyorsun en azından, nefsin için az bi ye bir şey olmaz inşallah

Cnm canın istiyorsa ye tabii ki kendini koşullandırma abarbadığın sürece yiyebilirsin

Evet öyle yapacağım kızlar , saolun 😘

Bence de abartmadığın sürece birşey olmaz sonuçta bünye zaten alışık bu yiyeceklere sadece abartmamak gerekir ben bu süreçte kola da içtim , etsiz çiğköftede cipste yedim az yiyin birşey olmaz yediğimiz bir çok ilaçtan telefondan bilgisayardan daha zararsızlar bence

Ay benimde patates airfryerde her aksam yemek gibi pstates istiyo canım etle aram hiö yok bu aralar arada bi kebab döner yiyebiliyorum ama oda midemi yakıyo sizdede mide yanması var mı
Evet dediğin gibi onu da canım istiyor bir de kumpir 😍 benim çocuk patates gibi olacak galiba 😂😂
Evet çok yağlı yersem mide yanması oluyor bende de

Ben bugün ve dün pasta yedim midem hala yanıyor. Hele erik asla yiyemiyorum. Mide yanması, bulantıdan bile zor. Kolaylık dilerim.

X