Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evet kesinlikle buranin en guzel yani tum derdini acip, cozum bulabilmek. Insallah bizde o gunleri goruruz

Kızlar gebelikte komagene cig kofte yesek sorun olur mu canim cekti ama cig kofte yasak diyor internette, yiyen var mi acaba?
Ayyy bisey diyim mi tam gruba yazicaktim bunu bugun yarin yarin yiyim diye hayalini kuruyorum esim de cigkofte bulgur bisey olmaz dedi etsiz yapiyo Komagene de. Yine de sorun mu olur

Bence etsiz bir şey olmaz içinde zararlı bir şey yok ki benim de canım çekti
Di mi ya ama etsiz de etli de yasak yazmis internette icine bisey tozu konuyomus cin tozu mu ne ama ben sanmiyorum Komagene onun icine garip gurup tozlar koysun

Baktim diger basliklarda doktorlari abartmadan hamilelik boyunca 3-4 kez yenebilir demisler. Ben ikna oldum

Bu arada kizlar canim acayip tuzlu seyler cekiyor. Istahim kapali ama bisey yiceksem de hep tuzluya gidiyo elim. Cikarim yapmak icin cok erken

O zaman evde yapsak bir sorun olmaz rondoda yapılan pratik tariflerden aynı durumdayım midem sadece tuzlu olan yemekleri kabul ediyor . Belki bulantılardan olabilir sabahları çok yaşıyorum

ben evde kendime etsiz yaptım baharatı da az koydum ölçülü yani çünkü benşim doktorum bharat için çok abartma dedi bence dışarda yenmemeli ya içine ne giriyor bilmeden

O zaman evde yapsak bir sorun olmaz rondoda yapılan pratik tariflerden aynı durumdayım midem sadece tuzlu olan yemekleri kabul ediyor . Belki bulantılardan olabilir sabahları çok yaşıyorum
ben rondada yaptım gayet güzel oldu ama tarifte bulgur haşla yazmıyordu ben biraz kısır yapar gibi sıcak suyla haşladım suyu az koydum ama öyle bulgurları tıkır tıkırda kalmıyor çiğ köfteciden de dürüm aldım parayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…