Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Genelde hevesle düşünülmeden ilk alınan şeyler bebek doğunca yüzüne bakılmıyor pek😂
Hahahaha di mi ya zaten bebise bisey bakarken hersey cok tatli geliyo, ama polyester olmamasina pamuk olmasina kullanim sekline suresine bakip almak lazim yoksa dolar da tasar. Annem hep bebegin yedigi helal giydigi haram mi oyle bi sey derdi hizlica degisiyolar diye bi de.

Bu arada Oysho disinda Artis Collection diye bi yer daha varmis sanirim trendyolda ve cok daha uygunmus fitilli ve direkt iste giyilicek gibi oysho tarzinda pantolonlari varmis. Oraya da bakilabilir ben turkiyeye geldigimde siparis verebilirim olmadi bi tane de farkli renk ordan aklimizda olsun kizlar :anneadayı:

Hahahaha di mi ya zaten bebise bisey bakarken hersey cok tatli geliyo, ama polyester olmamasina pamuk olmasina kullanim sekline suresine bakip almak lazim yoksa dolar da tasar. Annem hep bebegin yedigi helal giydigi haram mi oyle bi sey derdi hizlica degisiyolar diye bi de.

Bu arada Oysho disinda Artis Collection diye bi yer daha varmis sanirim trendyolda ve cok daha uygunmus fitilli ve direkt iste giyilicek gibi oysho tarzinda pantolonlari varmis. Oraya da bakilabilir ben turkiyeye geldigimde siparis verebilirim olmadi bi tane de farkli renk ordan aklimizda olsun kizlar :anneadayı:
Evet çabuk büyüyorlar
Cigit E bebek Lc den alışveriş yapıyorum memnun kalıyorum oralardan

Ayy insallah yaa 😍 aramizda gonul bagi oldu ❤😊
Gercekten oyle. Bi de insan burada ailesine arkadaslarina en yakinlarina soramicagi konusamicagi herseyi rahat rahat konusup icini dokup tum endiselerine cozum ya da karsilik bulabiliyor ya o cok guzel bir duygu. Beraber doguma gun sayma dusuncesi beni simdiden duygulandiriyor cunku bakiyorum diger anne gruplarina, grubumuzun ilk bebisi dogdu falan yaziyolar uf cok guzel ve duygusal bir duygu:KK200: Arada onlari okumak hosuma gidiyor beniiim bizim zamanlarimizda neler yazmislar bakip sonra bi de sonlarda ne diyolar bakiyorum

birde çatlak kremi olarak ne önerirsiniz şimdiden başlamam lazım benim vücudum çatlamaya çok elverişli çünkü

birde çatlak kremi olarak ne önerirsiniz şimdiden başlamam lazım benim vücudum çatlamaya çok elverişli çünkü
Vücut kremleri emdiği için Ben doğalzeytin yağı kullandım en son biraz hametan karıştırdım çatlamaya el verişliyim ama kilo verdiğim için hiç çatlamadım heralde

Kızlar ben bugün doktora gittim 5+5 sin dedi kese büyümüş dedi. Bebeği görmek için erken dedi istersen bir hafta sonra da gelebilirsin ama ben 15 gün sonraya randevu almanı öneririm gidip gidip gelmemiş olursun dedi. 5+5te bebeği görmemiş olmam normaldir değil mi oysaki kese epey büyüktü görürüz diye beklemiştim

Kızlar ben bugün doktora gittim 5+5 sin dedi kese büyümüş dedi. Bebeği görmek için erken dedi istersen bir hafta sonra da gelebilirsin ama ben 15 gün sonraya randevu almanı öneririm gidip gidip gelmemiş olursun dedi. 5+5te bebeği görmemiş olmam normaldir değil mi oysaki kese epey büyüktü görürüz diye beklemiştim
Normal bence ben 6+2 gördüm 5 de göremedim

Kuzum normal. Bebek bence 6-7.haftada icerde olusmaya basliyor iyice kalp atislari da oyle duyuluyor ya. O yuzden normal doktor da zaten erken demis hic canini sikma mis gibi gecmis kese buyumus.

benim bacaklarım bile hemen çatlıyor biraz önlem almam lazım şimdiden
Ben sanirim Lierac alicam ona cok iyi diyolar baktiniz mi? Ama Bioderma Atoderm i de simdi cok ovuyolar. Kolay emilmesi onemli. Bir de Rachel Araz var ya influencer onun onerdigi bir krem vardi. Yurtdisinda o sanirim ama Turkiye`de de satisi olabilir bakmamistim, bulursam onu da yaziyim ekran goruntusu almistim hikayelerinden.

Kese boyutunuz ne kadardı

Ben sanirim Lierac alicam ona cok iyi diyolar baktiniz mi? Ama Bioderma Atoderm i de simdi cok ovuyolar. Kolay emilmesi onemli. Bir de Rachel Araz var ya influencer onun onerdigi bir krem vardi. Yurtdisinda o sanirim ama Turkiye`de de satisi olabilir bakmamistim, bulursam onu da yaziyim ekran goruntusu almistim hikayelerinden.
lierac baktım zaten onu almaya daha yakınım şuan ama belki daha iyi öneriler çıkar diye bir sorayım dedim. :halay:

X