Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Ya canım istemiyor ama saçma sapan ne bulursam ağzıma atıyorum. Bi de kuruyemiş vs. Yiyince beni doyurmuyor kesinlikle. Ben yemek yemek istiyorum sürekli
Ya kuruyemiş meyve falan yiyince kesinlikle beni kesmiyor sanki karnımda bi boşluğa gidiyor o yediklerim
Ay evet yaa kaşıkla bişeyler yemem lazım
en güzel zamanlar bence aşırıya kaçmadan yiyin gitsin benim cidden canım bi şey istemiyomuş onu fark ettim etse bende duramazdım herhalde

Ay evet yaa kaşıkla bişeyler yemem lazım
Ya bi de ben normalde ekmek yiyen bi insan değilim şimdi sanki ekmek yemeyince doymuyormuşum gibi geliyor. Ekmeksiz yediğim şeyler midemde ki kara deliğe gidiyor
Benimde tüp bebek dediğin gibi hamilelik öncesi şiştim zaten şimdi korkudan tartıya çıkmıyorum valla ben ilaçlara da hala devam ediyorum bence onlarda etken bu kadar acıkmamıza

Teşekkür ederim canım, Allah herkesin bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına alabilmeyi nasip etsin
Ve şunu da eklemek istiyorum biraz geç geldim aranıza ama şaşkınlığımı yeni yeni atabiliyorum çünkü rutin kontrollerim sırasında Amh düşüklüğüm olduğunu öğrendim gittiğim doktorlar ya hemen tüp bebeğe yönlendirdi yada iki üç ay denedikten sonra mutlaka tüp bebeğe başlamamı söyledi daha hiç denemeden çocuğumun olup olmayacağını bilmeden bunları duymak insanın psikolojisini bozuyor gerçekten normal yolla çocuğumun olmayacağına o kadar inanmıştım ki sürekli tüp bebek tedavilerini araştırmaya başlamıştım ama sonra ilk ayda hamile olduğumu öğrendim umutsuzca öylesine bir test yaparken, kusura bakmayın uzun uzun yazdım ama eğer böyle bir sağlık sorunu yaşayan varsa bir nebze olsun içini ferahlatmak istedim ve mutlaka iyi bir doktor araştırın mümkünse özele gidin

Benim de amh dusukluguyle ozeldeki drum acele et erken menepoza girersin hemen tup bebek dedi. Benim zaten 1 tane cocugum oldugu icin hic ugrasamam napalim tek cocugum olsun onu guzel buyutelim modundaydim. 6 ay sonra şok. Hamile kalmayi asla beklemiyordum.

Bendede amh düşüklüğü vardı işim garibi amh 6 ayda bi bi yğkseliyordu bi düşüyordu evlenince garanti olsun ilerde kullanırız diye embiriyo dondurttuk daha ilerde iki çocuk istiyorduk diye ve şimdi çocuk yapmak istemiyoruz diye onun üstünden 2 sene geçti bizimde süpriz yumurtamız oldu denemeden
Bence amh çok güvenilir değil bende ilerde pişman olmamak için dondurttum panik olup ama Acele karar vermemek lazım
Hayırlı olsunn bebişiniz sizinde

Kızlar ben bi aptallık ettim ve bugün derin temizlik yaptım. Baya zorladım galiba şuan vajina yukarısından aşağıya doğru bi baskı hissediyorum. Hani idrara sıkışırda böyle bi baskı olur ya onun gibi.. Kötü birşey yoktur değil mi

İnanın bende hala şaşkınım mucize gibi geliyor olmayacağına o kadar inanmıştım ki

Yoktur ama zorlama kendini yat dinlen. Suan hormonlarimiz corba halde vucudumuz adapte olmaya calisiyor. Bir de disardan zorlamayalim.

İçini ferah tut canım. Biraz dinlen kendine gelirsin

Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun bebişiniz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Bende daha bir yıllık evliyim ama henüz düşünmüyorduk bikaç ay öncesine kadar amh düşüklüğü nedir onu da bilmiyordum ve devlette gittiğim doktor elime direk tüp bebek kağıtlarını tutuşturunca çokta sakin kalmayı başaramadım

Yoktur ama zorlama kendini yat dinlen. Suan hormonlarimiz corba halde vucudumuz adapte olmaya calisiyor. Bir de disardan zorlamayalim.
Ya bugün enerjik iyiydi dedim temizlik yapayım banyo fayanslarını falan cifledim evi temizledim falan üstüne böyle olunca korktum. Uzandım canım şimdi dinleniyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…